יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
שילוב הומור בסרטון תדמית
רוב סרטוני התדמית- רציניים
כידוע, סרטוני תדמית הם הכלי השיווקי היעיל ביותר לקדם מוצרים, במיוחד בשיווק באיטנטרנט. ערוצי השיווק הם החל מגוגל ועד לרשתות חברתיות. רוב סרטוני התדמית שאנחנו מפיקים הם בדרך כלל בקטגוריה של 'רציניים'. מציגים בעיה קיימת, ואיך מוצר מסויים פותר את אותה בעיה, כשהכל מוצג בצורה מקצועית ורצינית. 

אבל, כשמודבר על רשתות חברתיות, כאחד מהאמצעים שמשים להפצץ סרטוני התדמית, אין ספק שסרטון קצר והומוריסטי הרבה יותר יעיל מסרט 'רציני'. סרטון תדמית הומוריסטי גם יכול להפוך לסרטון ויראלי, כזה שאנשים משתפים, ואז ההשפעה שלו על צהחשיפה של מוצרים חדשים היא עצומה. 

אז למה אם כך- עדיין רוב הסרטונים שאנחנו מפיקים לעסקים הם 'רציניים'? יש לכך די הרבה סיבות, אבל העיקרית שבינייהם היא שהאנשים שמזמינים את סרטוני התדמית חוששים להיתפש כשטותניקים, אם יציגו סרטון תדמית הומוריסטי. הגבול שבין שטות והומור הוא מאוד דק, ואכן צריכים להיות זהירים. קל מאוד לחצות גבול דק זה של הומור, ולהציג משהו מטופש, ואז- הנזק של כזה סרטון תדמית גדול מתרומתו.

על מה מומלץ להקפיד כשרוצים להפיק סרטון תדמית הומוריסטי?


מניסיוננו בהפקה של סרטון תדמית הומוריסטי, אנחנו ממליצים להקפיד על הנושאים הבאים:

1. הנושא- לבחון ביחד עם הלקוח שניתן להציג את הנושא בצורה הומוריסטית. בעיות שלקוחות ניתקלים בהם יום-יום, והם בקטגוריה של מטרד שלקוחות היו שמחים להיפטר ממנו, הם בהחלט מתאימים להצגה בסרטון תדמית הומוריסטי. נושאים כאובים, או רגישים, או כאלה שמעורב בהם נושא בריאותי או מעורבים בו ילדים- הם חד משמעית לא נושאים שכדאי לשלב בהצגתם הומור. לאלה- עדיף סרטוני תדמית 'רציניים'

2. ההומור- מאוד צריך להזהר בכתיבת התסריט. קל ליפול מהומור לטפשות. ממש קשה להפיק סרטון הומוריסטי, הכולל קריצה שמעלה חיוך של הזדהות על ידי הצופה. אף אחד לא מצפה במי שצופה בסרטון יקרע מצחוק. לא זו המטרה, אלא- חיוך קל של הזדהות. לצורך כך חייבים שהתסריט יכתב על ידי קופירייטר, אחריי שבוצע תחקיר מעמיק, ונבדק שהנושא מתאים לסגנון הומוריסטי.

3. הביצוע- מסתבר שהכי קשה להפיק סרטים מצחיקים. על מנת שהם עבדו, ובאמת יגרמו לצופה לחייך ולהזדהות, כל הביצוע של הסרטון חייב להיות סופר מקצועי. כל המשתתפים בסרטון התדמית צריכים להיות שחקנים מקצועיים, שידעו להעביר את המסר בצורה הכי מוצלחת. זיופים בשלב הצילומים הם שקופים, ולקוחות לא רק שלא יאמצו את החברה שמציגה, אלא להיפך- זה יגרום להם לדחייה ולרתיעה ממנה.

4. להציג את הכל בקיצור- סרטונים הומוריסטיים חייבים להיות מינימליסטיים. כמו פרסומת בטלוויזיה. בשאיפה- כ 30 שניות, עד מקסימום דקה. הכל כמובן גם להיות חייב ערוך בצורה קצבית ומושכת, כך שאנשים ימשיכו לצפות בסרטון, ולא ינטשו אותו.


לסיכום, סרטון תדמית הומוריסטי יכול להיות מאוד יעיל שיווקית, במיוחד בהפצה ברשתות החברתיות. אבל, על מנת שיעשה את העבודה, נדרש להקפיד על מספר נושאים חשובים בהפקת סרטוני התדמית.למאמרים נוספים בנושא:   מהם השיקולים לבחירת סגנון לסרטון תדמית?  - לחץ כאן                                       סרטון תדמית- הפנים של העסק - לחץ כאן

מנהל שיווק- מעוניין להגדיל את החשיפה של המוצרים ללקוחות?

מתכנן קמפיין שיווקי ברשתות חברתיות?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראה תחילה סרטון תדמית למוסך תיקוני פח בשיטה ייחודית ללא צביעה

מדובר על סרטון תדמית של כדקה וחצי, אשר מציג את הבעיות איתן מתמודדים בעלי רכבים, דרך כמה סצינות מחיי היום יום, אשר מוקצנים ומוצגים בצורה הומריסטית. כל בעל רכב שצופה בסצינות, ממש מזדהה עם מה שמוצג, גם אם הוא מוקצן, זה מעלה חיוך קל מכל מי שצופה בסרטון, ואם כזו בעיה באמת קיימת אצלו ברכב- די מובטח שיצור קשר עם החברה, לתיקון של הרכב שלו בשיטה ייחודית זו.

ראה סרטון תדמית לאפליקציה חדשנית

מדובר על סרטון תדמית של כדקה, אשר מציג באנימציה מסוג גרפיקה דינאמית, אפליקציה חדשה של השכרת דירות אונליין. גם כאן הבעיות של משכירים מוצגת בצורה הומוריסטית, אבל יותר מינורית. יש נושאים כואבים שלפעמים עדיף לא 'לצחוק' עליהם. בכל מקרה, ההצגה דרך אנימציה בהחלט מעלה חיוך קל והזדהות מצד בעלי דירות להשכרה, כך שמעודד אותם ליצור קשר עם מנהלי האפליקציה.

ראו סרטון תדמית שהפקנו לאחרונה למערכת תאורה ביתית חדשנית

מדובר על סרטון תדמית קצרצר של כ- 30 שניות, שהוא אחד מתוך סדרה של סרטוני תדמית קצרים, לשיווק מערכת תאורה בייתית חדשנית. כל הסרטונים מבוססים צילומי וידאו של סיטואציות ביתיות, בהן מודגם כיצד המערכת תאורה החדשנית פותרת בעיות קיימות בבית. כמובן, בכל הסרטונים השתמשנו בהומור דק על מנת להציג את הבעיות הבייתיות, ומראים איך הבעיות נפתרות עם שינוי התאורה. כל סרטוני התדמית הם באורך של כ- 30 שניות, מכיוון שמשים לשיווק ברשתות חברתיות.

ראו סרטון תדמית שהפקנו לאחרונה לקידום מבצע באתר קרוזים ישראלי

מדובר על סרטון תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר מציג בצורה כייפית, מהנה וחווייתית את המבצע שהרכיז אתר הזמנת הקרוזים, על מנת לעודד רכישת קרוזים לקראת סוף השנה. סרטון התדמית מבוסס על צילומי מסך אקטיביים של אתר ההזמנות (DSynamic Screen Shots), אבל מלווה בהרבה מאוד צילומי וידאו כייפים הן של ספינות הקרוזים על כל השפע המוצע בהן, וכן של מספר מקומות נופש אליהם מפליגים הקרוזים, בכדי לשתף את החווייה הכייפית מאותם מקומות. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות