יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית שיווקי- מקדם מכירות מספר אחד!

סרט תדמית- כלי שיווקי מרכזי לעסק

בדרך כלל, עסקים שמבקשים להפיק סרט תדמית מצפים שהסרט יחזק את המותג של החברה. אבל, עסקים לא מתקיימים רק באמצעות המותג, אלא באמצעות המכירות. חיזוק המותג הינו אחד האמצעים שמאפשרים הגדלת מכירות. אמצעי חשוב נוסף שמאפשר הגדלת מכירות הוא האמון שהחברה יוצרת. לקוחות מקבלים החלטת קנייה יותר בקלות, כאשר הם מרגישים שהם יכולים לסמוך על החברה. זה נכון עבור כל עסק, החל ממשווקי מוצרי צריכה, ועד למוצרים הכי מתקדמים.

מה מייחד סרט תדמית זה?

סרט תדמית זה תוכנן מתוך כוונה לחשוף את הצופה (הלקוח הפוטנציאלי) לא רק למיכשור המורכב והמדוייק הנדרש לייצור של המכלולים המכניים המורכבים, אלא דווקא לאנשי החברה בכל הרמות, החל מאנשי התכנון והייצור, דרך אנשי הבדיקות והמנהלים בחברה. פתאום, סרט התדמית הפך מסרט "קלאסי" של בית מלאכה, לסרט אישי. הצופה מרגיש שהוא מכיר את החברה, ושהכול קיים ומתפקד בצורה טובה. אין ספק שזהו השלב החשוב ביותר בהתנעת תהליך מכירה.

 

מה נדרש על מנת להפוך סרט תדמית למקדם מכירות?

על מנת להפוך סרט תדמית למקדם מכירות, מומלץ בשלב ההפקה להקפיד על הנושאים הבאים:

1. תסריט של סרט התדמית שנותן לצופה תחושה שהוא מסתובב בעסק, ופוגש את אנשי המפתח בחברה, שעונים לו על השאלות שמטרידות אותו כקונה פוטנציאלי

2. חשוב לראות ולשמוע את אנשי המפתח של החברה בכל הדרגים, החל מאנשי התכנון והייצור, ועד למנהלים הבכירים

3. חשוב לצלם את סרט התדמית בוידאו באיכות גבוהה, עם ציוד צילום המותאם למקום הצילומים

4. חשוב שהעריכה של הסרט תתבסס על צילומי הוידאו, תוך שימוש בגרפיקה או אנימציה מינימליים שמעשירים את הסרט, אך לא מושכים יותר מידי תשומת לב

 

התאמת סרט התדמית לצינור ההפצה

בכל החלק עד כה דברנו על 'סרט תדמית', כאילו מדובר על סרט בודד. אבל, בתהליך השיווק שבמדיה החדשה, קרי האינטרנט, ישנם הרבה מאוד אפשרויות של הפצת סרטי תדמית. מאוד מומלץ להתאים את סרט התדמית לערוץ ההפצה, תוך שימת דגש על הנושאים הבאים:

1. הפצה דרך אתר החברה- סרט לאתר החברה יכול להיות סרט מרכזי, ובאורך של עד 2 דקות, בו מציגים את עיקר היכולות של החברה.

2. הפצה דרך פרסום ממומן- לצורך כך, חשוב שסרט התדמית יהיה קצר ומדוייק, באורך מקסימלי של 30 שניות, שרק יעשה חשק להציץ באתר החברה. הסרט יוטמע בדף הנחיתה של הפרסום הממומן

3. הפצה דרך רשתות חברתיות- גם כאן מומלץ על סרט של 30-60 שניות, אשר מציג 1-2 מסרים עיקריים בלבד

4. הפצה דרך בלוגים מקצועיים, או רשתות עסקיות מקצועיות (כגון לינקדאין)- כאן ניתן להשתמש בסרט של 1-2 דקות, תוך שימת דגש על הטכנולוגיה הייחודית של העסק (במידה וקיימת), ובעיקר- על הבידול של העסק ביחס למתחרים. 


לסיכום, סרט תדמית שהופק נכון, יכול לשמש כמחזק המותג של העסק, אבל בעיקר כמקדם מכירות מספר אחד. הדבר החשוב ביותר בהפקת סרט התדמית הוא לבנות אמון בין הצופה (הלקוח הפוטנציאלי) ואנשי החברה.אולי יעניין אותך גם:   חשיבות המיתוג בסרט תדמית שיווקי


                                 סרטי תדמית הם אמצעי ולא המטרה

מנהל עסק - מעוניין בכלי שיווקי יעיל לקידום העסק?

 

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?

ראו תחילה סרט תדמית שהופק לחברה ישראלית המייצרת מוצרים מכניים זעירים מדוייקים

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית למתחם נדל"ן חדש בחדרה שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית מקיף, באורך של כ- 4 דקות, אשר נועד לקדם מכירות של מתחם נדל"ן חדש בחדרה, שהשיווק שלו החל לאחרונה. סרט התדמית מציג את המתחם החדש, ואת היתרונות המיוחדים שקיימים במתחם, עם הסביבה הקרובה שבחדרה. כמעט כל סרט התדמית מבוסס על צילומי וידאו מרחפן, באיכות 4K, בשילוב של צילומי וידאו קרקעיים בהתאם לצורך. הסרט מלווה בקריינות מקצועית. הסרט מתאים לשילוב באתר החברה, ולהצגה ללקוחות מתעניינים. לצורך קידום מכירות באינטרנט, הפקנו גם סרטון תדמית מקוצר, באורך של כדקה, אותו קידמו בפייסבוק.

ראו סרט תדמית לקידום הפלגות נופש (קרוזים) אונליין

מדובר על סרט תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר הופק עבור חברת הפלגות נופש ישראלית, במטרה להעביר לקוחות פוטנציאלים מהזמנת קרוזים לאחר שיחה עם סוכן מכירות, בהזמנה ישירה מאתר האינטרנט של החברה, מה שנקרא הזמנה אונליין. סרט התדמית מציג בצורה כייפית ומרשימה אתך ספינות הקרוזים השונות, על שפע הצ'ופרים שהן מספקות, ובנוסף חלק מאתרי הנופש המדהימים אליהם מפליגים, כשהכול מצולם בוידאו באיכות גבוהה, ושרואים אנשים נהנים מהחוויות החדשות. סרט התדמית הופץ ברשתות החברתיות, זכה לצפיות רבות, והגדיל משמעותית את ההזמנות אונליין מהחברה. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות