יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרטון תדמית לקמפיין שיווקי
קמפיין שיווקי לקידום העסק 
מכיוון שכיום יותר ויותר מכירות נעשות דרך האינטרנט, גם מאמצי השיווק מוכוונים באותו אופן. בשלב ראשון דואגים שהעסק ומוצריו יקבלו חשיפה דרך קידום האתר של העסק באינטרנט, כך שהאתר יופיע בחיפושים אורגניים במקום גבוה וכמובן בדף הראשון. ניתן לחזק את הקידום של העסק גם על ידי פעילויות של קידום בגוגל, או ברשתות חברתיות, או אפילו ברשתות עסקיות. 

כל פעולות אלה לוקחות זמן, והם באחריות של מנהלי השיווק של כל עסק. אבל, אם רוצים לבצע קידום שיווקי של מוצר מסויים, או מבצע כולשהו, נדרש להשיק קמפיין עבור אותו נושא, כאשר האמצעי היעיל ביותר לקמפיינים שיווקיים הוא סרטון תדמית, או סרטוני תדמית במידה ורוצים לקדם מספר מוצרים. 

במקרה של השקת קמפיין שיווקי, שם המשחק מבחינת הפקת סרטוני התדמית הוא משך ההפקה. מדובר על ימים ספורים לפני הקמפיין, בהם פונים לחברות הפקת הסרטונים עם המידע לגביי הקמפיין, ומצפים שסרטוני התדמית יהיו זמינים בתוך ימים ספורים.
לסיכום, לצורך קמפיין שיווקי הכלי היעיל ביותר לשימוש הוא סרטון תדמית. בהפקת סרטוני התדמית יש להקפיד על כמה כללים חשובים שיגרמו להצלחת הקמפיין.
למאמרים נוספים בנושא:   לתיק עבודות סרטוני תדמית  - לחץ כאן


                                       לעלות הפקת סרטוני תדמית - לחץ כאן

מנהל שיווק- מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית, ובהשקעה נמוכה?

מעוניין להגדיל חשיפה של מוצר חדש, או לחדור לשווקים חדשים?
 

ראה תחילה סרטון תדמית לקראת קמפיין שיווקי של חברת קרוזים באינטרנט

מדובר על סרטון תדמית של כדקה, בו מוצג המסר העיקרי של הקמפיין, תוך הצגת כל ההטבות הקשורות לאותו מבצע, כאשר הסרט מבוסס על צילומי וידאו שממחישים לצופה את הכייף שבקרוז, כך שהצופה חש כאילו הוא כבר הזמין את הקרוז

ראה לדוגמא סרטון תדמית לקידום שיווקי של מתחם פעילות אתגרי לילדים

מדובר על סרטון תדמית קצרצר של כ 45 שניות, בו מוצגים הכלים המופעלים על ידי ילדים, ואת הכייף שבחוויה המוטורית, ופונה בעיקר לילדים שהם קהל היעד למקום
מה נדרש מסרטון תדמית לקמפיין שיווקי?
על מנת שהקמפיין השיווקי יצליח, אנחנו ממליצים בהפקת סרטון התדמית, להקפיד על הנושאים הבאים:

1. כייף, כייף, כייף- האוירה שבסרטון התדמית צריכה להיות הכי כייפית שאפשר. המטרה שמי שצופה בסרטון יתלהב, וירגיש כאילו הוא כבר 'משתמש' במה שמוצע לו, וצובר חוויה חיובית ומהנה. זה הדבר החשוב ביותר להצלחה של הקמפיין

2. הגדרה ברורה של המטרה העיקרית של הקמפיין- זהו שלב מוקדם בהפקה, בו מנהל השיווק של העסק אמור להגדיר לחברת ההפקה, את המסר העיקרי שמעוניינים להעביר בסרטון התדמית, כך שהסרטון יהיה מאוד ממוקד וברור. חשוב להתמקד במסר בודד, על מנת לרכוש את תשומת ליבו של הצופה בסרט, ולא להתפזר על הרבה מסרים שיכולים ליצור בלבול. בדיוק כמו בסרטון פרסומת.

3. הפקה מאוד מהירה- חשוב שהסרטון יופק בתוך ימים ספורים, סמוך ככול האפשר למועד השקת הקמפיין השיווקי, כך שהתכנים יהיו מדוייקים וקרובים למציאות בפועל של הקמפיין.

4. שימוש בחומרי גלם קיימים- זה גם קשור למה שכתבתי בסעיף הקודם של הפקה מהירה. לא ניתן להפיק סרטון תדמית בימים ספורים, אם נדרש להכין אנימציה מורכבת, או נדרשים ימי צילום בשטח. גם ימי צילום, וגם אנימציה דורשים תכנון מוקדם רב, ועבודה הפקה ארוכה יחסית. בכדי להפיק סרטון בימים ספורים חייבים להתבסס על חומרי גלם קיימים. לדוגמא: שימוש בחומרי גלם שכבר צולמו על ידי העסק וקיימים ברשותו, הן מצילומי סטילס, או סרטוני וידאו קצרים. ניתן גם להשלים חומרי גלם דרך רכישה מאתרי רכישה באינטרנט שנקראים: Stock Footage. חומרי גלם אלה הם בעלות של עשרות דולרים בודדים, זמינים, וניתן לרכוש כמעט כל סוג חומר גלם שנדרש לצורך הקמפיין. בנוסף, ניתן לבצע צילומי מסך אקטיביים (Dynamic Screen Shots) מתוך האתר של העסק, שבו כבר מופיע מיידע על המבצע הקרוב (ניתן לראות דוגמא טובה לכך בסרטון התדמית לקראת הקמפיין של חברת הקרוזים. הסרטון הראשון למעלה). חייבים להימנע מלהוריד חומרי גלם מיוטיוב, או מגוגל תמונות, כי לכל חומרים אלה ישנם זכויות יוצרים, ושילוב שלהם בסרטונים שלכם יכול לגרור תביעה של בעלי זכויות היוצרים.

ראו סרטון תדמית למערכת תאורה חדשנית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות, שנועד לקדם מערכת תאורה ביתית חדשנית, כזו שיכולה לשנות אוירה בסיטואציה בייתית. סרטון תדמית שיווקי זה, הינו אחד מתוך סדרה של סרטוני תדמית, כשכל סרטון בסדרה מציג סיטואציה בייתית שונה, בה המערכת תאורה החדשנית פותרת בעיות בייתיות, על ידי שינוי האוירה בבית. כל אחד מסרטוני התדמית הוא באורך של כ- 30 שניות, על מנת שיתאים לקידום ברשתות חברתיות.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית קצר: שואוריל 2020 Showreel

מדובר על סרטון תדמית של כ- 2 דקות, שהוא למעשה שואוריל 2020 (Showreel), אשר מבוסס על מקבץ מתוך סרטוני תדמית שהפקנו לאחרונה, ועונה על השאלה: מה כולל סרטון תדמית מנצח?. חשוב לשים לב שכל קטע מתוך סרטון תדמית נראה ייחודי ושונה, וזו בדיוק המטרה להראות את המגוון של סרטוני תדמית שאנחנו מפיקים ביהב הפקות, שגם נועד לשדר את הייחוד של כל עסק שמיוצג בסרטון תדמית אחר.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות