יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרט תדמית לשיווק בית ספר (יסודי, חטיבה או תיכון)
עודכן: פברואר 2024

גם בתי ספר צריך לשווק!

כיום, כאשר בתי הספר עברו להיות על-אזוריים, גם הם צריכים להיאבק על הלקוחות (תלמידים), במטרה שהם ירשמו לבית הספר. לכן, הם נאלצים להשקיע בשיווק של בית הספר. בכדי לחסוך בהוצאות שיווקיות, אין ספק שסרט תדמית לבית הספר הוא ההוצאה השיווקית המינימלית, וגם הכי יעילה. על מנת שסרט התדמית שמפיקים עבור בית הספר, יצליח לעודד תלמידים להרשם לבית הספר, צריך להשקיע בעיקר בהצגת הייחוד (הבידול) של בית הספר, כלומר- למה כדאי לתלמיד להגיע דווקא לבית הספר שמוצג בסרט התדמית.

אנחנו ביהב הפקות, התמחנו בתחום של סרטי תדמית למוסדות חינוך, ולהפקה של סרטי תדמית לכל סוגי בתי הספר, החל מבתי ספר יסודיים, ועד לאוניברסיטאות. 

 

על מה מומלץ להקפיד בהפקת סרט תדמית לבית ספר?

בכדי ליצור לבית הספר (יסודי, חטיבה או תיכון) סרט תדמית ייחודי, מומלץ בהפקה להקפיד על הנושאים הבאים:

1. תחקיר- לבצע תחקיר מעמיק בבית הספר, על מנת להבין בעיקר מה מיוחד בבית הספר, שאינו קיים בבתי ספר אחרים שבסביבה. שימו לב, זה לא בהכרח הדבר הכי חשוב שבית הספר עושה, אבל- הורה שמתלבט אם לשלוח את הילד לבית הספר, חייב להבין למה דווקא לבית ספר זה? מה מיוחד בו שאין בבתי ספר אחרים? עבור ההורים, זה הדבר החשוב ביותר.

2. תסריט- אחריי שהבנו מה מייחד את בית הספר, קופירייטר של חברת ההפקה אמור להכין תסריט לסרט תדמית, אשר ישקף את הבידול בצורה הכי ברורה ופשוטה שאפשר. רק אחריי אישור התסריט, אפשר להתקדם בהפקת סרט התדמית.
 
3. תנו לילדים להתבטא- אני כהורה שצופה בסרט, לא הייתי רוצה לראות שחקנים שייצגו את בית הספר. לדעתי, חשוב שמי שייצג את בית הספר יהיו הילדים. תאפשרו להם לשחק בסרט, ולהתבטא. זה יוצר קשר רגשי חזק בין מי שצופה בסרט התדמית, לבין בית הספר, הרבה יותר מכל צורת הגשה אחרת. וקשר רגשי- הוא מקדם מכירות מצויין!

4. הפקה מקצועית- בכל בית ספר קיימים הרבה מאוד חומרי גלם, שהנהלת בית הספר הייתה שמחה לשלב בסרט התדמית. עקרונית זה בסדר גמור, אבל רק בתנאי שמדובר על חומרי גלם מקצועיים, כלומר- סרטים באיכות של HD, אשר צולמו במצלמה מקצועית, ותמונות סטילס באיכות גבוהה. אחרת, שילוב של חומרי גלם לא מקצועיים בהפקה מקצועית, עלולים להפוך את כל הסרט ללא מקצועי, וחבל.


 

שיווק בית הספר באמצעות סרט התדמית

הפקה של סרט התדמית עבור בית הספר, היא רק הצעד הראשון בקידום בית הספר. כאשר הסרט מוכן, חשוב להעלות אותו לאתר בית הספר במקום בולט, רצוי אפילו בדף הבית, כך שכל מי שנכנס לאתר בית הספר רואה את הסרט תדמית במקום בולט. אין ספק, שכיום אנשים מעדיפים לראות סרט תדמית קצר על בית הספר, מאשר לקרוא דפי מידע רבים.
בנוסף, מאוד חשוב להפיץ את סרט התדמית לבית הספר בכל אמצעי המדיה החדשה. מכיוון שכיום התלמידים וההורים נמצאים ברשתות חברתיות, מומלץ להעלות את סרט התדמית, או גרסה מקוצרת שלו, לפייסבוק ולאינסטגרם, ולבקש לעשות לו Share, כך שהסרט יופץ לכל מי שצפוי להרשם לבית הספר. בית ספר שיש לו תקציב שיווק, יכול גם לקדם את הסרטון ברשתות החברתיות דרך שיווק מטורגט לכל האנשים שנמצאים בסביבת ההרשמה של בית הספר. זה לא צריך להיות יקר, כי התפוצה יכולה להיות מאוד מוגדרת ומדוייקת.


לסיכום, סרט תדמית לבית ספר הוא כלי שיווקי חשוב על מנת לעודד הורים להרשם לבית הספר. חשוב שההפקה של סרט התדמית תהיה מקצועית, ותציג את הייחוד של בית הספר. מומלץ להעלות את סרט התדמית לאתר בית הספר, ולהפיץ אותו גם ברשתות חברתיות לקראת הרשמה לבתי הספר.
אולי יעניין אותך גם:     מה ההבדל בין סרט תדמית ופרסומות?
                                  מה הופך סרט תדמית לשיווקי?
 

מנהל/ת בית ספר - לקראת הרשמה מעוניינים בהפקת סרט תדמית עבור בית הספר?

 

מעוניינים להציג את הייחוד של בית הספר, ולקדם אותו שיווקית?

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לבית ספר אורט נתניה

מדובר סרט תדמית, אשר מציג את הייחוד של בית ספר אורט נתניה, דרך העיניים של התלמידים. הסרט מבוסס כולו על צילומי וידאו בתוך בית הספר, תוך הצגת הנושאים המיוחדים שמאפיינים את אורט נתניה, כולל עדויות של הרבה תלמידים למה הם מעדיפים ללמוד במקום. בצורה כזו, ניתנת עדות בלתי אמצעית להורים שמבקשים פתרון ייחודי לילדיהם.

ראו סרט תדמית לבית ספר ראשונים בבת ים

מדובר סרט תדמית לבית ספר מקיף, באורך של מעל 6 דקות, אשר מציג את כלל הפעילויות השונות בבית הספר, תוך דגש על הייחוד. בסרט משולבים הרבה צילומים מתוך פעילות בבית הספר, עם ראיונות קצרים עם מורים, תלמידים, ואפילו הורים מרוצים של תלמידים. 

ראו סרט תדמית לבית ספר יסודי מעיין ביבנה

מדובר על סרט תדמית לבית ספר מעיין ביבנה, אשר מבוסס כולו על צילום של תלמידי בית הספר, שמחליפים בעצם את סגל ההוראה, ומזמינים את 'המצלמה' לסייר בבית הספר, לראות את הדברים הכל כך מיוחדים ומגוונים שקיימים בבית הספר. בסרט ניתן לראות את התשתיות המגוונות והאיכותיות, עם דגש על ההיבט האקולוגי והמדעי של בית הספר.

ראו סרט תדמית לבית ספר מקיף רמות בת ים

מדובר על סרט תדמית, אשר מציג את הייחוד של בית ספר מקיף רמות בת ים. הסרט כולל צילומי וידאו רבים בתוך בית הספר, כולל ראיונות קצרים עם תלמידים, הן מהחטיבה והן מהתיכון, וכן עם מנהלת בית הספר, באופן שמציג את האיכות, המגוון והבידול של בית הספר.  בנוסף, הסרט כולל צילומים מרחפן מעל בית הספר, כך שניתן לראות את התשתיות המרשימות של בית הספר.

ראו סרט תדמית לתיכון דרכא בגדרה

מדובר סרט תדמית לבית ספר התיכון דרכא בגדרה, באורך של כ- 3.5 דקות. הייחוד של בית ספר זה הוא במגוון הגדול של מגמות לימוד מיוחדות שבבית הספר. הסרט כולל מספר גדול של ראיונות עם תלמידים בבית הספר, ממגמות שונות, שמציגים את היתרונות של המגמות בהן הם לומדים.

ראו סרט תדמית לבית ספר בצפון הארץ

מדובר סרט תדמית לבית ספר בצפון הארץ, אזר מציג 'יום בחיי בית הספר'. צילומי הסרט מלווים תלמידים מהרגע שהגיעו לבית הספר, ובמהלך כל יום הלימודים, תוך הצגת כל הפעילויות המיוחדות הקיימות בבית הספר, כך שניתן להציג את הייחוד של בית הספר. סרט התדמית הופק עבור בית ספר זה, לקראת פרס שר החינוך לבית ספר מצטיין, ולכן הוא גם ארוך באופן מיוחד (כ- 9 דקות), על מנת שניתן יהיה להציג את כל הפעילויות בבית הספר.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות