יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
שי לוי:  054-631-0188
סרט תדמית לעסק- חיוני לכל עסק

עולם השיווק עבר לאינטרנט!

היום זה כבר ברור, שמאמצי השיווק העיקריים של כל עסק מתבצעים באינטרנט, מכיוון שלקוחות שמחפשים מידע לקראת רכישה תמיד עושים את זה קודם כל באינטרנט. גם עלות השיווק דרך האינטרנט היא בדרך כלל מינימלית, ובוודאי בהתיחס לכל מדיה כתובה או מודפסת אחרת. וכמובן, הכלי השיווקי הזול והיעיל ביותר כיום הוא סרט תדמית לעסק. כיום, כמעט כל עסק משקיע בהפקת סרט תדמית, אותו הוא מעלה ליוטיוב, ומטמיע אותו באתר של העסק, ומקדם את האתר. עדיין, זה לא אומר שכל עסק, בלי קשר לגודלו, צריך להשקיע עשרות אלפי שקלים בהפקת סרט תדמית לעסק. 

האם כל עסק צריך להשקיע בהפקת סרט תדמית לעסק?

בעבר, בשל העלות הגבוהה של הפקת סרטי תדמית, זה היה נחלתם כמעט הבלעדית של עסקים גדולים. אבל כיום, פונים אליינו עסקים ממש קטנים, לפעמים אפילו עסקים זעירים של עובד בודד, וטוענים שהלקוחות נעלמו להם. כשהם בודקים את התחרות, הם רואים שהמתחרים משקיעים הרבה כסף בקידום העסק, אם דרך אתרי אינטרנט מפוארים, וקידום בגוגל וברשתות חברתיות. זה די מסביר את הקושי לגייס לקוחות חדשים, לעסקים שלא משקיעים בשיווק. 

השקעה בשיווק יכולה להיות מאוד מגוונת, אבל מחקרים מראים שכיום בעידן האינטרנט, הכלי השיווקי היעיל ביותר הוא סרט תדמית לעסק. עסק שמפיק סרט תדמית, ומשתמש בו בצורה מושכלת, רואה גידול מכירות כמעט באופן מיידי. ירידת העלות של הפקת סרטי תדמית, מעודדת לקוחות להשקיע בהפקה של סרט תדמית עבור העסק.

 

מה הכי חשוב בהפקת סרט תדמית לעסק?

מהניסיון שלנו, החלק הכי חשוב בהפקה של סרט תדמית לעסק הוא תחקיר וכתיבת תסריט מקורי לעסק. מטרת התחקיר היא להבין לעומק מה היתרונות המיוחדים של העסק, ובמה הוא יותר טוב מהמתחרים (מה שנקרא 'בידול עסקי'). כאשר מבינים זאת, קופירייטר של חברת ההפקה של סרטי התדמית, מכין תסריט שיווקי שעונה על הנושאים הבאים:

- מציג בעיה קיימת

- מציג איך העסק פותר את הבעיה

- מה מיוחד בפתרון שהעסק מציע

- ובמה הוא יותר טוב מהמתחרים (בלי לציין כמובן את המתחרים)

 

צורת היישום של סרט התדמית

מהרגע שמבינים מה רוצים להציג בסרט התדמית, ניתן לממש אותו בצורות רבות. קיים מגוון גדול של אפשרויות הפקה, מהפקות בעלות מאוד נמוכה, של אלפי שקלים בודדים, ועד הפקות בעשרות אלפי שקלים. בשלב הזה חייבים לתאם ציפיות מול הלקוח, ולבצע הפקה שמותאמת לתקציב של העסק. 

חשוב גם להבין, מה התוכנית השיווקית של העסק. כלומר, באיזה אמצעי מדיה חדשה הלקוח הולך להשתמש בשיווק של העסק. סוג המדיה בהחלט גם משפיע על סגנון ההפקה ועל עלות ההפקה. לאתר העסק מקובל סרטי תדמית של 1-2 דקות, בעוד שלרשתות חברתיות מקובל סרטים של 30-60 שניות. 


מהרגע שלעסק יש סרט תדמית, עכשיו פתוחות בפניו אפשרויות שיווק רבות ומגוונות, החל מהעלאת הסרט לאתר החברה, רשתות חברתיות, רשתות עסקיות, בלוגים מקצועיים, כנסים מקצועיים, ותערוכות.

לסיכום, כיום מומלץ לכול עסק להפיק סרט תדמית, ובאמצעותו לקדם שיווקית את העסק. אבל, מומלץ שההשקעה בסרט התדמית תהיה בהתאם לתקציב וליכולות של העסק.אולי יעניין אותך גם:    סרטון תדמית לשיווק בין לאומי


                                 סרט תדמית לשיווק בית ספר

מנהל שיווק- מחפש כלי שיווקי יעיל שיקדם את העסק?

 

מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?

ראו תחילה מקבץ סרטי תדמית קצר שהפקנו לעסקים שונים

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - שי לוי
 054-6310188 ; 03-6775922

Shay_l@Hotmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - שי לוי
  054-631-0188
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן