יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
שיווק באמצעות סרטוני תדמית- הוידאו הוא המלך!

יותר ויותר קונים באינטרנט מתבססים על סרטוני תדמית בוידאו

לאחרונה התפרסם נתון מדהים: מעל 60% מהקונים באינטרנט, בצעו רכישה אחריי שצפו בסרטון תדמית בוידאו של המוצר. נתון נוסף שהתפרסם: לקוחות זוכרים את מידע העיקרי מסרטון וידאו, שבועות אחריי שצפו בו.  ונתון נוסף שפורסם על ידי חברת סיסקו, יצרנית מובילה של ציוד תעבורה באינטרנט, שהכריזה: מעל 80% מהתעבורה ברשת בשנת 2019, תהיה של שיווק באמצעות סרטוני וידאו.
 

מה אפשר ללמוד מנתונים אלה?

אם מחברים את כל הנתונים, המסקנה הברורה היא שהפקת סרטוני תדמית המצולמים בוידאו הם האמצעי השיווקי החשוב ביותר לעסקים, או בפשטות- הוידאו הוא המלך!

מנהל שיווק- מתכנן קמפיין שיווקי למוצר חדש?

מעוניין לחדור לשווקים חדשים עם מוצרים חדשים?
 

ראה תחילה סרטון תדמית למערכת ניהול חדשנית של קווי ייצור

מדובר על סרטון תדמית של כדקה וחצי, אשר מציג מערכת ניהול חדשנית ומורכבת, בצורה פשוטה וברורה, בליווי צילומים של המערכת כפי שהיא מותקנת אצל לקוח מרוצה, ואיזה ערך היא נותנת ללקוח.

סרטון תדמית למצלמת דרך מתקדמת לרכב

מדובר על סרטון תדמית של כדקה, אשר מציג את המצלמה כפי שהיא מורכבת בפועל בתוך רכב נוסע, איך נראים צילומי הוידאו שצולמו מתוך הרכב, ואת כל היתרונות שהמצלמה נותנת לנהג.

למה סרטון תדמית המצולם בוידאו כל כך יעיל שיווקית?

 
סרטוני תדמית המצולמים בוידאו, מאוד מוצלחים שיווקית בקידום מכירות של מוצרים, בעיקר מהסיבות הבאות:

1. בניית אמון- לקוחות רבים די חוששים לבצע רכישות באינטרנט, מכיוון שקיימות הרבה מאוד הונאות. קיימים אתרי מכירות שמאחורייהם אין כלל עסק או מוצרים- אלא תרגיל הונאה. אם החברה מציגה סרטון תדמית שצולם בוידאו- זה מיד מחזק את האמון של הלקוח הפוטנציאלי באתר, להבין שמאחוריי המוצר עומדת חברה

2. קשר רגשי- אחריי שנבנה אמון בחברה ובמוצרים, זה שהלקוח הפוטנציאלי יכול לראות את המוצר בפעולה, ולהבין איזה ערך הוא יכול לקבל מהמוצר, הוא מפתח קשר רגשי אל המוצר, שזהו מקדם המכירות מספר אחד. 

3. פשוט וברור- לא משנה כמה מורכב המוצר שמציעים ללקוח, צילום שלו בוידאו מאפשר ללקוח להבין כמעט באופן מיידי את התפקוד של המוצר, היתרונות שלו, איזה ערכים הוא יכול לספק ללקוח, ממש כאילו הוא בודק אותו עכשיו מקרוב.

4. הנעה לפעולה- כאשר נבנה אמון, הלקוח פיתח קשר רגשי למוצר, והוא מבין טוב איך המוצר נראה ואיזה ערך הוא יכול לקבל מהמוצר, במידה והסרט מניע לפעולה, הלקוח מדמיין את המוצר ממש אצלו- מה שבהחלט מעוד התנעת תהליך רכישה. 

 

על מה להקפיד בהפקת סרטון תדמית שיווקי?


בכדי להשיג את מירב היעילות השיווקית של סרטון התדמית, מומלץ להקפיד על הנושאים הבאים:

1. שהסרטון יהיה קצר, בסביבות 30-90 שניות. ככול שהמוצר פשוט יותר- יש לנסות ולהעביר את מירב המידע ב - 30 שניות, ובמידה והמערכת מורכבת- אפשר אפילו סרטון תדמית של עד 90 שניות.

2. שהסרטון תדמית יהיה מאוד ממוקד. חשוב מאוד לזהות מהן נקודות החוזקה העיקריות של המוצר, כשהדגש במה הוא יותר טוב מהמתחרים (הבידול של המוצר), ובהם לשים דגש בסרטון. עודף מידע עלול להרתיע את הלקוחות.

3. מיד בתחילת הסרטון חשוב שהלקוח יבין איזה ערך הוא יכול לקבל מהמוצר, כאשר הערך הוא במושגים שהלקוח יכול להבין ולהעריך. לא להציג טכנולוגיות מורכבות, או מפרטים חשמליים מורכבים, שאולי עושים רושם על מהנדסים, אבל את האדם הממוצע זה רק מרתיע. הסרט צריך לענות ללקוח הפוטנצילאלי על השאלה: בשביל מה זה טוב לי?


לסיכום, סרטוני תדמית המצולמים בוידאו הם כיום הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום מכירות באינטרנט. הם בונים אמון, יוצרים קשר רגשי ומנעים להתנעת פעולת רכישה.למאמרים נוספים בנושא:  סרטון תדמית לקידום אפליקציה חדשה


                                      סרטון תדמית- כלי עיקרי לפריצה לשווקים חדשים


 

ראו סרטון תדמית למערכת ניהול גידול קנאביס רפואי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועאד לקדם שיווקית מערכת לניהול גידול של קנאביס רפואי. בסרטון זה, למרות שמדובר במערכת שמבוססת כמעט לחלוטין על תוכנה, ובעבר היה מקובל להציג כאלה פתרונות באמצעות סרטון אנימציה, החלטנו בשיתוף עם הלקוח לבסס סרטון תדמית זה רק על צילומי וידאו. ואכן, הסרטון צולם בתוך חממת גידול קנאביס, ומראה איך המערכת משתלבת בכל אחד משלבי הגידול של הקנאביס. סרטון קצר זה קידם משמעותית את השיווק של המערכת.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית ליהב הפקות- Showreel 2020

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר מבוסס על קטעים מתוך סרטוני תדמית שהפקנו לעסקים שונים בארץ ובחו"ל בתקופה האחרונה. כמו שניתן לראות, רוב סרטוני התדמית שהפקנו היו מבוססים על צילומי וידאו. מסתבר, שסרטון תדמית מבוסס וידאו יוצר קשר רגשי בין הלקוח הפוטנציאלי והמוצר המוצג בסרטון, והכי מעודד להתקדם בתהליך הרכישה. סרטוני אלה, מאפשרים ללקוחות לראות את המוצרים השונים, ברמה כאילו הם נמצאים כרגע במקום הרכישה ורואים את המוצרים בפועל. בהחלט, גם כיום בעידן הלכאורה 'קר ומנוכר', הרגש משחק תפקיד מרכזי בתהליך הרכישה. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות