יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
שילוב גרפיקה דינאמית בסרטי תדמית

מהי גרפיקה דינאמית (Motion Graphics)?

הפקת סרט תדמית או סרט מוצר, תוך שימוש בתוכנות עריכת וידאו מקצועיות, מאפשר מעבר לעריכה הבסיסית, לשלב בסרט גם אפקטים נחמדים, אבל מאוד בסיסיים, כגון: מעברים נעימים בין סצנות שונות החשכה, מעברי "פלאש" וכו'.

בעבודה עם תוכנות אנימציה, או תכנות תלת-מימד, ניתן לשלב בסרט אפקטים מדהימים, מאוד מרשימים ומיוחדים, אבל- בעלות הרבה יותר גבוהה מהפקת כל הסרט, ובעיקר- משך זמן מאוד ארוך להשלמת הסרט.

גרפיקה דינאמית (Motion Graphics) היא הפשרה שבין המדהים והיקר, לפשוט והזול. גרפיקה דינאמית מיוצרת על ידי תוכנה שנקראת Adobe After Effect, שהיא תוכנה לא יקרה, ויש מספר רב של קולנוענים עם רקע בגרפיקה, אשר שולטים בתוכנה זו, ובאמצעותה מפיקים אפקטים מאוד חביבים, שגם מעשירים מאוד את סרט התדמית או סרט המוצר, בעלויות מאוד סבירות. כמובן, שגם כאן מאוד חשוב איזה אפקטים מבצעים, כמה אפקטים ומה משכם. ברור שככול שדורשים יותר, העלות גדלה באופן ישיר

מה ניתן לעשות בגרפיקה דינאמית בסרטי תדמית?

ההמלצה שלנו היא להתמקד באפקטים, תוך שימוש בתוכנת גרפיקה דינאמית, שמצד אחד מאוד מעשירים את הסרט, ומאידך לא מאוד יקרים, כגון:

1. עיבוד לוגו- ביצוע עיבוד על הלוגו של החברה, כך שהוא יבנה באופן הדרגתי ומעניין, וישמש כפתיח לסרט התדמית

2. אלמנטים גרפיים דינאמיים- שילוב אלמנטים גרפיים, והנעה שלהם על גבי המסך, באופן מסונכרן לתוכן הנאמר על ידי קריין.

3. כותרות דינמיות- שילוב כותרות מעניינות, והכנסתן/העלמתן באופן מיוחד.

4. תנועה במרחב- אפקט שהוא קצת יותר יקר, אבל לפעמים חשוב בהצגת מוצרים שעדיין לא קיימים, הוא על ידי בניית אלמנטים גרפיים, וביצוע תנועות שלהם במרחב, באופן שמדמה תלת-מימד (בלי להשתמש בתוכנות תלת-מימד כבדות ויקרות)

כמעט בכל סרטי התדמית וסרטי המוצר, אשר הופקו על ידי החברה, שולבה בהם גרפיקה דינאמית, שנערכה על ידי התוכנה שנקראת Adobe After Effect. עלות משמרת עריכה בתוכנה זו נעה בין 1,600-2,200 ₪ למשמרת עריכה (תלוי בעורך, ובסוג האפקטים). בכל מקרה, כל האפקטים של הגרפיקה הדינאמית מבוצעים במשמרות עריכה ספורות, כך שאנחנו מדברים על עלויות של אלפי שקלים בודדים, לעומת עשרות אלפי דולרים לעריכת אנימציה או תלת מימד. בנוסף, לוח הזמנים לעריכה של גרפיקה דינאמית נמדדת בשבועות ספורים, מול חודשים רבים של אנימציה ותלת מימד.

לסיכום, ניתן להעשיר מאוד כל סרט תדמית, או סרט מוצר, על ידי הוספת גרפיקה דינאמית (Motion Graphics), בעלות של אלפי שקלים בודדים, ובלוח זמנים המתאים להפקה.אולי יעניין אותך גם:    איך מפיקים סרטי תדמית ארוכים?


                                חשיבות טלפרומפטר בהפקת סרטי תדמית        

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטי תדמית עבור העסק?

 

מעוניין להגדיל חשיפה ללקוחות חדשים?

ראו תחילה פתיח לסרט תדמית המבוסס כולו על גרפיקה דינאמית

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטי תדמית לעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745-440 ; 03-6775922

Yahav,Video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן