יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרט תדמית לשיווק בית ספר

גם בתי ספר צריך לשווק!

כיום, כאשר בתי הספר עברו להיות על-אזוריים, גם הם צריכים להיאבק על הלקוחות (תלמידים), על מנת שירשמו לבית הספר. לכן, הם נאלצים להשקיע בשיווק של בית הספר. על מנת לחסוך בהוצאות שיווקיות, אין ספק שסרט תדמית לבית הספר הוא ההוצאה השיווקית המינימלית. אבל, כאשר אין דמיון ומעוף, כל סרטי התדמית שמופקים בימים אלה לבתי ספר, נראים מאוד דומים: צילומים של בית הספר, וראיונות עם מנהלי ומורי בית הספר.

אנחנו ביהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים, ניסינו לחשוב אחרת, ולהפיק סרט תדמית לבית ספר "מעיין" ביבנה, שיראה אחרת, ובעיקר- יציג את הבידול של בית הספר ביחס לבתי ספר אחרים.

מה מייחד סרט תדמית זה?

בתחקיר שקיימנו בבית הספר מעיין, זיהינו הזדהות ארגונית מאוד גבוהה של תלמידי בית הספר, באופן שהם חשו שהם הגורם המשפיע ביותר בבית הספר. מכאן הגענו לרעיון של תלמידים שמאיישים את כל התפקידים בבית הספר, החל ממנהלת בית הספר, דרך המורים ועד לשומרת שבכניסה. ואכן, סרט התדמית משקף זאת בצורה טובה, תוך הצגת הדברים המיוחדים שיש בבית הספר, כמו מגמת אמנות, מדעים וכד.

 

על מה מומלץ להקפיד בהפקת סרט תדמית לבית ספר?

בכדי ליצור לבית הספר סרט תדמית ייחודי, מומלץ בהפקה להקפיד על הנושאים הבאים:

1. תחקיר- לבצע תחקיר מעמיק בבית הספר, על מנת להבין בעיקר מה מיוחד בבית הספר, שאינו קיים בבתי ספר אחרים שבסביבה. שימו לב, זה לא בהכרח הדבר הכי חשוב שבית הספר עושה, אבל- הורה שמתלבט אם לשלוח את הילד לבית הספר, חייב להבין למה דווקא לבית ספר זה? מה מיוחד בו שאין בבתי ספר אחרים? עבור ההורים, זה הדבר החשוב ביותר.

2. תסריט- אחריי שהבנו מה מייחד את בית הספר, קופירייטר של חברת ההפקה אמור להכין תסריט לסרט תדמית, אשר ישקף את הבידול בצורה הכי ברורה ופשוטה שאפשר. רק אחריי אישור התסריט, אפשר להתקדם בהפקת סרט התדמית.
 
3. תנו לילדים להתבטא- אני כהורה שצופה בסרט, לא הייתי רוצה לראות שחקנים שייצגו את בית הספר. לדעתי, חשוב שמי שייצג את בית הספר יהיו הילדים. תאפשרו להם לשחק בסרט, ולהתבטא. זה יוצר קשר רגשי חזק בין מי שצופה בסרט התדמית, לבין בית הספר, הרבה יותר מכל צורת הגשה אחרת. וקשר רגשי- הוא מקדם מכירות מצויין!

4. הפקה מקצועית- בכל בית ספר קיימים הרבה מאוד חומרי גלם, שהנהלת בית הספר הייתה שמחה לשלב בסרט התדמית. עקרונית זה בסדר גמור, אבל רק בתנאי שמדובר על חומרי גלם מקצועיים, כלומר- סרטים באיכות של HD, אשר צולמו במצלמה מקצועית, ותמונות סטילס באיכות גבוהה. אחרת, שילוב של חומרי גלם לא מקצועיים בהפקה מקצועית, עלולים להפוך את כל הסרט ללא מקצועי, וחבל.


 

שיווק בית הספר באמצעות סרט התדמית

הפקה של סרט התדמית עבור בית הספר, היא רק הצעד הראשון בקידום בית הספר. כאשר הסרט מוכן, חשוב להעלות אותו לאתר בית הספר במקום בולט, רצוי אפילו בדף הבית, כך שכל מי שנכנס לאתר בית הספר רואה את הסרט תדמית במקום בולט. אין ספק, שכיום אנשים מעדיפים לראות סרט תדמית קצר על בית הספר, מאשר לקרוא דפי מידע רבים.
בנוסף, מאוד חשוב להפיץ את סרט התדמית לבית הספר בכל אמצעי המדיה החדשה. מכיוון שכיום התלמידים וההורים נמצאים ברשתות חברתיות, מומלץ להעלות את סרט התדמית, או גרסה מקוצרת שלו, לפייסבוק ולאינסטגרם, ולבקש לעשות לו Share, כך שהסרט יופץ לכל מי שצפוי להרשם לבית הספר. בית ספר שיש לו תקציב שיווק, יכול גם לקדם את הסרטון ברשתות החברתיות דרך שיווק מטורגט לכל האנשים שנמצאים בסביבת ההרשמה של בית הספר. זה לא צריך להיות יקר, כי התפוצה יכולה להיות מאוד מוגדרת ומדוייקת.


לסיכום, סרט תדמית לבית ספר הוא כלי שיווקי חשוב על מנת לעודד הורים להרשם לבית הספר. חשוב שההפקה של סרט התדמית תהיה מקצועית, ותציג את הייחוד של בית הספר. מומלץ להעלות את סרט התדמית לאתר בית הספר, ולהפיץ אותו גם ברשתות חברתיות לקראת הרשמה לבתי הספר.
אולי יעניין אותך גם:     מה ההבדל בין סרט תדמית ופרסומות?                                  מה הופך סרט תדמית לשיווקי?
 

מנהל בית ספר - לקראת הרשמה מעוניין בהפקת סרט עבור בית הספר?

 

מעוניין להציג את הייחוד של בית הספר?

ראו תחילה את סרט התדמית שהופק לבית ספר מעיין

ראו סרט תדמית לבית ספר בצפון הארץ

מדובר סרט תדמית לבית ספר בצפון הארץ, אזר מציג 'יום בחיי בית הספר'. צילומי הסרט מלווים תלמידים מהרגע שהגיעו לבית הספר, ובמהלך כל יום הלימודים, תוך הצגת כל הפעילויות המיוחדות הקיימות בבית הספר, כך שניתן להציג את הייחוד של בית הספר. סרט התדמית הופק עבור בית ספר זה, לקראת פרס שר החינוך לבית ספר מצטיין, ולכן הוא גם ארוך באופן מיוחד (כ- 9 דקות), על מנת שניתן יהיה להציג את כל הפעילויות בבית הספר.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית להתייעלות אנרגטית בבתי ספר בכפר סבא

מדובר סרט תדמית, אשר מציג את תוכנית ההתייעלות האנרגטית שבצעה עיריית כפר סבא, בבתי הספר של העירייה ובמשולש הדרומי. סרט התדמית מציג את סיכום הפעילות, אבל מעביר גם את ההיבט החינוכי שבתהליך, והחוויה החיובית שעברה על התלמידים שהובילו את הנושא. בסרט, משולבים ראיונות הן עם מובילי הנושא, והן עם תלמידים מייצגים, לחיזוק ההיבט החינוכי והחווייתי. כמובן, לכל המשתתפים בסרט, שהם מתחת לגיל 18, ניתן אישור צילומים מראש, מכיוון שהסרט הועלה לאינטרנט, ולרשתות חברתיות. זוהי דירשה חשובה בכל הפקה של סרטי תדמית בהם משתתפים ילדים.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות