יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
תסריט עבור סרט מוצר
לפני כל הפקה, חשוב ביותר לבצע תחקיר, שבעקבותיו כותבים תסריט עבור הסרט. נושא זה כיום ברור לגמרי כשמדברים על הפקת סרט תדמית. אבל, עבור סרט מוצר זה חשוב שבעתיים.

לפני כל הפקה, חשוב ביותר לבצע תחקיר, שבעקבותיו כותבים תסריט עבור הסרט. נושא זה כיום ברור לגמרי כשמדברים על הפקת סרט תדמית. אבל, עבור סרט מוצר זה חשוב שבעתיים.

סרט תדמית אמור להציג את העסק, ולמתג אותו תוך הצגת היכולות המגוונות של העסק. סרט מוצר צריך להדגיש בעיקר את הבידול של המוצר, קרי: במה המוצר שמייצר העסק יותר טוב מהמתחרים. בפשטות, אל תנסו להציג את המוצר שאתם מייצרים כמוצר "הכי טוב בעולם". אבל, כן חשוב שהלקוח הפוטנציאלי יבין למה עדיף לו לקנות את המוצר הזה מכם ולא מהמתחרים, במיוחד בשוק תחרותי בו קיימים כמעט לכל מוצר מתחרים רבים, שהם גם מאוד דומים.

אין ספק, שזהו אתגר לא פשוט. בכדי לבצע זאת, נדרשים אנשי שיווק עתירי ניסיון, שהם לא אנשי העסק, בכדי שיוכלו להיות באמת אובייקטיבים. אנשי השיווק צריכים ללמוד את המוצר של העסק, ללמוד את התחרות, ובעיקר התחרות הישירה, ואז מתוך כל הנתונים לבצע ניתוח עלות-יעילות, ולדעת להציג את הגורמים המבדלים את המוצר של העסק ביחס לתחרות. כמובן, צריך מאוד להשתדל להימנע מבידול על בסיס מחיר מכירה, קרי- להציע את המוצר במחיר "הכי נמוך בשוק". זה הדבר הפשוט ביותר לביצוע, אבל במשחק כזה כולם מפסידים, כי כמו שהעסק מוריד מחירים, גם התחרות יכולה להוריד מחיר, ואין לזה גבול. השאיפה צריכה להיות לחפש את הבידול במתן ערך ללקוח, בנושאים כמו: עלות-תועלת, פונקציונאליות, שירות, זמינות, נוחות וכדומה, ועליהם לשים את הדגש בסרט.

מהרגע שברור מה רוצים להציג, יש לתרגם את זה לתסריט, שיגדיר במלל מה יראו בסרט בכל רגע נתון. גם כאן האתגר לא פשוט. איך מציגים את הבידול באופן מושך ומעניין, וכמובן בצורה פשוטה וברורה לכל צופה. צריך מאוד להיזהר מהצגה יותר מידי טכנית או הנדסית, גם אם המוצר מאוד מתוחכם, מכיוון שאנשים לא קונים "פרמטרים טכניים" אלא "שימושיות".

בנוסף, חשוב מאוד שהלקוח יראה את המוצר, אשר צולם בוידאו, תוך כדי שימוש על ידי משתמשים פוטנציאלים, מאשר הצגה באמצעות סרטי אנימציה, או באמצעות הדמיות תלת-מימד מתוחכמות. מעבר לכך שההדמיות נראות נהדר, ועולות אלפי דולרים בהפקה, הן לא משדרות אמינות. הדמיות יכול להציג גם מי שאין לו כלל מוצר, והיו כבר אין סוף מקרי הונאה כאלה.

לסיכום, איש שיווק מקצועי יכול בתחקיר מעמיק, לנתח את יתרונות המוצר ביחס למתחרים, להגדיר את המסרים העיקריים לקופירייטר שיפיק את התסריט לסרט המוצר. תסריט טוב, הוא כזה שמציג נכון את הבידול של המוצר ביחס לתחרות.

מנהל עסק - מעוניין להפיק סרט לקו מוצרים חדשני?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?
 

ראו תחילה סרט למוצר בקרה לתעשייה

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי מוצר, שהופקו למוצרים שונים ומגוונים, כאשר כל אחד מהם הוכיח את היעילות שלו בקידום המכירות של אותם מוצרים

יהב הפקות- סרטי מוצר שיווקיים

ראו סרט מוצר לתוכנה מעקב אחריי גידולים חקלאיים שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט מוצר, לתוכנה מבוססת ענן שפיתחה חברת אקולוג'יק, אשר נועדה לבקר גידולים חקלאיים, ולאפשר סינכרון גלובלי של גידולים ואספקת מוצרים חקלאיים מהיצרן ועד הצרכן. סרט מוצר זה משלב צילומי וידאו בהם ניתן לראות את הצגת הבעיה, הצגת החברה שפיתחה את התוכנה, וצילומים של אזורים בהם המערכת פועלת. לצורך הצגת התוכנה, משולבים בסרט המוצר צילומי מסך אקטיביים של התוכנה, כך שניתן לראות בדיוק את התצוגות ללקוח של תוכנה זו.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות