יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
איזה שימוש מפתיע ניתן לעשות עם סרטון תדמית?

הפקת סרטוני תדמית למטרות מיוחדות

לסרטון תדמית יש מאפיינים די ברורים: צריך להיות קצר, ממוקד שמציג את העסק ויתרונותיו. רוב סרטי התדמית כיום הם באורך של 1-2 דקות. בדרך כלל, מציגים את סרטון התדמית באתר הבית של החברה.
אבל, כאשר יש עסק שמציע פתרון לבני נוער, ומעוניינים להציג את סרטון התדמית באמצעים מגוונים, ולא רק באתר הבית של החברה, נדרשת מחשבה חדשה. 
לסיכום, כאשר מעוניינים לפנות לבני נוער, או לפרסם את העסק במגוון אמצעי מדיה, מומלץ להפיק סרטון תדמית קצר, עם מאפיינים של פירסומת. באופן כזה ניתן להגדיל משמעותית את החשיפה לעסק.מאמרים נוספים בנושא:   חשיבות זכויות יוצרים בסרטי תדמית


                                     עבודה עם ילדים בהפקת סרטוני תדמית   
 

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטון תדמית עבור העסק?

 

מעוניין להגדיל מכירות של מוצר חדש?

ראה תחילה סרטון תדמית למתחם אקטיבי לבני נוער

 מה המאפיינים של סרטון תדמית זה?

כמו שניתן לראות מדובר על סרטון שנראה כמו פרסומת. המאפיינים העיקריים שלו הם:

- מאוד קצבי
- קריינות ומוזיקה סוחפים
- מסרים ממוקדים, שמועברים בתוך 45 שניות
- כותרות גדולות ובולטות, כך שניתן להבין את כל התוכן של הסרטון, גם ללא קריינות

מה היתרונות של הסרט?

בשל המאפיינים המיוחדים של סרטון התדמית, הוא גם מאוד אטרקטיבי לבני נוער, שמצפים לקבל את כל המידע במהירות ובצורה פשוטה וברורה, וכן ניתן להציג אותו באמצעי מדיה מגוונים, כגון: רשתות חברתיות, מסכי מידע, עמדות מכירה, אתרי קניות וכד.
 

הפקת סרטון תדמית שיראה כמו פרסומת

במידה ומעוניינים להפיק סרטון תדמית, שישמש לא רק באתר הבית, אלא בעיקר ברשתות חברתיות, או בלוגים, דפי נחיתה וכד, נדרש שסרטון התדמית יהיה בעל מרכיבים של פרסומת. 

על מנת להקנות לסרטון התדמית מאפיינים של פרסומת, מומלץ להקפיד על הנושאים הבאים:

1. מאוד קצר- מומלץ מקסימום 30 שניות

2. ממוקד- רצוי להתמקד במסר שיווקי בודד

3. קצבי- גם העריכה, וגם המוזיקה, וגם הקריינות צריכים להיות קצביים מאוד

4. הכול גדול- כל מה שמוצג צריך להיות גדול: פריטים מצולמים, אלמנטים גרפיים וכותרות
 

ראו סרטון תדמית קצר למערכת אגירת מים ברכב שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר הופק לצורך קמפיין שיווקי בפייסבוק, כלומר- פרסומת בפייבוק. ברור שסרטון תדמית אשר אמור לשמש כפרסומת, חייב להיות הכי ממוקד, תוך העברת כל המסרים בתוך עד 30 שניות. זה בדיוק מה שסרטון תדמית זה עושה: מציג את הבעיה בצורה ויזואלית וברורה לקהל היעד, ומיד את הפתרון הפשוט והיעיל לפתרון הבעיה. אמנם הסרטון כולל קריינות מקצועית, אבל בדרך כלל בפייסבוק אנשים צופים בסרטונים ללא סאונד. חכן, כמעט כל המידע שהקריין אומר, מוצג בכותרות גדולות ומודגשות לאורך הסרטון.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית קצר לאלומה שהפקנו לאחרונה

רשת מוסכים פיתחה שיטה חדשנית לתיקוני פחחות ברככבים, שלא מחייבת תקיוני צבע, או שגורמת לירידת ערך הרכב בעקבות התיקון. זה משמעותי כמעט לכל בעל רכב, שמקבל מכות קלות, שפוגעות בנראות של הרכב, אבל חוששים מתיקוני פחחות, שגורמים לירידת ערך הרכב. סרטון תדמית קצר זה, באורך של כ- 40 שניות, בנוי כמו פרסומת. הסרטון מתמקד במסר בודד שמוצג אחריי הצגת הדגמה של הבעיה (פגיעה ברכב), עלות כבדה לתיקון וירידת ערך (בתיקוני פחחות וצבע) והצגת הפתרון במוסך של אלומה. כל זה בתוך כ- 40 שניות. סרטון התדמית מוגש גם בצורה הומוריסטית, מצולם בשלב הראשון בשחור-לבן, עם תנועות מהירות כמו בסרט אילם, בכדי להעלות חיוך הזדהות אצל קהל היעד. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות