יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטון תדמית שיווקי- האמצעי הזול והיעיל ביותר!

כל עסק חייב להשקיע בשיווק!

בעולם העסקי של ימינו, מצד אחד התחרות הפכה קשה ואגרסיבית, עם הרבה מאוד עסקים שמציעים דברים מאוד דומים, ומנגד הלקוחות נעשו חסרי סבלנות שרוצים לקבל את הכול מהר ולעוס. כיום, לתפוש את תשומת ליבו של הלקוח, ולהניע אותו לפעולה (קנייה), על העסקים לבצע מהלכים שיווקיים רבים. מהלכים אלו בדרך כלל מאוד יקרים, ועולים כסף רב.

מהם הכלים השיווקיים הזמינים למנהלי שיווק?


אלה עיקרי הכלים השיווקיים שבהם משתמשים כיום מנהלי שיווק:

1. אתר אינטרנט
- אתר מושקע, כולל גרפיקה מתוחכמת, ותכנים טכניים רבים, שמציגים את החברה והמוצרים. האתר חייב להיות מעודכן באופן שוטף.

2. דפים עסקיים ברשתות חברתיות- העתקת תכנים לדפים עסקיים מיוחדים ברשתות חברתיות, כמו: פייסבוק, שבהם מציגים את החברה והמוצרים.

3. בלוגים- הצגת הטכנולוגיה שהחברה עוסקת בה, במסגרת בלוגים, או פורומים מקצועיים, המנוהלים על ידי סמנכ"ל הטכנולוגיות של החברה, במטרה להציג את החברה כמובילה טכנולוגית. בלוגים או פורומים משמשים יותר לצורך מיצוב ומיתוג החברה כמובילת שוק, ופחות ככלי מכירתי.

4. דיוור ישיר- רכישת בסיסי נתונים של כתובות מייל של לקוחות פוטנציאלים, ומשלוח מיילים "אישיים" אל אותם לקוחות, עם עידוד לביצוע פעולה (פנייה לקבלת מידע, הרשמה לבסיס הנתונים של החברה, קבלת קופון למבצע, וכו)

5. תערוכות- רכישת עמדה (booth) בתערוכה ממוקדת בתחום העסוק של החברה, עם מנהלי מכירות, שמנסים "לצוד" לקוחות פוטנציאלים במהלך התערוכה.

6. כנסי לקוחות- יום ממוקד שבמסגרתו מזמינים לקוחות קיימים, ולקוחות פוטנציאלים, להצגת המוצרים החדשים שהחברה הכריזה עליהם. במסגרת הכנס מציעים ללקוחות את המוצרים החדשים בהנחה מיוחדת

7. ימי עיון- ביצוע יום עיון ממוקד בחברה/מלון/אולם כנסים, שבמסגרתו מציגים לעומק את הטכנולוגיה שבה החברה מתמקדת, החידושים האחרונים בתחום, קווי המוצרים החדשים של החברה, ושוב- מציעים את המוצרים החדשים בהנחה מיוחדת

8. פרסומות- אמצעי שיווקי מאוד יקר הינו הפרסומות. גם עלות ההפקה של פרסומת מקצועית עולה עשרות אלפי דולרים, וגם הפרסום במדיה מאוד יקר, ובעיקר אם מדברים על פרסום בטלוויזיה.

כל הכלים השיווקיים שתיארתי, גם עולים כספים רבים, וגם יעילותם שנויה במחלוקת, במיוחד באווירה העסקית הנוכחית: אנשים "מתעצלים" לקרוא מידע טכני-שיווקי באתרים בעלי מידע רב, מסננים מיילים כדואר זבל, נרתעים מתערוכות, כנסים וימי עיון שנתפשים כמקדמי מכירות בלבד, ולא מאמינים לפרסומות במיוחד כאלה שמשתמשות בגימיקים על מנת למשוך תשומת לב.

 

היתרון של סרטוני תדמית שיווקיים

ולמרות כל זאת, חברות כן משקיעות סכומי עתק בכל האמצעים השיווקיים, בעיקר בשל התחרות הקשה על הלקוח. אבל, יותר ויותר חברות מחפשות את הדבר הבא שיעזור להם בשיווק ובמכירות. לנישה הזאת נכנסים סרטוני תדמית לעסקים. סרטוני תדמית אלו, המופקים בעלות חד פעמית של אלפי שקלים בודדים, עונים קודם כל על הצורך של מענה ויזואלי מהיר לקוצר הרוח של הלקוחות. בתוך 2-3 דקות מוצגת החברה, הטכנולוגיה והמוצר העיקרי של החברה, תוך הדגשת השונות של החברה/הטכנולוגיה/המוצר מהמתחרים. ואת זה לקוחות אוהבים.

סרטוני התדמית יכולים לשמש באותה הצלחה בכל מקום שבו מנסים לקדם את החברה, או המוצרים:

באתר הבית של החברה- ניתן להעלות את סרטון התדמית לאתר החברה, או להעלות אותו ליוטיוב, ומשם להטמיע אותו באתר החברה

ברשתות חברתיות או בלוגים מקצועיים- מומלץ להטמיע את סרטון התדמית בדפים המקצועיים של העסק שברשתות החברתיות או העסקיות. בנוסף, מומלץ ליצור קשר עם בלוגרים מקצועיים בתחום הפעילות של העסק, על מנת שיטמעו את סרטון התדמית בבלוג מקצועי.

כקישור לדיוור ישיר- לא שולחים את סרטון התדמית ללקוחות, אלא רק קישור לצפייה בסרטון.

להצגה בתערוכות, כנסים וימי עיון- סרטוני תדמית הם כלי חשוב במשיכת לקוחות אל תוך בדוכן של העסק, או להסבר מהיר וקצר על הפעילות של החברה.

לסיכום, ישנם כלים שיווקיים רבים, בהם בעלי העסקים משתמשים על מנת לקדם את העסק ולהגדיל את המכירות. סרטון תדמית שיווקי לעסק, המופק בעלות חד פעמית של אלפי שקלים בודדים, מעלה משמעותית את היעילות של כל כלי שיווקי, מכיוון שהם עונים על הצורך של הלקוחות, המעוניינים לקבל בתוך דקות ספורות, בצורה ויזואלית, את המידע שהם מחפשים.אולי יעניין אותך גם:       סרטון תדמית- כלי עיקרי לפריצה לשווקים חדשים


                                    סרט תדמית- איש המכירות החדש שלך!

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים לעסק?

 

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?

ראו תחילה מקבץ של סרטוני תדמית שהפקנו השנה (Showreel 2021)

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למכונת שחרור דגיגיטלית של מכולות שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם את השימוש של מכונת שחרור דיגיטלית של מטענים ומכולות מנמל אשדוד. נהגים כיום משחררים ציוד באמצעות טופסולוגיה שמוכנת מראש, ונבדקת בכניסה לאזור השחרור. זה יוצר המון בעיות ו'פקקים' בכניסה וביציאה. לכן, מסוף 207 פיתחו פתרון כמעט אוטומטי לשחרור מכולות ומטענים, ומטרת הסרטון תדמית הייתה להטמיע את השימוש במכונה החדשנית. 

ראו סרטון תדמית למערכת ניהול הגידול של קנאביס רפואי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מערכת ניהול ובקרת גידול של קנאביס רפואי. היתרון הגדול של המערכת היא שיש לחברה ניסיון רב בשילוב של המערכת בעשרות חממות גידול קנאביס רפואי בארץ, כאשר המערכת משולבת בכל תהליך הגידול. לכן, סרטון תדמית זה מבוסס כולו על צילומי וידאו של המערכת כפי שהיא מותקנת בפועל באחת החממות בארץ, ודרך זה להבין את כל היתרונות הנוספים של המערכת. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות