יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
שילוב צילומי רחפן בסרטי תדמית

צילומי רחפן- תמיד יפים!

 
בשנים האחרונות התפתח תחום די חדש של צילומי וידאו מרחפנים. צילומים אלה אשר צולמו על ידי מצלמה איכותית ומיוצבת נראים ממש 'מיליון דולר'. אפילו מקומות מכוערים מהקרקע, מהאויר בצילומי הרחפן נראים נהדר.

בשנים האחרונות הוקמו הרבה חברות שמציעות צילומי רחפן, וגם עלות שעת צילומים מרחפן כיום מאוד סבירה, מה שהפך את הצילומים למאוד פופולריים, וכיום כמעט בכול סרט תדמית משלבים צילומים מרחפן.

 

מדובר על סרט תדמית לשני מקומים שונים של שווארמה שמעוני, כשהמטרה להציג את הפנים של שני המיקומים. החלטנו, שלפני שנכנסים לכל אחד מהמיקומים, מצביעים על המיקום שלו בגוגל מפות, ומשם בתנועה אוירית של רחפן מבצעים כניסה מרחוק אל המקום.
 

אבל, האם באמת כדאי לשלב בכול סרט צילומי רחפן?

כמו שכתבתי, צילומי הרחפן כיום נראים 'מיליון דולר', מה שמעודד חברות הפקה 'לדחוף' כמעט לכול סרט תדמית את צילומי הרחפן, מה שמייקר את ההפקה, ולפעמים גם מאריך את זמן ההפקה, ונראה כמו סרט מושקע. השאלה העקרית היא אם הצילומים תרמו לשיווקיות של העסק? האם הם תרמו להצלחה השיווקית של מסע שיווקי בו נעשה שימוש בסרט התדמית עם צילומי הרחפן. 

מצפייה במספר רב של סרטי תדמית לעסקים, הכוללים צילומים מרחפן, אני יכול להעיד שבהרבה מקרים לא רק שצילומי הרחפן לא תורמים, אלא להיפך- הם מזיקים. כשהצילומים המהאויר נראים נהדר, אבל אין להם כל קשר למוצר או לשרות המוצע בסרט התדמית, הם מושכים יותר מידי תשומת לב מהמוצר, ברמה שהצופה מתלהב מהצילומים, אבל 'שוכח' מהמוצר המוצג בסרט. במקרה זה התרומה של צילומי הרחפן היא שלילית.


אם כך, מתי כדאי כן לשלב צילומים מרחפן?

בכדי שהצילומים יתרמו לסרט ולשיווק המוצר, אנחנו ממליצים לשלב צילומי רחפן רק כאשר יש קשר ישיר בין החברה/המוצר/השירות לבין צילומי הרחפן. כלומר, רק במקרה שצילום מרחפן עוזר ללקוח הפוטנציאלי הצופה בסרט להבין את היתרון עבורו כלקוח. בכול מקרה אחר- אני ממליץ להימנע מצילומי רחפן.
 

קצת לגבי עלויות

במידה ומזמינים יום צילומים מחברה שיש לה רישיון להטיס רחפנים, וביטוח למקרה של בעיות, עלות יום צילומים נעה בסביבות 4-6 אלף ש"ח ליום צילומים. ישנן חברות שמסכימות גם לחצי יום צילומים (כ- 3 שעות), שבהרבה מקרים זה בהחלט מספיק, בעלות של 2-3 אלף ש"ח. אם מקומות הצילומים מרוחקים ממיקום חברת הצילומים, יש להוסיף הוצאות נסיעה.

 

דגשים לנושא צילומים מרחפן

למרות שזה לא מרגיש כמו מטוס, הטסה של רחפן מחייבת מטיס רחפן מקצועי עם רישיון טייס בתוקף, וכל מה שקשור למקומות ההטסה חייב לקבל אישור מוקדם של המשטרה. ומכיוון שמדובר על גוף מרחף שיכול ליפול ולגרום נזק, חייבים שלחברת ההפקה יש ביטוח בתוקף, כולל צד ג' (כלומר, אם נגרם נזק לגורם אחר).

אנחנו גם מציעים, שעוד לפני שיוצאים לצילומים, לבצע סיור מקדים בשטח, בכדי לוודא שניתן לצלם מרחפן במקום, ושאכן הצילומים יתרמו לסרט. קרו לנו מקרים שהגענו לשטח, והתברר לנו שדווקא כשעולים לגובה באותו אזור, הצילומים חושפים אזורים מכוערים שהם דווקא ניסתרים מלמטה. במקומות אלה כמובן עדיף שלא לצלם עבור סרט התדמית, אלא להסתפק בצילומים מהקרקע. בנוסף, מומלץ לקבוע את שעת הצילומים על ידי בדיקת כיוון השמש באותו אזור.

לסיכום, צילומי רחפן נראים נהדר, אבל מומלץ לשלב אותם בסרטי תדמית רק אם הם תורמים באופן ישיר למוצר או לשירות המוצע. אחרת, הם עלולים לפגוע במהלך השיווקי.

מעוניין לקדם מכירות של מוצרים חדשים?

מעוניין להגדיל חשיפה בזמן קצר יחסית?
 

צפה תחילה בסרט תדמית המשלב צילומים מרחפן

צפו במקבץ מתוך סרטי תדמית בהם שולבו צילומים מרחפן

צפו בסרטון מדהים שמדגים את יציבות ראש נץ

סרטון מדהים זה, מדגים את יכולת המיקוד של הטורף נץ במטרה. לא משנה איך מזיזים את הגוף שלו, הראש נשאר יציב וממוקד במטרה, בלי לזוז כלל. מדובר ביציבות מדהימה וכמעט בלתי נתפסת. ליציבות כזו מנסים להגיע בצילומי רחפן. המטרה לייצב את המצלמה שנמצאת בגחון של הרחפן, כך שתישאר ממוקדת במטרה אליה כיוונו אותה, ללא קשר בתנועות הרחפן, שמטלטל ברוח. מבחינת מערכות הייצוב שברחפן, מדובר על משימה מאוד מורכבת, שכוללת סדרה של ג'יירוסקופים ומערכת אלקטרונית שמנסה לייצב את המצלמה. ועם כל התחכום, הייצוב הטבעי של הנץ, באמת מדהים!
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות