יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
שי לוי:  054-631-0188
עוד הפקות
 

במטרה לשרת את לקוחותינו בצורה הטובה ביותר, אנחנו מציעים הפקות מיוחדות על פי צרכי הלקוחות.

חבילת קידום עסקי באמצעות סרטים לעסקים

מעוניין למתג מחדש את העסק? מחפש פתרון שיווקי יעיל לקידום העסק? מעוניין להראות כעסק מוביל בתחום שלך? ראה כאן כיצד ניתן לעשות זאת ביעילות, באמצעות סרטים לעסקים, כולל דוגמאות

סרטי קידום מכירות (סרטי קד"מ)

כיום, האמצעי השיווקי היעיל והזול ביותר לקידום מכירות של מוצרים, הוא סרט קידום מכירות (סרט קד"מ). מדובר על סרטים מאוד ממוקדים, שפותחו במכוון למטרה אחת: להגדיל מכירות! ראה כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרטי תדמית באנימציית תלת מימד

ניתן כיום להפיק סרטי תדמית באנימציית תלת מימד, אשר יוצרים בידול שיווקי מידי הן לעסקים והן למוצרים, ומאפשרים קידום שיווקי משמעותי ביחס לתחרות. קראו כאן עוד בנושא, כולל מקבץ מתוך סרטי תדמית בתלת ממד

סרטי תדמית באנימציה וגרפיקה דינאמית

לצורך הצגת קונספט חדשני, או אפליקציה מתוחכמת, אנחנו ממליצים להפיק סרטי אנימציה, במקום סרטי וידאו. הפקה מקצועית של סרטי אנימציה, משמשת ככלי שיווקי מהמדרגה הראשונה, להעברת המסרים השיווקיים. צפה בדוגמאות

סרט תדמית לסטארט-אפ

חברות סטארט-אפ צריכות כלי פשוט ויעיל, אשר יסייע להן להציג את הפתרון הייחודי שלהם במגוון מקומות ולקוחות. הכלי היעיל ביותר לכך הוא סרט תדמית קצר, ורצוי המופק באנימציה, כך שניתן יהיה להציג את הפתרון.

סרטים לקמפיין שיווקי

קמפיין שיווקי הוא הדרך היעילה ביותר לקידוםן מכירות. סרטים הם האמצעי היעיל ביותר להגדלת החשיפה של המוצרים בקמפיין שיווקי, והגדלת המכירות בהתאם. ראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרטון תדמית לאפליקציה חדשה

על מנת לקדם שיווקית אפליקציה חדשה, הכלי השיווקי היעיל ביותר הוא סרטון תדמית לאפליקציה. הדרך הנוחה והפשוטה ביותר להציג את הקונספט של האפליקציה, הוא באמצעות סרטון תדמית באנימציה. ראו כאן מגוון דוגמאות

הפקת סרטי תדמית מתוך מאגרי סרטים לרכישה (Stock Footage)

הדרך היעילה ביותר לקדם את העסק, הוא באמצעות הפקת סרט תדמית שיווקי המבוצע בעיקר בוידאו. ניתן להשתמש בקטעי וידאו שנרכשים ממאגרים של קטעי וידאו (Stock Footage), ומהם לערוך את כל הסרט. קרא כאן כולל דוגמא

הפקת סרטוני תדמית באולפן מסך ירוק (Green Screen)

כאשר יש חשיבות לתשתיות של העסק, מומלץ לצלם את סרטוני התדמית עבור העסק באותו מקום. אבל, במידה וזה לא מעשי מומלץ להפיק סרטים באולפן מסך ירוק, ולשלב את צילומי העסק כרקע לפריזנטורים. ראה כאן דוגמאות

סרט תדמית בסגנון סיפור הצלחה

ניתן להפיק סרט תדמית לחברה, אשר מתבסס על עדויות של לקוחות מרוצים, ולהפיק את הסרט בסגנון של סיפור הצלחה. כאשר זה נעשה בצורה נכונה, התרומה של הסרט לחברה מאוד גבוהה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

הפקת סרטוני תדמית לקו מוצרים

במידה ומעוניינים לקדם שיווקית קו מוצרים, מומלץ להפיק לכל מוצר סרטון תדמית נפרד, כך שהלקוחות יוכלו להבין מה היתרונות והייחוד של כל מוצר בנפרד. קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרט תדמית לתערוכה

עבור תערוכות, כנסים ואירועים רבי משתתפים, מומלץ להפיק סרט תדמית ייעודי, אשר יציג את החברה בצורה בולטת ומושכת, ויגרום ללקוחות פוטנציאלים לפנות לחברה. ראו כאן דוגמאות רבות של סרטי תדמית לתערוכות.

סרט לדף נחיתה

סרטון שיווקי הוא האמצעי היעיל ביותר להוספה בדף נחיתה, ומגדיל משמעותית את יחס ההמרה בעקבות צפייה. בכדי שהסרט יהיה אכן יעיל, יש להקפיד על מספר נושאים בתהליך ההפקה, כמו: משך הסרטון, התאמה לסמארטפונים וכד

סרט למצגת עסקית

כיום מומלץ למצגת עסקית להפיק סרט, גם למצגת פנים ארגונית וגם למצגת ללקוחות. זה הרבה יותר מיוחד וחי, ויהווה קפיצת מדרגה ביחס למצגת Power Point. חשוב אבל לעשות זאת נכון, על מנת שהמצגת אכן תעבוד. קרא כאן

סרטון תדמית לרשתות חברתיות

הפקת סרט פרסום עבור רשת חברתית הוא האמצעי היעיל ביותר לקידום ברשת. על מנת שהסרט יהיה יעיל, יש להקפיד על מספר נושאים חשובים, שיכולים אפילו להפוך את הסרט לויראלי. קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרטוני טיפים

סרטוני טיפים הם הכלי היעיל ביותר לההיפך לסמכות מקצועית בתחום. אם הסרטים עשויים בצורה מקצועית, הם יכולים לשרת אתכם כמקדם מכירות משמעותי לאורך זמן. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

הפקת טיזרים פרסומיים לרשתות חברתיות

טיזר פרסומי קצר המצולם בוידאו הוא הכלי היעיל ביותר לקמפיינים שיווקיים ברשתות חברתיות. מומלץ לגזור אותו מתוך סרטוני התדמית שמפיקים לעסק. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרט תדמית להצגה בתוך העסק

במידה ובתוך העסק ישנם לקוחות ששוהים לפרק זמן מסויים במקום מסויים, כמו חדרי המתנה, מומלץ להפיק סרט תדמית על העסק, אשר יוקרן במחזוריות על גביי טלוויזיה באותו אזור. קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

שילוב צילומי רחפן בסרטי תדמית

צילומי רחפן נראים נהדר, אבל מומלץ לשלב אותם בסרטי תדמית רק אם הם תורמים באופן ישיר למוצר או לשירות המוצע. אחרת, הם עלולים לפגוע במהלך השיווקי. קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרטון תדמיתי לבית ספר

גם בית ספר הוא עסק שצריך לשווק אתל עצמו. הדרך היעילה והזולה ביותר היא להפיק סרטון תדמיתי לבית הספר, אותו מקדמים באינטרנט.קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרט למשקיעים מוסדיים

מעוניין לגייס מימון ממשקיעים מוסדיים, לצורך פיתוח מוצר חדשני? מחפש שותף אסטרטגי לפיתוח טכנולוגיה פורצת דרך? קרא כאן, כולל דוגמאות, על הסרט למשקיעים המומלץ להפקה.

סרט לעסק עם פרזנטור

הפקה של סרט לעסק בעזרת פרזנטור, יוצרת רושם ראשוני מצוין על לקוחות, מכיוון שהפרזנטור הוא שחקן, שרגיל לעמוד מול מצלמה, להעביר בהתלהבות, ובצורה מדוייקת עם דיקציה מעולה, את כל המסרים בצורה מקצועית ויעילה.

סרט תדמית לפגישה עסקית

הצגת סרט תדמית של העסק בתחילת פגישה עסקית, יכול להיות פתיח מקורי ומעניין, שיאפשר לאיש השיווק להתקדם במהירות לשאלה: מה אני יכול לעשות בשבילך? אבל, חשוב להפיק את הסרט בצורה נכונה, על מנת שישרת את המטרה

הפקת סרטוני פרסום באינטרנט

הדרך היעילה ביותר לפרסם מוצרים ושירותים הינה באמצעות הפקת סרטים והטמעתם באמצעי האינטרנט השונים. בהפקת הסרט חשוב להקפיד על כללים חשובים שמיעלים את ביצועי הפרסום. קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרטי תדמית למטרת גיוס עובדים

הפקה של סרט תדמית לעסק גם מחזקת את המיתוג של העסק בעיניי עובדים קיימים, וגם מעודדת עובדים חדשים להצטרף לעסק. חשוב להפיק את סרטי התדמית בצורה נכונה כך שישמשו כלי חשוב למטרת גיוס עובדים חדשים. קרא כאן

הפקת סרטוני תדמית לקידום באינסטגרם

במידה והלקוחות שלכם הם צעירים יחסית, מומלץ להפיק סרטוני תדמית ולקדם אותם באינסטגרם. יש להקפיד על מספר נושאים מיוחדים המומלצים בהפקת סרטון תדמית לאינסטגרם. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרט עדויות לקוחות מרוצים

מכיוון שעסקים עושים בין אנשים ולא בין עסקים, חשוב להפיק סרט עדויות לקוחות מרוצים. אבל, חשוב להקפיד שהסרט ישדר אמינות, כשהעדים הם משתמשים בפועל של המוצרים, או מקבלי החלטת קנייה שעבדו עם אותה חברה.

סרט תדמית לרשות מוניציפלית

רשויות מוניציפליות מקיימות פרוייקטים רבים לטובת הציבור. הדרך היעילה ביותר לחשוף את התושבים לפרויקטים הוא באמצעות הפקת סרט תדמית לכל פרוייקט, כאשר הנושא מתוקצב כבר מהיום הראשון של הפרוייקט. קרא כאן עוד

סרטון תדמית למוצר טכנולוגי

סרטון תדמית למוצר טכנולוגי חייב להיות פשוט וברור, בו הלקוח מבין איך המוצר עונה על הצרכים שלו, ומה מייחד אותו ביחס לתחרות, בלי לציין מפרטים חשמליים או הצגת טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות. ראה כאן דוגמאות

פתיח מקורי ומעניין לסרט

מעוניין בפתיח מקורי לסרט עסקי? מעוניין ליצור עניין בסרט מהשנייה הראשונה? גרפיקה דינאמית ואנימציה תעשה זאת בשבילך. קרא כאן כיצד ניתן לעשות זאת, כולל דוגמאות.

סרט לאירוע עסקי

מעוניין לשדרג אירוע עסקי? מעוניין בסרט לאירוע מיוחד? סרט לאירוע עסקי יעשה זאת בשבילך. קרא כאן כיצד עושים זאת, כולל דוגמאות.

סרט לאירוע משפחתי

מעוניין לשדרג משמעותי אירוע פרטי או משפחתי? קרא כאן, כולל דוגמאות.

סרטים דוקומנטריים

סרטים דוקומנטריים כוללים שלוש סוגי הפקות: סרט קולנוע דוקומנטרי, סרט דוקו-אישי וסרטים ביוגרפים. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - שי לוי
 054-6310188 ; 03-6775922

Shay_l@Hotmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - שי לוי
  054-631-0188
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן