יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית- מתי אנימציה חשובה?

סרט תדמית או סרט מוצר- עדיף בוידאו!

האני מאמין שלנו כחברה הוא שהדרך הנכונה לשכנע לקוחות לרכוש מוצר חדש, או להעריך את היכולות של חברה, הוא באמצעות סרט תדמית, או סרט מוצר, המצולמים בוידאו. לקוח פוטנציאלי שרואה את העסק, שומע את אנשי העסק, רואה את המוצרים, איך משתמשים בהם ואנשים שנהנים מהמוצרים, בהחלט יכול להפוך ללקוח הבא של העסק. לכן גם הסלוגן שלנו הוא: יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים!

 

אם כך, מתי אנימציה חשובה?

כאשר מדובר על עסק חדש, שאין לו עדיין מוצר עובד, רק אבי טיפוס שניראים לא מקצועיים, ברור שהדרך היחידה לקדם מכירות היא באמצעות סרטי אנימציה, כי אין כלל מה לצלם בוידאו. צורך נוסף הוא כאשר מעוניינים להציג קונספט חדשני. חברות הייטק בדרך כלל מפתחות מערכות מאוד מתוחכמות, וטכנולוגיות פורצות דרך, שמציעות דרך חדשה לפתרון בעיות קיימות. במקרים אלו, מאוד נוח להציג את הקונספט החדשני באמצעות אנימציה.
לסיכום, אנחנו מאמינים שעדיף שסרט תדמית, או סרט מוצר, יהיו מבוססים על צילומי וידאו של החברה והמוצרים. אבל, במקרה שרוצים להציג קונספט חדש של פתרון, או המוצר הסופי עדיין ברמת אב-טיפוס, ניתן להפיק סרטי אנימציה, או גרפיקה דינאמית, מקצועיים ומשכנעים.אולי יעניין אותך גם:   איך מפיקים סרטון תדמית מורכב?


                                צילום סרטון תדמית ברכב

 
 

מנהל עסק - מעוניין להציג קוספט חדשני?

 

מעוניין להגדיל חשיפה ללקוחות חדשים?

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

ראה תחילה סרט תדמית שמציג קונספט חדשני באנימציה

ראו דוגמא נוספת של סרט תדמית המבוסס על אנימציה

בשני סרטי תדמית אלה, נעשה שימוש מרובה באנימציה, או גרפיקה דינאמית (Motion Graphics), על מנת להציג את הקונספט החדשני שמציעה החברה. למרות שסרטי התדמית מבוססים על אנימציה, אנחנו עדיין ממליצים לשלב בסרטים אלמנטים שקיימים בפועל, כמו למשל מסכים של אפליקציות. בסרטים נשתלו מסכי הפעולה האמיתיים. באופן כזה, למרות שמדובר על סרטי אנימציה, ועלולנה להתקבל תחושה שהמוצר עדיין בפיתוח, באמצעות הכנסת אלמנטים קיימים ועובדים במערכת, מתחזק האמון של הצופה בחברה ובמוצר.
 

ראו סרט תדמית לאפליקציה חדשה שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כדקה, אשר מציג אפליקציה חדשנית שמאפשרת השכרת דירות אונליין. מדובר על קונספט חדש, ולכן הדרך הנוחה ביותר להציג את הקונספט היא באמצעות סרט תדמית המבוסס על אנימציה. הגרפיקה באנימציה זו היא ברמה הכי גבוהה, ולכן גם עלות הפקה של כזה סרט תדמית הינה גבוהה. הקריינות בעברית מכיוון שהאפליקציה שימשה בשלב ראשון להשכרת דירות רק בארץ, אבל מהר מאוד הם עברו לשווק גם בחו"ל, והפקנו עבור הלקוח סרט תדמית נוסף באנגלית.

ראו סרט תדמית לחברת מיחזור אלקטרוניקה שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר מציג קונספט חדש של מיחזור אלקטרוניקה. נכיוון שמדובר על קונספט חדש, נדרש להעביר אותו ללקוחות בצורה הכי פשטנית ומושכת, בכדי לעודד אותם לבצע מיחזור אלקטרוניקה. לכן, סרט תדמית זה הופק כולו באנימציה מסוג גרפיקה דינאמית, שמנסיוננו מאפשרת הצגת קונספטים חדשים, תוכנות חדשות או אפליקציות מתקדמות, בצורה פשוטה וברורה. חשוב לציין, מכיוון שלחברת שורו, עבורה הפקנו את סרט התדמית שבאנימציה זה, ישנם תשתיות רבות שתומכות במיחזור, הפקנו בנוסף לסרט האנימציה, גם סרט תדמית שצולם כולו בוידאו במחתם של חברת שורו. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות