יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
צילום סרט הדרכה בשתי מצלמות
בדרך כלל, הדרישות מסרט הדרכה הינן נמוכות, על מנת שלא לייקר את ההפקה. אבל, קיימים מקרים שצורת השימוש הנכונה היא קריטית, ואז נדרש להראות את השימוש הנכון מכמה זוויות שונות. במקרים אלה, אין ברירה אלא להשתמש בשתי מצלמות וידאו בו זמנית בהפקה של סרט ההדרכה.
במקרה זה, סרט ההדרכה צולם באמצעות שתי מצלמות וידאו, אשר הופעלו בו זמנית, מה שיצר את התנועה הרציפה מזוויות הסתכלות שונות, וכמובן אפשר סרט הדרכה מדויק וברור למשתמש. בסרטי הדרכה מסוג זה, לא רק שעלות יום הצילום גבוהה יותר עקב הצורך להשתמש בשתי מצלמות וידאו באיכות גבוהה (HD), גם בעריכה נדרש להשקיע זמן נוסף בתיקוני צבע, על מנת להתאים את הצבעים במצלמות שהסתכלו מזוויות שונות, ובתאורה שונה.

בשנים האחרונות נכנסו לשימוש מצלמות וידאו מסוג DSLR, אשר מאפשרות צילומים מאוד איכותיים, וברזולוציה מאוד גבוהה. לפתרונות שונים משתמשים בעדשות מתחלפות, בהתאם לדינאמיקה של הצילום ולגודל האובייקטים המצולמים. במידה ונדרש לצלם את סרט ההדרכה באמצעות שתי מצלמות, שתיהן חייבות להיות מאותו סוג, רצוי אפילו מאותו יצרן. אחרת, לא ניתן יהיה לשלב בין הצילומים, כי יראו אחרת לחלוטין מצלמות וידאו שונות.


לסיכום, כאשר מדובר על סרט הדרכה לציוד קריטי, המחייב צפייה בתהליך השימוש מכמה זוויות שונות, מומלץ לצלם עם שתי מצלמות וידאו, על מנת להשיג רציפות. במקרה זה עלות יום הצילום גדלה, וכן נדרשים תיקוני צבע בעריכה להתאמת הצבעים של סרטי ההדרכה.אולי יעניין אותך גם:    סרט הדרכה למוצר רפואי- חובה בוידאו!                                 הפקת סרטון הדרכה לניסוי קליני

מנהל עסק - נדרש להעביר הדרכות ללקוחות?

מחפש כלי יעיל ולא יקר להדרכות מקצועיות?
 

ראה תחילה סרט הדרכה לשימוש נכון במכשיר ביולוגי מתקדם

במידה ואתה נדרש להעביר הדרכות ללקוחות, או לעובדים, סרטי הדרכה הם הכלי היעיל והזול ביותר להעברת הדרכות מקצועיות קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי הדרכה, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי פשוטים ביותר ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים. בנוסף, ראו סרטי בטיחות שהופקו לחברות שונות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן