יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית- מה יותר חשוב האופי או היופי?

מעוניין לקדם שיווקית את העסק?

זו כמעט שאלה רטורית, מכיוון שאין עסק שלא מעוניין לקדם שיווקית את העסק, על מנת לגדול ולהתפתח. כידוע, סרטי תדמית הם הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום העסק, וכיום יותר ויותר עסקים מפיקים סרטים עבור העסק, מעלים אותם לאתר החברה, ומקדמים את העסק בכל אמצעי המדיה החדשה (New Media).

 

החלטת להפיק סרט תדמית, אבל- איך מחליטים על תכולת הסרט?

השלב הראשון בכל הפקה של סרט תדמית לעסק הוא ביצוע תחקיר מעמיק של החברה וכתיבת תסריט. התסריט הוא תרגום של המסרים העיקריים שמעוניינים להעביר בסרט התדמית, להסבר ויזואלי של מה הולכים לראות בכל רגע ורגע בסרט. בשלב הזה עולה תמיד השאלה: איזה מאפיינים ויזואליים לתת לסרט? האם לנסות ולהעביר את המסרים באמצעות 'רעש וצילצולים' שנראים מיליון דולר, או להתמקד במסרים ולבצע הצגה פשוטה וברורה של כל המסרים השיווקיים? 

אם כך- מה יותר חשוב: האופי או היופי בסרט תדמית?

ברור שאין תשובה חד משמעית לנושא זה. על אנשים אנחנו קובעים חד משמעית שהרבה יותר חשוב האופי של הבן אדם מאשר היופי (למרות שביננו, כולנו מכירים את זה שאנשים יפים מצליחים יותר מכאלה שאינם, כי למראה החיצוני יש את מה שנקרא 'אפקט הילה' בו אנחנו נוטים לשפוט אנשים יפים בצורה יותר חיובית מאשר את האחרים). 

ננסה לתת כמה כללי אצבע, מתי עדיף לשים את הדגש על האופי של סרטי התדמית (המסרים השיווקיים), ומתי על היופי (המראה הויז'ואלי של הסרט).

מומלץ לשים דגש על המסרים השיווקיים (האופי) של סרט התדמית במקרים הבאים:

- כאשר מזהים שלעסק או המוצרים יש יתרון מובהק וברור על פני התחרות

- כאשר יש חשיבות לתשתיות ולאנשים של העסק, שיכולים ליצור בידול ביחס לתחרות

- כאשר רוצים ליצור חיבור רגשי בין הלקוח הפוטנציאלי שצופה בסרט התדמית לבין העסק והמוצרים


מומלץ לשים דגש על המראה הויז'ואלי המרשים (היופי) של סרט התדמית במקרים הבאים:

- כאשר מתקשים לזהות בידול עסקי משמעותי של העסק או המוצרים

- כאשר אין משמעות לתשתיות של העסק ולאנשי העסק

- כאשר אין חשיבות לחיבור רגשי, או כשזה ממש לא רלוונטי לקבלת החלטות

- כאשר רוצים להמם את הלקוח בסרט תדמית מדהים ומיוחדות


לסיכום, בכל הפקה על מנת לקדם שיווקית את העסק חשוב שסרט התדמית ידגיש בצורה ברורה את המסרים העיקריים של העסק. כמובן, ניתן להשתמש באמצעים שונים ומגוונים על מנת להעשיר את הסרט מבחינה ויזואלית, אבל לא לעשות זאת על חשבון הצגה פשוטה וברורה של המסרים.אולי יעניין אותך גם:   סרט תדמית לעסק- חיוני לכל עסק!


                               מה הופך סרט תדמית לסרט שיווקי?

מנהל עסק - מעוניין לקדם שיווקית את העסק?

 

מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?

ראה תחילה סרט תדמית שמציג חברה יצרנית

בסרט תדמית זה, אשר צולם בוידאו בחברה, אנחנו רואים את התשתיות של העסק, שומעים את מנהלי העסק, רואים מוצרים בתהליך הייצור, ואנשי העסק שמלווים את התהלכים בחברה, החל מגיבוש הרעיון ועד להפקת מוצר מוגמר. ברור שבעקבות צפייה בכזה סרט תדמית, הצופה שהוא לקוח פוטנציאלי, מתחבר מאוד לעסק, ובאופן טבעי יוצר קשר לקבלת מידע נוסף ולהתנעת תהליך מכירה.

ראה דוגמא נוספת לסרט תדמית עבור עגלת-אופניים לילדים

גם בסרט תדמית זה, מציגים בצורה פשוטה וברורה את השימושיות של האופניים, וההתאמה לילד שגדל, תוך פשוטת ההפעלה והניהוג של האופניים. בסרט משולבים צילומי וידאו עם הדמיות תלת מימד של האופניים לגילאים השונים. 

ראו סרט תדמית לחברת אקולוג'יק שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית תוכנה שפיתחה חברת אקולוג'יק. בעבר היה מקובל להציג תוכנה באמצעות סרטון תדמית באנימציה, שמפשט מאוד את מה שהתוכנה יכולה לבצע. אבל, מכיוון שמדובר בפתרון לשיווק בעולם, חשוב שקהל היעד יבין בדיוק את הבעיה שהתוכנה באה לפתור, יראה את החברה שפיתחה את התוכנה, ואפילו יראה בדיוק איך נראים מסכי התוכנה בפועל. את זה יכול לעשות רק סרט תדמית המבוסס על צילומי וידאו, בשילוב של צילומי מסך אקטיביים של התוכנה.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לבנייני האומה שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית בחו"ל את בנייני האומה. בסרט תדמית זה שאמור להציג תכולה של בניינים, לא ציפינו שיווצר קשר רגשי בין קהל היעד לבין המקום, אלא להעביר את מגוון היכולות. לכן, סרט תדמית זה מבוסס על צילומי וידאו ברמה הכי גבוהה שאפשר, תוך שימת דגש על הויזואליות של כל פריים. השתמשנו במגוון מצלמות וידאו: נייחת, ניידת על גביי מייצב, ומצלמה מרחפן. גם מוזיקת הרקע נועדה לחזק את ההנאה הויזואלית, ולכן היא מוזיקה מקורית שהולחנה במיוחד לסרט תדמית זה. הקריינות היא של קריין שהוא American Native Speaker בסרט זה, אבל למדינות שונות הוספנו קריינות בשפת המקום, ו/או כתוביות תרגום לשפה מקומית.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות