יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
שילוב צילומי רחפן בסרטון תדמית

חשוב להציג את העסק בצורה מיוחדת בסרטון תדמית

כאשר התחרות היא כל כך קשה ואגרסיבית, כשלכל מוצר יש המון תחליפים, כל עסק מחפש בידול, כך שהלקוח הפוטנציאלי יבין את הייחוד של העסק, ולמה כדאי לו לרכוש את המוצר דווקא אצל אתו לקוח. חברות הפקת סרטוני תדמית לעסקים בהחלט עוזרות לעסקים ליצור סרטוני תדמית מיוחדים ושונים. אבל, בשנים האחרונות התפתח תחום של רחפנים, המאפשרים צילומי אויר באיכות מדהימה ובעלות סבירה. לכן, חברות הפקה מקדמות יותר ויותר הפקות, בהן משולבים צילומי רחפן, ואז יוצא שהסרטים נראים מאוד דומים, וכול המשמעות של בידול בין עסקים יורדת לטימיון.
אנחנו ממליצים- לשקול להוסיף לסרטוני התדמית צילומי רחפן, רק אם יש להם משמעות מבחינת העסק. אם הם תורמים לקידום מכירת מוצרים. אם רק מוסיפים אותם בכדי שהסרטון יראה טוב, עדיף לוותר.

בסרטון תדמית זה, אשר הופק עבור עיריית כפר סבא, שולבו צילומי רחפן ממקומות שונים בכפר סבא, אשר משמים כרקע דינמי להצגת נושאים שונים המטופלים על ידי העירייה, ומיושמים ברחבי כפר סבא. כלומר, הייתה משמעות לצילומי הרחפן, והם בהחלט תורמים לסרט.

 

מעט מידע על רחפנים

רחפן הוא סוג של 'מסוק זעיר', אשר יכול להמריא אנכית, ולשהות באוויר מספר שעות, לנווט לנקודות מדוייקות שהוגדרו מראש, על בסיסי GPS, לבצע תנועות מדוייקות באויר, כולל 'עמידה במקום'. על הרחפן מותקנת מצלמת וידאו איכותית, שמסוגלת כיום לצלם אפילו באיכות 4K. המצלמה מיוצבת על גביי גימבלים, כך שהמצלמה לא רועדת תוך כדי המעוף של הרחפן.  בעבר צילומי אויר בוצעו על ידי מסוקים, או על ידי מטוסים קלים, כאשר עלות שעת צילום עלתה עשרות אלפי דולרים. כיום, צילומים מרחפן הם בעלות של אלפי שקלים בודדים לחצי יום צילומים. שימו לב, ישנן חברות שמציעות חצי יום צילומים במחירים של מאות שקלים. יש לבדוק אם לחברה יש רישיון להטסת רחפנים, מה שמבטיח גם ביטוח במקרה של נזקים. מאוד חשוב!

 

מתי מומלץ לשלב צילומי רחפן בסרטון תדמית?

אנחנו מליצים לשלב צילומי רחפן בסרטון התדמית רק במקרים הבאים:

- יש לצילומים תרומה משמעותית להחלטת לקוח לבצע רכישה. דוגמאות לכך יכולות להיות: בניין חדש שהוקם, ורוצים להציג אותו מלמעלה, אזור בנייה חדש, מוצר הכולל תנועה שיהיה מרשים להציג אותו מלווה מרחפן, וכן הלאה. אם אכן זה מהותי- שווה להשקיע. אם זה נעשה 'סתם בשביל היופי', לדעתי זה מזיק, כי זה מבזבז את הזמן של הלקוח, וכיום באינטרנט אין זמן. איבדת כמה שניות של ריכוז של הלקוח- הוא פשוט ימשיך הלאה.

- רק כאשר ההפקה יכולה להרשות לעצמה עלות נוספת של כמה אלפי שקלים, וזמן נוסף לציאום וביצוע הצילומים. חשוב להבין שצילומי רחפן מאוד תלויים במזג האויר ובתנאי הראות. אלה דברים דינמיים אשר משתנים בקצב גבוה, וכבר קרה לנו לא פעם שצילומים נדחו או התבטלו בגלל מזג אויר. אם יש זמן להפקה- תזרמו, אחרת- פשוט לוותר מראש, כך שיחסכו הרבה תיסכולים ועוגמות נפש.

 

על מה חשוב להקפיד כשמחליטים לצלם סרטון תדמית מרחפן?

במידה והקופירייטר שהכין את התסריט, ממליץ לשלב צילומי וידאו מרחפן בסרטון התדמית, או אפילו לצלם את כל סרטון התדמית מרחפן, חשוב להקפיד על הנושאים הבאים:

1. הגדירו בצורה מדוייקת איזה צילומים נדרשים.

2. בצעו סיור מוקדם בשטח הצילומים הצפויים של סרטון התדמית, וודאו שניתן לצלם במקום, החל ממקום נוח להמריא לצורך הצילומים, זוויות פנויות לצילומים מבחינת הסתרות, ובאיזה שעות הכי נוח לצלם מבחינת כיוון השמש (למנוע סינוורים)

3. ציינו על מפה בצורה מדוייקת את מסלולי הטיסה הצפויים, ומקומות ההמראה של הרחפן

4. קבלו אישור מוקדם מהמשטרה לביצוע הצילומים באותו מרחב. הגורם האחראי במשטרה הוא הגורם העירוני בו מתבצעים הצילומים.

5. שמטיס הרחפן יהיה בעל רישיון טיס מתאים ובתוקף

6. שיש ביטוח בתוקף לרחפן, לכל נזק שיכול להיגרם בזמן הצילומים

7. במידה ובסרטון התדמית המתוכנן, יהיו גם צילומי וידאו נוספים ממצלמה רגילה, חייבים להתאים את פורמט הצילום, קצב החלפת פריימים, והרזולוציה, כך שבעריכה יהיה מתאם טוב בין סוגי הקבצים השונים, והמעברים ביניהם יהיו חלקים.

 

לסיכום, עלות צילומי רחפן כיום נמוכה יחסית, והתוצאות מאוד מרשימות. אבל, מומלץ לשלב צילומי רחפן בסרטוני תדמית, רק אם הם תורמים באופן ישיר להחלטת רכישה של הלקוח. אחרת- עדיף לוותר.
אולי יעניין אותך גם:     איך בוחרים חברת הפקת סרטי תדמית לעסקים?


                                 סרטי תדמית- לענות במדויק על הצורך 
 

מנהל שיווק - מעוניין לחזק את המיתוג של העסק?

מתכנן להפיק סרטון תדמית?
 

ראו תחילה סרטון תדמית עבור עיריית כפר סבא, המשלב צילומי רחפן

ראו סרטון תדמית לקידום מכירות מתחם נדל"ן חדש שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית באורך של כדקה, אשר נועד לקדם שיווקית מתחם נדל"ן חדש בחדרה, עבור משרד נדל"ן גדול. כמעט כל סרטון תדמית זה מבוסס על צילומי וידאו מרחפן, אשר הוטס מעל מתחם הנדל"ן. בנוסף, הסרטון כולל צילומי וידאו רבים, שגם הם צולמו מרחפן, מעל אזורים שונים בחדרה, שרלוונטים לסרטון, כגון: הקרבה לים, מתחמי בנייה חדשנית בחדרה, וכד. סרטון זה הוא באורך של כדקה, על מנת שיתאים לקידום בפייסבוק. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו מקבץ מתוך סרטוני תדמית בהם שולבו צילומי רחפן

סרטון קצר זה הינו מקבץ מתוך כמה סרטוני תדמית בהם שילבנו צילומי רחפן. חשוב לציין, באף סרטון תדמית צילומי הרחפן לא היו הנושא העיקרי. תמיד צילומי הרחפן משולבים בסרטונים בכדי להעשיר את הויז'ואל, ורק במידה וזה רלוונטי לנושא סרטון התדמית של המוצר הספציפי. אני תמיד אומר ללקוחות: 'אם זה לא מוסיף לקידום המכירות של המוצר, אל תוסיפו צילומי רחפן בסרטון. אחרת, תשומת הלב של הצופה תימשך ליופי של הצילומים, במקום ליופי ולחשיבות של המוצר'. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות