יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
צפייה בסרט תדמית מטלפון חכם 

הלקוחות נמצאים בטלפון!

בעולם המסחרי הנייד, יותר ויותר עסקים עוברים למכירות ברשת, כשחלק משמעותי של הלקוחות מבצעים את העסקה דרך טלפונים חכמים (סמארטפונים). לכן גם חשוב לעניין את הלקוחות בעסק ובמוצרים שלכם, באמצעות סרטי תדמית או סרטי מוצר, בהם הלקוח הפוטנציאלי צופה דרך הטלפון החכם. אבל, צפייה בטלפון מחייבת שמירה על מספר כללים, בכדי להבטיח שהסרט יהיה יעיל, והלקוחות אכן יצפו בו.

על מה חשוב להקפיד, כאשר מפיקים סרט תדמית לצפייה באמצעות טלפון חכם?

במידה ועיקר הצפייה בסרט התדמית תהיה דרך טלפון חכם, מומלץ להקפיד על הנושאים הבאים:

- תצוגת וידאו- חשוב שכל מה שמציגים בסרט יהיה גדול וברור. חשוב להימנע מצילום מרחוק, או צילום של פריטים קטנים שתופסים חלק קטן ממסך הטלפון. פריטים קטנים יש לצלם מקרוב, ואפילו בעדשת מאקרו בכדי להגדיל את הפריט על מנת שיתפוס שטח מסך גדול.

- אורך- סרט התדמית חייב להיות מאוד קצר, ואפילו בגבולות של 30-60 שניות. משמעות של כזו דרישה היא שהסרט יה יה מאוד ממוקד, יציג מסר עיקרי אחד, עד מקסימום שניים, שהם יהיו אלה שגורמים ללקוחות לבצע רכישה. מעבר לכך, צופים בטלפון יאבדו סבלנות וינטשו את הסרט, כך שבמקום סרט שיווקי נקבל סרט שפוגע בחברה

- קצב- חשוב שהסרט יהיה מאוד דינאמי, שמשדר אווירה כייפית, ויעודד את הצופים בסרט התדמית להמשיך ולצפות בסרט.

- מוזיקה וקריינות- הכל צריך להיות מאוד אנרגטי, ומלא התלהבות. התלהבות של הקריינות, גם מעודדת ומלהיבה את הצופים בסרט.

- כותרות- להדגיש כותרות בפונטים גדולים ודינמיים. בנוסף, לדאוג שכל המידע השיווקי יוצג בכותרות, למקרה שהצופה בסרט סגר את ערוץ הסאונד (או החליש אותו מאוד)

- כתוביות- שוב, מכיוון שיש סיכוי שצופים בסרט ללא סאונד, במידה ויש קריינות, כדאי להוסיף כתוביות של כל הנאמר בקריינות. באופן כזה ניתן ןלהבין את הסרט, ולספוג את כל המסרים, גם ללא שמיעת הסאונד.

 

בחירת סגנון לסרט התדמית

תמיד כשיוצאים להפקה של סרטי תדמית, מתלבטים באיזה סגנון להפיק את הסרט, כששתי החלופות העיקריות הן סרט תדמית המצולם בוידאו, או סרט אנימציה. ובכן, התלבטות זו רלוונטית אך ורק לחברה עבורה מעוניינים להפיק סרט תדמית, ואינה קשורה באיזה מדיום רואים את הסרט, במחשב או בטלפון. אבל, אם מניחים שצפוייה צפייה גם דרך טלפונים- כל מה שכתבתי למעלה לגביי על מה להקפיד בהפקה של סרט לטלפון, ישים הן לסרטי וידאו והן לסרטי אנימציה.

לסיכום, יותר ויותר לקוחות מבצעים עסקאות דרך טלפון חכם, כך שממולץ להתאים את סרטי התדמית וסרטי המוצר להצגה יעילה גם בזמן צפייה באמצעות טלפון חכם.


אולי יעניין אותך גם:   שיווק סרטי תדמית בניו מדיה (New Media)


                               למה מומלץ להעלות סרט תדמית ליוטיוב?
 

מנהל עסק - מעוניין להגדיל את החשיפה של העסק ללקוחות חדשים?

 

מעוניין להגדיל מכירות של מוצר חדש?

ראה תחילה סרט תדמית לעסק שהותאם לצפייה דרך טלפון חכם

מה מייחד סרט תדמית זה?

מדובר על סרט תדמית מאוד קצבי, כייפי וקצר, שנועד למשוך בני נוער שרובם צופים במידע שיווקי דרך טלפונים חכמים. לכן, הסרט הותאם במיוחד לסוג כזה של צפייה.

ראו סרט תדמית למערכת אגירת מים ממזגנים אשר הפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר נועד לקדם שיווקית מערכת לאגירת עודפי מים ממזגנים. הסרט מקודם ברשת חברתית, וסביר שרוב הצופים בסרט זה יהיו כאלה שצפו בסרט דרך טלפון חכם (סמארטפון). לכן, הסרט תדמית מאוד קצר (כ- 30 שניות), ולמרות שיש קריינות המסרים השיווקיים מועברים דרך הויז'ואל, כולל כותרות גדולות ומודגשות, כך שמי שצפה בסרט בלי לפתוח צאת ערוץ הסאונד, יכול להבין את כל המסרים השיווקיים. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לאפליקציה חדשה אשר הפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית מקצועי של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית אפליקציה חדשה. האפליקציה מבוססת ענן מטפלת בבעיית החלקה של רכבים, בשל אחיזה לא טובה של הגלגלים על גבי הכביש. בכדי להעביר את המסרים בצורה קלה וברורה, ושגם יתאימו לצפייה דרך טלפונים חכמים, כל המידע הוא ויזואלי, כלומר בוידאו, ללא תלות בקריינות שלא קיימת, כי בדרך כלל בטלפונים חכמים צופים בסרטי התדמית ללא סאונד. יש כמובן מוזיקת רקע נחמדה, למקרה שמישהו כן הפעיל את ערוץ הסאונד. כל הכותרות דונימיות וגדולות, כך שניתן לקרוא אותן גם ממסך הטלפון הקטן יחסית.