יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
קידום אתרים? רק עם סרטי תדמית!

קידום אתרים- אם אתה לא שם, אתה לא קיים!

כבר נכתבו עשרות מאמרים על כך שכיום 'התוכן הוא המלך', וכל מי שמעוניין לקדם את העסק, דרך קידום האתר של העסק, כדאי שישקיע בכתיבת מאמרים, ולהעלות אותם לאתר החברה. זה בהחלט מהלך חשוב ונכון שעוזר לקדם את האתר, הרבה יותר ממאמרים שנכתבים באתרי מאמרים, או בבלוגים של מקדמי אתרים.

אבל, הרבה יותר חשוב להשקיע בסרטי תדמית לעסק. אנשים כיום נעשו 'מפונקים'. הם פחות קוראים, ויותר נוטים לצפות בסרטים. מחקרים מראים שזמן צפייה בדף אינטרנט עם מלל הוא שניות ספורות, בעוד שדף הכולל סרט תדמית זמן הצפייה הממוצע הוא כמעט דקה. וזמן הצפייה בדף הוא אחד הפרמטרים החשובים בקידום האתר על ידי גוגל.
על מה חשוב להקפיד בהפקת סרט תדמית לאתר עסקי:

1. שתוכן הסרט יציג בצורה ברורה, מה הייחוד של החברה, ולמה לי כלקוח כדאי להתקשר דווקא לחברה זו

2. צריך למצוא את הדרך, שיווצר חיבור רגשי בין הצופה בסרט התדמית (הלקוח הפוטנציאלי) לבין העסק. סרט וידאו, בו ניתן לראות את העסק, התשתיות, האנשים והמוצרים עושה את זה בצורה המוצלחת ביותר

3. במידה והעסק מציג פתרון עם תפישה חדשנית, שקשה להסביר אותה בוידאו, מומלץ להפיק סרט אנימציה/גרפיקה דינאמית, אבל לקחת בחשבון שבסרט אנימציה נוצר פחות חיבור רגשי לעסק. לפעמים, שילוב הומור חכם ועדין בסרט האנימציה, יכול ליצור סוג של חיבור עם העסק. אבל, הגבול שבין הומור והגחכה הוא מאוד דק, ולא הייתם רוצים שהעסק יתפש כמגוחך.

4. שסרט התדמית לא יהיה ארוך מדקה-עד דקה וחצי. אנשים כיום חסרי סבלנות, ומצפים לקבל את המידע הכי מהר שאפשר.

5. לעסק גדול, הכולל מספר קווי מוצרים, מומלץ להפיק סרט תדמית, אותו מעלים לדף הבית, וסרטי מוצר לכל אחד מקווי המוצרים, שאותם מעלים לדפי המוצר הרלוונטיים באתר החברה.

6. לקחת בחשבון שכיום יותר ויותר אנשים צופים בסרטי תדמית דרך סמארטפונים, כך שנדרש להתאים כל סרט תדמית לצפייה דרך הסמארטפון, כולל: צילומים של פריטים גדולים, הרבה דינמיקה על המסך, כותרות בפונטים גדולים, שילוב כתוביות של כל הנאמר בסרט התדמית, כך שניתן יהיה להבין את הנאמר גם בצפייה ללא סאונד.

לסיכום, הדרך היעילה לקידום אתרים היא באמצעות הפקת סרטי תדמית עבור העסק, והטמעתם באתר. חשוב להקפיד על צורת ההפקה הנכונה של הסרטים, כך שיאריכו את זמן הצפייה באתר, שהוא פרמטר חשוב לקידום בגוגל.


מאמרים נוספים בנושא:   סרטי תדמית- להציג ולא לייצג


                                     סרט תדמית באנימציית תלת ממד

מנהל עסק - מעוניין לקדם את האתר של העסק?

מנהל שיווק- מתכנן קמפיין שיווקי לקידום החברה?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי מוצר, אשר הופקו למגוון מוצרים, החל ממוצרי צריכה ועד למוצרים טכנולוגיים מורכבים.

יהב הפקות- הפקת סרטי תדמית

ראו תחילה דוגמאות לשני סרטי תדמית שיווקיים

סרט תדמית לחברה יצרנית (סרט וידאו)

מדובר על סרט תדמית של כדקה וחצי, אשר מציג את היכולות המרשימות של החברה, המצולמות בוידאו כך שהלקוח מרגיש כאילו הוא מבקר בחברה, כולל צפייה באנשי החברה ובמכונות הייצור המתוכחמות, ובמוצרים הכול כך מיוחדים שהחברה מייצרת. הצילום בוידאו מחזק את הקשר הרגשי בין הלקוח הפוטנציאלי והחברה, מה שמעודד החלטת קנייה .

סרט תדמית לחברת מיחזור אלקטרוניקה (סרט אנימציה)

גם כאן מדובר על סרט תדמית קצר של כדקה, רק שהפעם מדובר על סרט אנימציה. מכיוון שמדובר על קונספט חדשני יחסית, שנולד בעקבות החוק הבינלאומי שמחייב מיחזור מכשירים אלקטרוניים בצורה מבוקרת, הדרך היעילה ביותר להטמיע את הנושא הוא באמצעות הצגת הנושא באנימציה, כמו שמבוצע בסרט זה.

ראו סרט תדמית לחברת מחם שהופק לאחרונה

מדובר על הפקת סרט תדמית מקיף, באורך של כמעט 4 דקות, אשר נועד להציג את תחומי הפעילות המגוונים של חברת מחם. סרט התדמית מבוסס על צילומי וידאו של מגוון הפעילות והמוצרים של החברה, כאשר בכל תחום מציגים את הייחוד של החברה ביחס לפתרונות חלופיים, מה שנקרא בידול. כמובן שכשזה מבוסס על צילומי וידאו, קהל היעד יכול להתחבר לפתרונות המוצגים, ולמצוא את מה שעונה על צרכיו.

ראו סרט תדמית לבנייני האומה שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר משמש לקידום שיווקי של בנייני האומה בירושלים. רוב הציבור בישראל חושב שבבנייני האומה יש אולם אחד גדול, אבל מעטים יודעים שמדובר בקומפלקס ענק שכולל 27 אולמות שונים, בגדלים החל מאולמות אינטימיים ועד לאודיטוריום הגדול בישראל שיכול להכיל 3,000 אנשים. סרט תדמית זה מצולם כולו בוידאו, הן מבפנים והן מבחוץ, בכדי להעביר את היכולות המגוונות שבמקום.