יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
על מה לשים דגש בהפקת סרטי תדמית לעסקים?

כל עסק חייב סרט תדמית

כמובן, כל סרט תדמית לעסק חייב להיות מקורי ומעניין על מנת לשמור את הצופה בסרט, ואולי להפוך אותו לקונה פוטנציאלי. אבל, יותר מכל חשוב שסרט התדמית יהיה קצר, וממוקד במסרים העיקריים שהעסק מעוניין להעביר. ואז כמובן עולה השאלה במה להתמקד? על מה לשים דגש עקרי בסרט? התשובה תלויה בסוג וגודל העסק.

על מה לשים דגש בהפקת סרט תדמית לעסק?

להלן המלצתנו על מה חשוב לשים דגש, כאשר מעוניינים להפיק סרט תדמית לעסק, על פי סוג העסק:

1.      סרט לעסק קטן- יש לזהות את המוצר העיקרי של העסק (ברוב המקרים- מוצר יחיד). סרט התדמית צריך להציג את המוצר, ובעיקר- מה מבדל את המוצר ביחס למוצרים מחברות מתחרות בתחום. הלקוח חייב להבין למה עדיף לו לקנות את המוצר מכם.

2.      סרט לעסק בינוני- במידה ולעסק יש טכנולוגיה ייחודית, יש להציג את הטכנולוגיה, ומה מייחד אותה. חשוב להציג את הערך (Value) שהטכנולוגיה נותנת ללקוח, ולא נתונים טכנולוגיים מורכבים ומפרטים טכניים, שלא אומרים כלום לאף אחד. כמובן, גם ההצגה של הטכנולוגיה צריכה להיות קצרה. בנוסף, יש לבחור את המוצר העיקרי של העסק, או קו המוצרים, ולהציג אותו ואת היתרונות שלו ביחס לתחרות. עדיין, מכיוון שעסקים לא מוכרים "טכנולוגיות", אלא מוצרים ופתרונות, לעסקים בינוניים מומלץ שסרט התדמית לעסק יתמקד בהצגת המוצרים, למעט אם הטכנולוגיה מאוד חדשנית ופורצת דרך.

3.      סרט לחברת הייטק- חברות הייטק בדרך כלל נבדלות אלה מאלה בטכנולוגיה ייחודית, ובפתרונות מיוחדים. לכן, סרט התדמית לחברת ההייטק צריך להציג את הטכנולוגיה ואת בידולה ביחס לתחרות, ואיזה ערך היא נותנת ללקוח. כמובן, להציג גם את היישום של הטכנולוגיה בפתרון שמציעה החברה.

4.      סרט לחברה תעשייתית- רוב החברות התעשייתיות מתמקדות בקווי מוצר עם פתרונות שיש בהם מרכיב מסוים של ייחוד. על כך צריך לשים דגש בסרט התדמית, תוך הבהרה מה הייחוד הזה תורם לי כלקוח. במידה וקווי המוצרים בחברה שונים מהותית, מומלץ להפיק סרט תדמית לכל קו מוצרים בנפרד, ולא סרט אחד שמנסה לכסות כמה תוחמים שונים, בסגנון: תפשת מרובה- לא תפשת.

לסיכום, חשוב ביותר שסרט התדמית לעסק שאתם מפיקים יהיה מקורי, קצר ומעניין, כאשר המיקוד של הסרט יהיה בהתאם לסוג העסק.אולי יעניין אותך גם:   איך בוחרים חברת הפקת סרטי תדמית לעסקים?


                                סרטי תדמית- לענות במדוייק על הצורך

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים עבור העסק?

 

מעוניין למתג את העסק כמוביל בתחום?

ראו מקבץ קצר של סרטי תדמית לעסקים שהפקנו השנה  (Showreel 2020)

ראו סרט תדמית לחברת יהב הפקות שהפקנו לאחרונה

מדובר על הפקת סרט תדמית לעסק, שהוא חברת יהב הפקות- הפקת סרטי תדמית לעסקים, שהופק השנה, לצורך הצגת מגוון ההפקות של החברה. כמו שניתן לראות, הסרט מבוסס על קטעים קצרים מתוך הפקות סרטי תדמית לעסקים שונים שהפקנו לאחרונה, בליווי כותרות דינמיות להדגשת מסרים עיקריים. הסרט הוא באורך של כדקה. עקרונית, רוב הסרטים שהפקנו מבוססים על צילומי וידאו, למעט סרטים שמציגים תוכנות חדשות או קונספטים חדשים, שאז הסרטים מבוססים על גרפיקה דינאמית, או אנימציה.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לחברה יצרנית שהפקנו לאחרונה

סרט תדמית זה, הופק לחברה היצרנית, אחריי תחקיר מעמיק שבצעתי אישית בחברה. מתוך התחקיר היה ברור שהקושי העיקרי של החברה, זה שהיא נתפסת כחברה קטנה עם יכולת לפתח מכונות ייצור לכמויות קטנות. בכדי לשנות את המיצוב של החברה, ולמתג אותה כחברה מתקדמת מבחינת תהליכי הפיתוח והייצור, הפקנו זה סרט תדמית לעסק זה, באורך של כ- 1.5 דקות, במסגרתו מצולם העסק בוידאו, תוך הצגת כל הפונקציות המקצועיות, החל מגוף הפיתוח ההנדסי, דרך מחלקות הייצור ואבטחת האיכות, כך שהחברה הוערכה מחדש על ידי קהל היעד, כחברה מתקדמת.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות