יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
צילום וידאו תדמיתי לעסק- סרט תדמית

לסרט תדמית יש  חשיבות בבניית תדמית לעסק

מהות של כל עסק היא למכור, והיום זה כבר ברור שסרט תדמית אשר מפיקים עבור העסק הוא מקדם המכירות הכי יעיל, ולכן גם כיום כמעט כל עסק מפיק סרט תדמית, אותו הוא מפיץ בכל אמצעי המדיה, במטרה לקדם מכירות בשווקים קיימים, או בכדי לפרוץ לשווקים חדשים.

אבל לסרט תדמית יש עוד יתרון מובהק, הוא: חיזוק המיתוג של העסק, ובניית תדמית מובילה בתחומה. אבל, לא מדובר בעוד סרט תדמית למוצר ספציפי, אלא בסרט שהוא מוכוון בניית תדמית לכל העסק ומוצריו.  ואם מדברים על בניית תדמית, סרט התדמית הכי יעיל הוא 'צילום וידאו תדמיתי לעסק', כלומר- סרט תדמית המבוסס על צילומי וידאו של העסק ומוצריו, באופן שמבדל אותם מהמתחרים. 

 
ראו תחילה מספר דוגמאות של סרטי תדמית שהופקו לצורך בניית תדמית לעסק, וחיזוק המיתוג:

לסיכום, צילום וידאו תדמיתי לעסק מחזק מאוד את המיתוג והמובילות של העסק בתחומו, ויוצר סרט תדמית של עסק מוביל. זה כמובן מחזק מאוד את התדמית של החברה, ומשמש פחות כמקדם מכירות, ויותר כממצב את המובילות של העסק.מאמרים נוספים בנושא:   חידושים בתחום הפקת סרטי תדמית                                     קידום אתרים? רק עם סרטי תדמית!

מנהל עסק - מעונין לחזק את המיתוג של העסק?

מעוניין לגבש תדמית חדשה עבור העסק?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי מוצר, אשר הופקו למגוון מוצרים, החל ממוצרי צריכה ועד למוצרים טכנולוגיים מורכבים.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

סרט תדמית לחברת אקולוג'יק

מדובר על חברה, שפיתחה תוכנה חדשנית מבוססת ענן, לצורך סינכרון עולמי בין מגדלי מוצרים חקלאיים, לביין המשווקים בעולם, באופן שיאפשר תיאום של כל שרשרת האספקה העולמית. לחברה יש רק את המוצר הזה, שהוא תוכנה. עקרונית, בכדי לקדם מכירות של מוצרי תוכנה, מקובל להפיק סרט תדמית באנימציה. אבל, מכיוון שהחברה לא מוכרת בעולם, והמוצר שהיא פיתחה הוא מוביל מהפכני בתחום, הפקנו סרט תדמית זה שמטרתו לחזק את המיתוג של החברה, תוך בניית תדמית מובילה. את זה בדיוק סרט הוידאו התדמיתי עושה. כמעט כל הסרט מבוסס על צילומי וידאו, הן בשלב הצגת הבעיה, הן בשלב הצגת החברה בתשתיות העבודה שלה, והן בהצגת הבידול של החברה. רק בשלב הצגת הפתרון, מבצעים צילומי מסך אקטיביים של התוכנה, כך שכל לקוח פוטנציאלי יכול להתרשם מהמובילות של החברה.

ראו סרט תדמית מקצועי למשרד עורכי דין שהפקנו לאחרונה

למשרדי עריכת דין ישנן הרבה מאוד מגבלות בהפקה של סרטי תדמית למשרד, שנוטלו עליהם על ידי לשכת עורכי הדין. לכן, הפקנו עבור משרד עורכי דין זה, סרט תדמית מקצועי, בו מנהל המשרד מציג נושא מקצועי, ומה הוא ממליץ לעשות בנושאים אלו. כאלה סרטים, בעיקר כאלה המבוססים על צילומי וידאו, מחזקים את התדמית של העסק, גם כאשר מדובר במשרד עורכי דין. 

סרט תדמית לחברת טימנט

חברת טימנט הינה חברה ותיקה בתחום שינוע בין לאומי. מטרת החברה בהפקת סרט תדמית זה הייתה לחזק את המיתוג של החברה, והמובילות של החברה בתחום השינוע, במיוחד בזכות יכולות הייצור וההתאמות של אריזות מיוחדות לציוד יקר. בכדי להעביר את המסר, סרט תדמית זה מציג את כל המהלך מהרגע שחברת הייטק ישראלית סיימה לפתח מכשיר מאוד מורכב, רגיש ויקר, שנדרש היה לשנע אותו לחו"ל. סרט התדמית הארוך יחסית, עוקב דרך צילומי וידאו אחר כל התהליך, דרך כל שלבי הביניים, ועד להגעת הציוד היקר בבטחה ליעד הסופי בחו"ל. ואכן, הסרט משמש כוידאו תדמיתי של העסק, ומבדל אותו מהתחרות, שבדרך כלל רק מציגים סרטי תדמית הכוללים משאיות, מטוסים ואוניות עם מכולות. 

סרט תדמית לחברת אקטיב מערכות

חברת אקטיב מערכות הינה יצרנית של ציוד קוסמטי רפואי. החברה מתמודדת עם הרבה מאוד יצרנים בעולם, שמוכרים ציוד לטפולים קוסמטיים, שמתחרה במוצרי החברה. אחריי תחקיר מעמיק בחברה, הוחלט להפיק סרט וידאו תדמיתי, שישים דגש על המובילות של אקטיב בפיתוח וייצור מערכות לטיפולים קוסמטיים-רפואיים. לצורך כך הופק סרט תדמית זה, שמצלם בוידאו את מכשירי החברה תוך כדי טיפול בפועל בלקוחה, כאשר הקריינות מסבירה את היתרונות הקוסמטים רפואיים של המערכות השונות. בנוסף, מראיינים רופא שמציג את הפן הרפואי הנוסף שמסופק על ידי המכשירים של חברת אקטיב. 

סרט תדמית לחברת פיקופרטס

חברת פיקופרטס מפתחת מכונות ייצור מיוחדות, אשר מסוגלות לייצר מכלולים מכניים זעירים למגוון גדול של שימושים, כולל לציוד תעופה, בהם נדרשים סטנדרטים מאוד גבוהים של איכות. מטרת סרט תדמית זה שהפקנו לחברה, הייתה לשדר תדמית של חברה טכנולוגית לפיתוח וייצור מכונות ייצור מיוחדות. לכן, סרט התדמית מבוסס על צילומי וידאו בחברה, תוך הצגת כל אחד מהגופים בחברה, הן הטכנולוגים, הן היצרניים ובעיקר גופי הביקורת איכות שקיימים בחברה, בכדי לשדר תדמית של מובילות טכנולוגית. ואכן, צילום וידאו תדמיתי זה ביסס את המובילות של פיקופרטס בתחום.

ראו סרט תדמית לבנייני האומה בירושלים שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לחזק את המיתוג של מרכז הקונגרסים בירושלים בנייני האומה, והצגת המובילות הבינלאומית שלו בתחום כנסים, אירועים ותערוכות. סרט תדמית זה מבוסס כולו על צילומי וידאו של המרכז, הן מבפנים והן מבחוץ, כולל צילומי רחפן, במטרה להציג בצורה בלתי אמצעית את מגוון האפשרויות הקיימות במרכז הקונגרסים. לא הרבה יודעים שבמקום 27 אולמות לכנסים ותערוכות, במגוון גדלים, כאשר האולם הגדול ביותר הוא אודיטוריום שיכול להכיל עד 3,000 אנשים. בסך הכל, ניתן לקיים אירועים במקום בהיקף של עד 50 אלף איש (!).

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות