יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרטון תדמית לעסק- מצחיק או מרגש?

סרטון תדמית לעסק- מנסה להשפיע על הצופה

תפקידו העיקרי של סרטון תדמית לעסק הוא להשפיע על הצופה, שהוא הלקוח הפוטנציאלי, ולגרום לו להתניע תהליך קנייה, או כמינימום לגרום לצופה להעריך את החברה ולזכור אותה לטובה, ואולי אפילו להמליץ עליה לחבריו.

שני הגורמים העיקריים שיש להם השפעה חיובית על צופים בסרטון תדמית הם:

1. חוש הומור- סרט שהצחיק אותי כצופה, גם משפיע עלי בצורה חיובית, ובמקרים מסוימים גורם לי להעביר את הסרט לחבריי, ולגרום לסרט להיות ויראלי, שזה דבר מצוין מבחינה שיווקית.

2. רגש- רגש בהרבה מקרים עובד מצוין, אם מופעל במינון נכון, ובהתאמה לנושא. אבל, מאוד נדיר שסרט כזה הופך לויראלי.
 

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטון תדמית עבור העסק?

 

מעוניין להגדיל חשיפה ללקוחות חדשים?

ראו תחילה שתי דוגמאות שונות של סרטוני תדמית לעסקים

סרטון תדמית משעשע לרשת מוסכים

מדובר על סרטון תדמית משעשע, עבור רשת מוסכים, אשר פיתחה שיטה ייחודית לביצוע של תיקוני פחחות יבשים, כלומר ללא צורך בתיקוני צבע. בסרטון זה משתתף שחקן מקצועי, שמדגים באופן משעשע בעיות שכמעט כל בעל רכב נתקל בהם ביום יום. אין ספק שכזה סרטון מעלה חיוך קל על פני כל מי שצופה בסרטון ויוצר הזדהות, מה שהוכח בפועל עם תחילת קידום הסרטון בפייסבוק.

הפקת סרטון תדמית מרגש עבור עסק משפחתי

עקרונית, מהרגע שהוגדר הנושא הרגשי הנדרש בסרטון התדמית, התסריט יחסית פשוט. אין צורך בשחקנים מקצועיים. לפעמים להיפך, עדיך שבסרט ישתתפו האנשים הקשורים לעסק, שבהגדרה מעורבים רגשית במוצר אותו הם משווקים, והם אלה שמתייצבים כפרזנטורים של העסק או המוצר. מכיוון שהסצנות בסרטים אלו פשוטות יחסית, גם זמן הצילומים לא ארוך. גם כאן הצילומים הם ב- HD, כי הלקוחות מצפים לאיכות, אבל בהחלט לא מדובר על הפקה קולנועית, כך שמשך הצילומים קצר יחסית. הפקת סרטים מסוג זה עולים פחות מ- 10 אלף ₪.
לסיכום, ההחלטה על סוג ההפקה צריכה להילקח מתוך בחינת העלויות. במידה ומוכנים להיכנס להשקעה בהפקה, עדיף להפיק סרטון תדמית עם הומור טוב, מה שעובד מצוין שיווקית. במידה ורוצים לחסוך, מומלץ לאמץ גישה של סרטון תדמית מרגש, אשר מתקבל בצורה טובה על ידי הצופים, גם אם הוא לא הופך בסופו של יום לויראלי.


אולי יעניין אותך גם:     איך לחסוך זמן צילומים יקר בהפקת סרט תדמית?


                                  כמה עולה להפיק סרט תדמית עבור העסק?
 

ראו סרטון תדמית למכונת שחרור מכולות שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר נועד להציג לנהגים מתוסכלים בנמל אשדוד, את הפתרון החדשני לשחרור מכולות מהנמל. הסרטון משעשע, ומציג בצורה הומוריסטית את המצב הקיים כיום בנמל, בו הנהגים מייבשים לפעמים שעות עד שמצליחים לשחרר מכולה, ולפעמים אפילו נשלחים חזרה להביא אישורים חסרים. המכונה החדשנית פותרת את זה לחלוטין, ואחריי שסרט התדמית שוחרר, הקליטה של המערכת הייתה כמעט מיידית.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למיזם בשוק האמריקאי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מיזם של חברה ישראלית בשוק האמריקאי. מטרת המיזם לגייס תמיכה של משקיעים אמריקאים, בעסקים קטנים ומשפחתיים שנמצאים בקו העימות בארץ. לצורך גיוס המשקיעים, סרטון התדמית מאוד מרגש, תוך הצגת ישראל היפה שנפגעת בזמן מטח קסאמים, וההשפעה שלו על האוכלוסיה שבקו העימות. כמובן, גם המוזיקה מוסיפה לממד הרגש שבסרטון. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות