יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מה כדאי שיהיה בסרטון תדמית שמיועד להפצה ברשת?
עודכן: פברואר 2024
קידום שיווקי- הכי יעיל להפיץ סרטון תדמית ברשת
מכיוון שכיום יותר ויותר מכירות נעשות דרך האינטרנט, גם מאמצי השיווק מוכוונים באותו אופן. בשלב ראשון דואגים שהעסק ומוצריו יקבלו חשיפה דרך קידום האתר של העסק באינטרנט, כך שהאתר יופיע בחיפושים אורגניים במקום גבוה וכמובן בדף הראשון. ניתן לחזק את הקידום של העסק גם על ידי פעילויות של קידום בגוגל, או ברשתות חברתיות, או אפילו ברשתות עסקיות. 

כל פעולות אלה לוקחות זמן, והם באחריות של מנהלי השיווק של כל עסק. אבל, אם רוצים לבצע קידום שיווקי של מוצר מסויים, או מבצע כולשהו, נדרש להשיק קמפיין עבור אותו נושא, כאשר האמצעי היעיל ביותר לקמפיינים שיווקיים ברשת הוא סרטון תדמית, או סרטוני תדמית במידה ורוצים לקדם מספר מוצרים. 

במקרה של השקת קמפיין שיווקי, שם המשחק מבחינת הפקת סרטוני התדמית הוא משך ההפקה. מדובר על ימים ספורים לפני הקמפיין, בהם פונים לחברות הפקת הסרטונים עם המידע לגביי הקמפיין, ומצפים שסרטוני התדמית יהיו זמינים בתוך ימים ספורים.
לסיכום, לצורך קמפיין ברשת הכלי היעיל ביותר לשימוש הוא סרטון תדמית. בהפקת סרטון התדמית יש להקפיד על כמה כללים חשובים שיגרמו להצלחת הקמפיין, כגון: הגדרה מדוייקת של המטרה, הפקה מהירה, וכן הלאה.
למאמרים נוספים בנושא:   איך לשלב סרטון תדמית באיסטרטגיית שיווק רשתי?                                       על מי תוכלו לסמוך שיפיק לכם סרטון תדמית לעסק?

מנהל שיווק- מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית, ובהשקעה נמוכה?

מעוניין להגדיל חשיפה של מוצר חדש, או לחדור לשווקים חדשים?
 

ראה תחילה סרטון תדמית לקראת קמפיין שיווקי של חברת קרוזים באינטרנט

מדובר על סרטון תדמית של כדקה, בו מוצג המסר העיקרי של הקמפיין, תוך הצגת כל ההטבות הקשורות לאותו מבצע, כאשר הסרט מבוסס על צילומי וידאו שממחישים לצופה את הכייף שבקרוז, כך שהצופה חש כאילו הוא כבר הזמין את הקרוז

ראה לדוגמא סרטון תדמית לקידום שיווקי של מתחם פעילות אתגרי לילדים

מדובר על סרטון תדמית קצר של כ 45 שניות, בו מוצגים הכלים המופעלים על ידי ילדים, ואת הכייף שבחוויה המוטורית, ופונה בעיקר לילדים שהם קהל היעד למקום. הכל כמובן מצולם בוידאו, כך שלקוחות פוטנציאלים יכולים לראות בדיוק איך נראה המקום, ומה הוא כולל.
מה כדאי שיהיה בסרטון תדמית שמיועד להפצה ברשת?
על מנת שהקמפיין השיווקי ברשת יצליח, אנחנו ממליצים בהפקת סרטון התדמית, להקפיד על הנושאים הבאים:

1. כייף, כייף, כייף- האוירה שבסרטון התדמית צריכה להיות הכי כייפית שאפשר. המטרה שמי שצופה בסרטון יתלהב, וירגיש כאילו הוא כבר 'משתמש' במה שמוצע לו, וצובר חוויה חיובית ומהנה. זה הדבר החשוב ביותר להצלחה של הקמפיין

2. הגדרה ברורה של המטרה העיקרית של הקמפיין- זהו שלב מוקדם בהפקה, בו מנהל השיווק של העסק אמור להגדיר לחברת ההפקה, את המסר העיקרי שמעוניינים להעביר בסרטון התדמית, כך שהסרטון יהיה מאוד ממוקד וברור. חשוב להתמקד במסר בודד, על מנת לרכוש את תשומת ליבו של הצופה בסרט, ולא להתפזר על הרבה מסרים שיכולים ליצור בלבול. בדיוק כמו בסרטון פרסומת.

3. סרטון קצר- חשוב שסרטן התדמית יהיה באורך של כ- 30 שניות, ולא יותר מדקה. אנשים מוכנים לראות סרטונים קצרים, אבל עדיין מצפים לקבל את כל המידע הרלוונטי במהירות. לכן, דאגו שכבר בשניות הראשונות 'תתפסו' את תשומת הלב של הלקוחות הפוטנציאלים.

4. שימוש בחומרי גלם קיימים- זה גם קשור למה שכתבתי בסעיף הקודם של הפקה מהירה. לא ניתן להפיק סרטון תדמית בימים ספורים, אם נדרש להכין אנימציה מורכבת, או נדרשים ימי צילום בשטח. גם ימי צילום, וגם אנימציה דורשים תכנון מוקדם רב, ועבודה הפקה ארוכה יחסית. בכדי להפיק סרטון בימים ספורים חייבים להתבסס על חומרי גלם קיימים. לדוגמא: שימוש בחומרי גלם שכבר צולמו על ידי העסק וקיימים ברשותו, הן מצילומי סטילס, או סרטוני וידאו קצרים. ניתן גם להשלים חומרי גלם דרך רכישה מאתרי רכישה באינטרנט שנקראים: Stock Footage. חומרי גלם אלה הם בעלות של עשרות דולרים בודדים, זמינים, וניתן לרכוש כמעט כל סוג חומר גלם שנדרש לצורך הקמפיין. בנוסף, ניתן לבצע צילומי מסך אקטיביים (Dynamic Screen Shots) מתוך האתר של העסק, שבו כבר מופיע מיידע על המבצע הקרוב (ניתן לראות דוגמא טובה לכך בסרטון התדמית לקראת הקמפיין של חברת הקרוזים. הסרטון הראשון למעלה). חייבים להימנע מלהוריד חומרי גלם מיוטיוב, או מגוגל תמונות, כי לכל חומרים אלה ישנם זכויות יוצרים, ושילוב שלהם בסרטונים שלכם יכול לגרור תביעה של בעלי זכויות היוצרים.

ראו סרטון תדמית למערכת תאורה חדשנית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות, שנועד לקדם מערכת תאורה ביתית חדשנית, כזו שיכולה לשנות אוירה בסיטואציה בייתית. סרטון תדמית שיווקי זה, הינו אחד מתוך סדרה של סרטוני תדמית, כשכל סרטון בסדרה מציג סיטואציה בייתית שונה, בה המערכת תאורה החדשנית פותרת בעיות בייתיות, על ידי שינוי האוירה בבית. כל אחד מסרטוני התדמית הוא באורך של כ- 30 שניות, על מנת שיתאים לקידום ברשתות חברתיות.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למערכת אגירת מי מזגנים ברכב

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר נועד לקדם שיווקית מערכת לאגירת מי מזגנים ברכבים, תוך התמקדות ברכבי עבודה. סרטון התדמית הופץ ברשת הפייסבוק, תוך טרגוט לקוחות פוטנציאלים, וזכה לחשיפה עצומה. היתרון העיקרי של הסרטון הוא שהיה מאוד ממוקד, הציג בעיה קיימת וחשובה לבעלי רכבי עבודה, וטרגט אותם ברשת.

ראו סרטון: 30 שניות על חשיבות הפקת סרטון תדמית לעסק

מדובר על סרטון קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר מציג בצורה הכי פשוטה וברורה, מה החשיבות של סרטון תדמית לעסק. סרטון זה מבוסס על קטעים קצרים מתוך מגוון גדול של סרטוני תדמית שהפקנו ללקוחות שונים. ניתן לראות את מגוון סגנונות ההפקה של סרטוני תדמית, כאשר כל סרטון מותאם כמו כפפה לעסק עבורו הוא הופק.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות