יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
תחליף סרטי תדמית למשרד עורכי דין

האם מותר למשרד עורכי דין לפרסם את עצמם?

בעבר, לשכת ערוכי הדין הטילה הרבה מאוד מגבלות לגביי פרסום של עורכי דין, עד כדי כמעט איסור מוחלט. בשנים האחרונות, ובמיוחד עם התפתחות הפרסום באינטרנט, מאפשרים לעורכי דין לפרסם. מאפשרים אפילו להפיק סרטים אבל תחת המגבלות העיקריות הבאות:

1. הסרט צריך להיות קשור ישירות לשירות המקצועי של עורך הדין

2. הסרט לא יפגע בכבוד המקצוע

3. הסרט לא ייצור רושם שעלול להטעות את הלקוחות שצופים בסרט

4. הסרט לא יתייחס לעורכי דין אחרים, ובוודאי שלא בזלזול

סרטי תדמית שמפיקים לחברות ולעסקים, הוכחו ככלי היעיל ביותר לקידום שיווקית של העסקים. נבחן לאור המגבלות למעלה, מה צריך להיות האופי של סרטי התדמית שאנחנו ממליצים לעורכי דין להפיק. 
 

מנהל משרד עורכי דין - מעונין לקדם שיווקית את המשרד?

מעוניין להפוך לאוטוריטה מקצועית בתחום התמחות של המשרד?
 

ראה תחילה סרט תדמית מקצועי שהפקנו למשרד של עו"ד כפיר דיין דובב

מדובר על סרט תדמית מקצועי של כ 2.5 דקות, אשר בו מציג עו"ד כפיר דיין דובב: איך ניתן לממש ביטוח בריאות? עורך הדין מציג באופן אישי את הנושא המקצועי, שמעניין אנשים רבים בתחום העיסוק שלו, באופן מכובד ומקצועי, ולא מתייחס לעורכי דין אחרים. בכך, עורך הדין ממוצב כאוטוריטה בתחום.

סרט תדמית לאחד מסיפורי ההצלחה של משרד עורכי הדין

מדובר על סרט תדמית של כ 2 דקות, אשר מציג את אחד מסיפורי ההצלחה של המשרד, כאשר שוב עורך הדין שטיפל בנושא מציג אותו. הגצת הנושא לא כוללת שמות של האנשים עבורם הצליח המשרד להשיג את הקצבה, ולא את שמות עורכי הדין מולם הוא התמודד או של הגופים הנתבעים. באופן כזה נשמר כבודם של כל המעורבים, והצופה נחשף לסיפור הצלחה בתחום הפעילות של המשרד.

אם כך, מה יכול להיות תחליף סרטי תדמית למשרד עורכי דין?

בכדי לעמוד במגבלות של לשכת עורכי הדין, מה שאנחנו ממליצים למשרדי עורכי דין הוא, שבמקום להפיק סרטי תדמית כמו שמפיקים לעסקים רגילים, להפיק עבורם סרטים בנושאים הבאים:

1. סרט תדמית מקצועי-  סרט תדמית שדן באחד מהנושאים שמטרידים אנשים, בתחום הפעילות של המשרד, ולהציג אותו בצורה הכי מקצועית

2. סרטי טיפים- סרטים שמטפלים בנושא ספציפי, עם המלצות מקצועיות של עורך דין מה מומלץ לעשות בהקשר לנושא זה, או ממה להימנע

3. סרט תדמית של סיפור הצלחה- סרט תדמית שמציג את אחד מסיפורי ההצלחה של המשרד, שוב כמובן בתחום הפעילות, בלי לציין שמות המעורבים

4. סרטי שאלות ותשובות- שוב, בתחום הפעילות של המשרד, להכין סרט שעונה על השאלות העיקריות שמתעוררות אצל אנשים בנושא.

 

איך מומלץ להפיק את תחליף סרטי התדמית?

במידה והמגבלות ברורות, וכל התכנים של הסרטים נכתבים תוך שמירה קפדנית על מגבלות אלו, אנחנו ממליצים להפיק את סרטי התדמית באופן הבא:

1. חשוב שמי שמציג את הנושא בכל סרט תדמית יהיה העורך דין המקצועי בתחום, אשר גם יש לו נוכחות מול מצלמה. הצגה מגומגמת ולא משכנעת מבחינה ויזואלית, יכולה לגרום יותר נזק מתועלת, כך שהמציג מאוד חשוב.

2. מכיוון שיום צילומים של סרטי תדמית יקר יחסית, ומשך צילום של סרט תדמית בודד קצר יחסית, אנחנו מציעים להכין מספר רב של סרטי תדמית, ולצלם את כולם בזה אחר זה במשך יום או יומיים, כך שיווצרו למשרד עורכי הדין מספר רב של סרטי תדמית, אותם ניתן להעלות לרשת בזה אחר זה, וליצור קהל עוקב אחריי הפרסומים השונים, מה שמחזק משמעותית את המיתוג המקצועי של המשרד בתחום.

3. עדיף שהתכנים יוצגו בבטחון, כשהם מוקראים מתוך מכשיר טלפרומפטר אשר מותקן על המצלמה ביום הצילומים, ולא ינסו שעורך הדין ילמד ויציג את הנושאים מתוך הזיכרון. גם מדובר על הרבה טקסטים, וגם כאשר אדם שהוא לא שחקן ניצב מול מצלמה ותאורה, הוא מתחיל להתבלבל, ומתקשה להציג ברצף ובצורה קוהרנטית את הטקסטים. 

4. רצוי שכל סרט תדמית יהיה באורך של 2-3 דקות. חשוב להיות ממוקדים, ולהציג בשפה שהיא לא 'משפטית' את הנושא, כך שכל אדם שצופה בסרט גם לא ישתעמם, וגם יבין בדיוק על מה מדובר. אם סרט לדוגמא של 'שאלות ותשובות' יותר ארוך מ- 2 דקות, עדיף לחלק אותו לכמה סרטים, כל אחד באורך של 2-3 דקות.

5. עדיף שבסרטי התדמית לא יראו כל הזמן את עורך הדין שמציג את הנושא, אלא יראו דברים נוספים, כגון: צילומים של משרד עורכי הדין, פגישות של עורכי דין עם 'לקוחות', צילומים נוספים שתומכים בנושא, וכן הלאה.

6. להוסיף כותרות להדגשת מסרים עיקריים בצורה בולטת, מה שמחזק את הזכירות של הנושאים העיקריים. במידה ומצפים שאנשים יראו את הסרטים בסביבה רועשת, או בכלל יצפו בסרטים ללא סאונד, כדאי להוסיף בכל סרט כתוביות בתחתית הסרט של כל הנאמר בסרט. בכך הם מבטיחים מובנות של הסרטים גם ללא סאונד.


לסיכום, כל משרד עורכי דין יכול להפיק תחליף סרטי תדמית, שיקדמו אותם בצורה מקצועית, ולפרסם אותם ברשת. חשוב לשמור על המגבלות שהטילה לישכת עורכי הדין, בכדי למנוע עברות אתיות בפרסום.למאמרים נוספים בנושא:    הפקת סרטי תדמית- תהליך מורכב!   -לחץ כאן


                                        סרטי תדמית- להעביר את המסר במהירות מרבית  -לחץ כאן


 

ראו מקבץ מתוך סרטי תדמית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט קצר, באורך של כדקה, אשר כולל מקבץ מתוך מגוון סרטי תדמית שהפקנו בשנתיים האחרונות. מתוך הסרט, ניתן לראות את נגוון סגנונות ההפקה השונים של סרטי תדמית שהפקנו, כך שאין כל דימיון בין הסרטים השונים. זה גם המוטו של החברה- להפיק לכל עסק סרט תדמיטת שיהיה מתאים לאותו עסק בצורה הכי מיוחדת, ויקדם אותו שיווקית להשגת תוצאות שיווקיות מיטביות לאותו עסק.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית מקצועי שהופק לסוכנות ביטוח קטנה שהופק לאחרונה

הפקה של סרט תדמית מקצועי, בעצם מתאימה לכל עסק קטן יחסית, שרוצה לחזק את התדמית המקצועית של העסק. סרט תדמית זה, אשר הופק לסוכנות ביטוח קטנה יחסית, הוא אחד מתוך סדרה של כ- 10 סרטי תדמית מקצועיים שהופקו לחברה, כאשר כל סרט מציג פן שונה בפעילות העסקית של החברה, ומוצג בצורת טיפ/המלצה מקצועית. באופן כזה, מחוזקת התדמית המקצועית של סוכנות הביטוח, ואת הפן האישי בפעילות, מה שבהחלט מעודד פנייה לסוכנות.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות