יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
שיווק באמצעות סרטוני תדמית ברשתות חברתיות- צריך לחשוב אחרת!

שיווק ברשתות חברתיות- אמצעי שיווקי יעיל וזול!

שנים הראשונות, רשתות חברתיות שימשו בעיקר להחלפת פוסטים בקרב חברה צעירים. אבל, ככול שיותר ויותר מבוגרים החלו להשתמש ברשתות, כך גם התפתח שוק הפרסום ברשתות. כיום מדובר על מערכת פרסום מאוד מתוחכמת ומתקדמת, שיודעת לפלח לקוחות בחיתוכים שונים בהתאם לצרכי הלקוחות, ולהגיע לקהלים גדולים, ובהשקעה יחסית נמוכה, ובוודאי בהשוואה לעלויות הפרסום ברשת Pay Per Click של גוגל. זה עודד יותר ויותר בעלי עסקים להתחיל ולפרסם ברשתות חברתיות.

 

הכלי היעיל ביותר לפרסום ברשתות- סרטון תדמית

כיום, אנשים מעוניינים לקבל מידע בצורה הכי מהירה ויעילה, ובמינימום מאמץ מבחינתם. הם כבר כמעט ולא קוראים מידע. כמעט כולם מעדיפים צפייה בסרטון קצר, יספק להם מידע חיוני עבורם. את זה עושה בצורה הכי יעילה סרטון תדמית. לקוחות מדווחים שפוסטים שהם העלו כחלק מקמפיין שיווקי, זכו למקסימום הענות, כאשר הם היו מלווים בסרטון תדמית לעסק או למוצר. פוסטים כאלה בדרך כלל יצרו גם הענות יותר גדולה מכל פוסט אחר, שממש באה לידי ביטוי בהגדלת מכירות, או ביצירת חשיפה לעסק ולמוצרים.


ראו דוגמא של סרטון תדמית קצר שהועלה כחלק מקמפיין בפייסבוק, וזכה לעשרות אלפי צפיות:

האם פרסום ברשתות חברתיות מתאים לכל עסק ולכל מוצר?

שמעתי כבר מהרבה בעלי עסקים על הצלחה של קמפיינים שיווקיים ברשתות, עם מספר פניות גדול, אבל גם שמעתי על הרבה כאלה ששפכו כספים ולא קבלו כמעט כל התיחסות, גם לכאלה שהשקיעו בהפקת סרטוני תדמית מושקעים שהותאמו לרשתות החברתיות. מבדיקה של סוגי העסקים, ניתן היה לראות שבאמת ישנם עסקים שמתאים לשווק אותם דרך רש/ת חברתית, אבל יש כאלה שזה ממש לא לעניין. ממש לא מתאים. ראו להלן כמה קווי יסוד שלמדנו עם השנים, לגביי ההתאמה של סוגי העסקים לשיווק ברשת חברתית:

1. סוגי עסקים ומוצרים ששיווק ברשת חברתית מתאים להם:

 - מוצרי צריכה
 - מוצרים לשימוש בייתי
 - מוצרי טיפוח ויופי
 - מוצרי אופנה (אבל- לא מוצרי יוקרה)
 - מוצרים לרכב
 - מוצרי ספורט 

קיימים עוד מוצרים רבים כמובן, שמאוד מתאימים לקידום ברשתות חברתיות, כשהכיוון הכללי הוא: מוצרים פשוטים ושימושיים, שנותנים ערך ללקוח פרטי (לא לעסק), כדאי לראות איך הם נראים, ולא יותר מידי יקרים.


2. סוגי עסקים ומוצרים ששיווק ברשת חברתית לא מתאים להם:

 - מוצרים מתוחכמים
 - מוצרים יקרים או מוצרי יוקרה
 - מוצרים מורכבים טכנולוגית
 - מוצרים שמיועדים למכירה לעסקים, לא לאנשים פרטיים.

שוב, קיימים כמון עוד מוצרים שלא מתאימים לשיווק ברשת חברתית, אבל ההכללה היא: יקר, מתוחכם ופונה לעסקים- לא מתאים לרשת.

 

על מה כדאי להקפיד בהפקת סרטוני תדמית לקידום ברשתות חברתיות?

בכל הפקה של סרטוני תדמית, המיועדים לקידום ברשתות חברתיות, אנחנו ממליצים להקפיד על הנושאים הבאים:

1. הכי פשוט שאפשר- סרטון תדמית להצגה ברשת, חייב להיות הכי פשוט והכי ברור לקהל היעד שהוגדר. מסר בודד, פשוט, שבמבט חטוף אפשר להבין על מה מדובר. כמו פרסומת בטלוויזיה.

2. עד 30 שניות- הסרטון חייב להיות ממש קצר. לאנשים ברשת חברתית אין סבלנות לצפות בסרטונים ארוכים. המסר חייב להיות מועבר ב 10 שניות הראשונות, ואם פגע- אנשים יישארו עוד קצת זמן לקבל מידע נוסף. מעבר לכך- עלול אפילו להרתיע מהקליק הראשון.

3. עדיף סדרת סרטוני תדמית- בכדי ליצור קהל יעד רחב לעסק ולמוצרים, כדאי להכין קמפיינים המבוססים על מספר גדול של סרטוני תדמית, כל אחד לנושא אחר או למוצר אחר, ולהעלות אותם לרשת בקצב קבוע של פעם בשבוע למשל, ובכך לרכוש קהל עוקבים קבוע, שגם הופך לממליץ של המוצרים, וגם קהל רוכש, במידה והמוצר מתאים עבורו. גם מבחינת ההפקה, יותר זול להפיק מספר גדול של סרטוני תדמית בפעם אחת, מאשר בכל פעם להפיק סרטון בודד.

4. עדיף וידאו- אנשים כיום הפכו לסקפטיים, ודי איבדו אמון משיווק באינטרנט. הם חוששים מהונאות. מה שהכי בונה אמון מול הלקוח הוא לראות בוידאו את העסק והמוצרים.

 
לסיכום, שיווק ברשתות חברתיות הכי יעיל באמצעות סרטוני תדמית לעסק ולמוצרים. צריך בהפקת כל סרטון תדמית להקפיד על ההפקה, כך שתתואם לרשת חברתית.
אולי יעניין אותך גם:       סרטוני תדמית לקמפיין בדיגיטל                                    חשיבות האמת בהפקת סרטוני תדמית

מנהל שיווק- מתכנן קמפיין שיווקי ברשתות חברתיות?

 

מעוניין לפנות ללקוחות חדשים או לפתח שווקים חדשים?

דלית ממליצה- חומר ניקוי זכוכיות מקצועי לבית

ראו סרטון תדמית לתאורה בייתית חדשנית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית אחד, מתוך סדרה של סרטוני תדמית, אשר הופקו לצורך קמפיין בדיגיטל לתאורה חדשנית לבית. על מנת להתאים את הסרטונים לדיגיטל, כל אחד הוא באורך של כ- 30 שניות, ללא קריינות, כאשר כל המסרים השיווקיים מוצגים בויזואל (כידוע, רוב האנשים צופים בסרטוניםפ ברשתות החברתיות ללא הפעלת הסאונד, כך שאפשר לוותר על הקריינות). כל אחד מהסרטונים מציג סיטואציה בייתית שונה, ואיך מערכת התאורה מסייעת בשינוי האוירה ובפתרון בעיות יום יומיות.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית לקמפיין בדיגיטל שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית קצר באורך של כ- 40 שניות, אשר מציג פתרון חדשני של חברת אלומה, לתיקוני פח בשיטטה יבשה, ללא תיקוני צבע וירידת הערך של הרכב מבחינת הביטוח. סרטון תדמית זה מאוד מתאים להפצה בדיגיטל, ואכן שימש את החברה לקמפיין בפייסבוק, שטורגט לבעלי רכבים, שהם אלה הלקוחות שסובלים על בסיס יום יומי מפגיעות קלות ברכב, אשר פוגמות ברכב, וללא תיקון יורידו את ערך הרכב (או אם יבצעו תיקוני פחחות וצבע, גם ירד הערך של הרכב). סרטון תדמית זה זכה לחשיפה גדולה בפייסבוק, והגדיל משמעותית את הפניות לחברה בעקבות הקמפיין.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות