יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית לעסק בתחום טיפולים קוסמטיים

תחום הטיפולים הקוסמטיים פורח- בכל זמן! 

כל אחד רוצה להראות טוב. באופן מפתיע, לא מעט אנשים מוכנים להשקיע סכומי כסף רבים, בכדי להראות 'מיליון דולר', או בעיקר- להראות צעיר יותר. תחום הטיפולים הקוסמטיים כל הזמן מתפתח, עם טיפולים חדשים שמבוססים על ציוד יותר מתקדם, ואנשים מוכנים לכל חידוש- רק צריך שהמידע יגיע אליו. הכלי היעיל ביותר לקידום עסקים שמציעים טיפולים קוסמטיים, הוא סרט תדמית לעסק.  

לפני שנציג את הייחוד של סרט תדמית לעסק בתחום הטיפולים הקומסטיים, ראו דוגמה מייצגת:

מנהל עסק בתחום טיפולים קוסמטיים, ומעוניין לקדם את המקום?

מעוניין להציג טיפולים חדשים שאתם מבצעים?
 

ראו הפקת סרט תדמית לקורס עיצוב גבות

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם קורס עיצוב גבות שהמכון לטיפולים קוסמטיים מקיים. הסרט מבוסס על פריזנטורית, שמציגה את הנושא לקהל היעד, מסבירה על מה בדיוק מדובר, כאשר כל הסרט מבוסס על צילומי וידאו של מטפלות בעיצוב גבות, שמדגימות את טכניקות העבודה השונות, על דוגמניות, והתוצאות המרשימות. הכל מצום באיכות וידאו גבוהה, עם הרבה צילומי תקריב, שמבוצעים עם תאורה מדוייקת, מה שיותר 'צילומי יופי'.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטי תדמית לעסקים

ראו דוגמת סרט תדמית לעסק בתחום טיפולים קוסמטיים- הסרת שיער בלייזר גברים

צפו בדוגמאות נוספות של הפקת סרטי תדמית לטיפולים קוסמטיים

 

מה מייחד סרט תדמית לעסק בתחום טיפולים קוסמטיים? 

מה שמייחד את סרט התדמית לעסק בתחום טיפולים קוסמטיים, הם הנושאים הבאים:

1. התמקדות בכל שירות/טיפול בנפרד- אפשר להכין סרט תדמית מקיף על מכון לטיפולים קוסמטיים, בו מוצגים השירותים השונים בקצרה, רק שכזה סרט יהיה ארוך, לא ממוקד, ולא מספיק מתייחס לקהל היעד. לדעתי, עדיף להפיק סדרה של סרטי תדמית, כאשר כל סרט תדמית מתייחס לטיפול/שירות ספציפי. לדוגמא, אם במכון ישנם טיפולים של הסרט שיער בלייזר לגברים ולנשים, עדיף להפיק שני סרטים שונים, כאשר סרט אחד מתמקד בהסרת שיער לגברים, כמו הסרט שמוצג למעלה, וסרט התדמית השני מציג הסרץ שיער בלייזר לנשים. אלה סרטים שונים לחלוטין, כאשר ההדגמו בכל סרט נעשים על ידי המטופלים הרלוונטים. 

2. שימוש מירבי בוידאו- זה המקום הכי חשוב לשימוש מירבי בוידאו. חשוב שכל סרט תדמית יראה בדיוק איך מבוצע הטיפול, כולל אלה שמבצעים את הטיפול, שמדגימים באמת על שחקנים בהתאם למגדר ולקהל היעד. חשוב שהכל יצולם באיכות גבוהה, עם תאורה נכונה, כך שהכל יראה יפה ואסתטי, כולל אלה שמבצעים עליהם את ההדגמות.

3. להסביר את יתרונות שיטת הטיפול- על מנת להסיר חששות מטיפולים חדשניים, חשוב להסביר את בטיחות הטיפולים, ואת היתרונות של כל שיטת טיפול חדשה, כולל מידת הכאב במידה וקיימת במהלך הטיפול. 

4. קריינות/פריזנטור על פי המגדר- מכיוון שישנם טיפולים שונים למגדרים שונים, חשוב שהפריזנטורים, או הקריינים שמלווים את סרט התדמית לעסק, יהיו על פי המגדר של הטיפולים. כלומר, לסרטון טיפולי הסרת שיער בליזר לגברים, הפריזנטור שמציג את הנושא יהיה גבר, וגם הדוגמן עליו מבצעים את הטיפולים יהיה גבר.