יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
פתיחת ערוץ יוטיוב לסרטוני תדמית

מעוניין לקדם את העסק? צור סרטוני תדמית עבור העסק!

המשחק השיווקי עבר לחלוטין לאינטרנט. מכיוון שכל חיפושי המידע נעשים כיום דרך מנועי חיפוש, כשהעיקרי שבהם הוא גוגל, עסקים שלא נמצאים באינטרנט, נדונים לחולשה משמעותית בעסקים, עד כדי סגירת העסק. ונוכחות באינטרנט היא כמינימום שלעסק יש אתר אינטרנט, עם מידע מדוייק על העסק. ואם מדברים על אתר אינטרנט, אז יש משמעות לזמני הצפייה באתר, שעל פיהם בן השאר גוגל מדרג את האתר אורגנית. ואם מדברים על זמני צפייה, אז זה כבר ידוע שהכלי היעיל ביותר להגדיל את זמני הצפייה, הוא סרטון עבור העסק. 

כיום כבר מקובל להפיק מספר רב של סרטוני תדמית עבור העסק, החל מסרט תדמית לחברה, דרך סרטוני מוצר לכל אחד ממוצרי החברה, סרטי הדרכה, וכן הלאה. כל אחד מהסרטים, המופקים כיום באיכות מאוד גבוהה, הוא קובץ כבד (מאות מג"ב), לכן אנחנו לא ממליצים להעלות את הסרטים ישירות לאתר, אלא להעלות אותם ליוטיוב, ומשם להטמיע אותם במדיות השונות.

מנהל שיווק- מתכנן לקדם שיווקית את העסק?

מעוניין להיכנס לשווקים חדשים בחו"ל?
 

ראה תחילה סרטון תדמית למערכת לניהול הייצור של קנביס רפואי

מדובר על סרטון תדמית של כ 2.5 דקות, אשר צולם בצילומי וידאו איכות Full HD, ומשלב הדמיות תלת ממד של המערכת, וכן גרפיקה דינאמית על הסבר המערכת, כך שנוצר קובץ של כמה מאות מג"ב.

סרטון תדמית לחברת פונדקאות בסגנון 'סיפור הצלחה'

מדובר על סרט תדמית של כ- 4 דקות, עבור חברת פונדקאות, כאשר הסרט צולם בסגנון 'סיפור הצלחה' בו זוג משתף על הדרך שהוא עבר בהצלחה עם חברת הפונדקאות. הסיפור מאוד מרגש, וחייב את אורך הסרט. מכיוון שהסרט צולם באיכות של Full HD, נוצר קובץ של מאות מג"ב.

פתיחת ערוץ יוטיוב לעסק

כאשר עסק מפיק לקידום מספר רב של סרטונים, הדרך המומלצת היא לא להעלות את הסרטונים לאתר החברה, אלא לפתוח ערוץ יוטיוב ייעודי של העסק, אליו מעלים את כל הסרטים. 
פתיחת ערוץ יוטיוב עבור העסק מאוד פשוטה. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר יוטיוב, ובאמצעות המייל העסקי של החברה, לפתוח חשבון על שם העסק, מוגן בסיסמא, אליו מעלים בשלב יותר מאוחר את כל הסרטונים. חשוב להגדיר את כל פרטי העסק בערוץ, להוסיף גם את הלוגו של העסק, קישור לאתר האינטרנט העסקי, ופרטי התקשרות. 
כל התהליך הזה של פתיחת ערוץ יוטיוב הינו ללא עלות. היתרון הוא שמקבלים מקום לאחסן את כל סרטוני התדמית, שהוא מאוד אמין ויציב, עם גיבויים מובטחים, כך שהסרטים שמעלים לאותו ערוץ מובטחים לפעולה תקינה 24/7, ללא עלות, ובלי להעמיס את אתר החברה. אין גם כל הגבלה על אורך הסרטים.
 

על מה חשוב להקפיד בסרטוני התדמית שמעלים ליוטיוב?

ליוטיוב יש מספר כללים חשובים, שמאוד כדאי להקפיד עליהם, בכדי להימנע מבעיות או אפילו תביעות. הכללים העיקריים הם:

1. חומר מקורי- הדבר החשוב ביותר מבחינת יוטיוב הוא שכל מה שאתם מעלים לערוץ העסקי יהיה חומר מקורי שאתם הפקתם. אסור להעלות חומרים שלקחת/הורדתם מאתר אחר, או מערוץ יוטיוב אחר. כל שימוש בחומר לא מקורי, חושף אתכם קודם כל לחסימת הפעלה על ידי יוטיוב, ובנוסף לתביעה מבעל הזכויות המקוריות. התביעות יכולות להגיע לעלויות מאוד גבוהות, כך שחייבים לוודא שכל חומר הוא מקורי.

2. חומרים שנרכשו עם אישור רכישה- כמובן ניתן לשלב בסרטוני התדמית שהפקתם, חומרים שנרכשו באופן חוקי מתוך מאגרים של תמונות, או מתוך מאגרי קטעי וידאו (Stock Footage), או מוזיקת רקע מתוך מאגרים. במידה וחברת ההפקה שילבה בסרטים שלכם כאלה חומרים, יש לדרוש לראות את אישורי הרכישה החוקיים של החומרים.

3. בלי חומר פוגעני- מכיוון שהסרטונים מועלים לאתר באופן גלוי, כך שיש חשיפה לסרטים לכל אדם שנכנס לאינטרנט, חשוב שהסרטים לא יהיו פוגעניים. כאן 'פוליטקלי קורקט' הוא חשוב. בסרטונים משמעשעים, פעמים רבות פוגעים באוכלוסיות יותר חלשות, ואפילו בצחוק, אבל כשזה באינטרנט- נציג אותן אוכלוסיות יכול לתבוע את הגום שהעלה את הסרטון ולחייב אותו להסיר את הסרט.

4. פורמט מותאם ליוטיוב- סרטוני התדמית ירוצו ביוטיוב בצורה הכי יעילה, אם מלכתחילה הם יועלו לערוץ בפורמט המותאם ליוטיוב. אין כמעט הגבלה על הרזולוציה (איכות הסרט), וכיום אפשר להעלות אפילו סרטונים ב 4K. אבל, ישנה הגדרה ברורה לגביי הפורמטים של הסרטים שמומלץ להעלות לערוץ היוטיוב. יש לוודא שחברת ההפקה של סרטוני התדמית בצעה אותן על פי ההגדרות.

 


לסיכום, לצורך קידום העסק מומלץ להפיק סרטוני תדמית לעסק. את הסרטונים מומלץ להעלות לערוץ יוטיוב ייעודי של העסק, ולא ישירות לאתר החברה. באופן כזה מקבלים מקום אחסון חינמי, אמין וזמין 24/7.אולי יעניין אותך גם:     זמני צפייה בסרטוני תדמית - לחץ כאן

                                  צפייה בסרט תדמית מטלפון חכם - לחץ כאן


 

ראו סרטון תדמית למערכת תאורה חדשנית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית של כ- 30 שניות, עבור מערכת תאורה חדשנית לבית. מדובר על סרטון אחד מתוך סדרה של סרטוני תדמית, כאשר כל סרטון מציג סיטואציה בייתית שונה, ואיך התאורה משפיעה של הסיטואציה. הכל מבוסס על צילומי וידאו, ללא סאונד כמקובל בסרטונים שמעלים לקמפיינים בפייסבוק. את כל הסרטונים בדרך כלל מעלים לערוץ יוטיוב, ומשם מטמיעים אותם כקמפיין בפייסבוק, או בכל אתר מדיה חדשה שבה מעוניינים להציג את הסרטונים.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית של יהב הפקות- שהוא בעצם Showreel 2022

מדובר על סרטון תדמית של כדרקה, המבוסס על סרטוני תדמית שהפקנו השנה, ולכן נקרא Showreel 2022. מדובר על עשרות סרטוני תדמית שונים, אשר שולבו בצורה מאוד מיוחדת: ערכנו סרטון תדמית אשר עונה על השאלה 'מה הופך סרטון תדמית למנצח'?. בסרטון מוצגים ארבעת הנושאים החשובים ביותר לקידום שיווקי של עסק או מוצר, והם: הצגת הבעיה שיוצרת הזדהות, הצגת הפתרון בצור פשוטה וברורה, הצגת הייחוד של העסק או המוצר המוצע בסרטון התדמית, והנעה לפעולה בסוף הסרטון. מבחינת יהב הפקות, סרטוני תדמית לעסקים, חשוב לראות את מגוון סגנונות ההפקה השונים המוצגים בסרטון תדמית זה. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות