יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרט תדמית לעסק בעלות מאוד נמוכה

עלות הפקת סרט תדמית לעסק- עדיין גבוהה עבור לקוחות קטנים

כיום ברור לכל בעל עסק, שההוצאה השיווקית הנמוכה ביותר לקידום העסק הינה הפקת סרט תדמית לעסק. אבל, כשבודקים קצת מה העלויות של הפקת סרטים, רואים שהעלויות יחסית גבוהות. סרט תדמית מקצועי לעסק מתחיל בעלות של אלפי שקלים, ועד עשרות אלפי שקלים. 

ישנם עסקים שעבורם עלות זו מאוד גבוהה, אך עדיין הם מרגישים שללא סרט תדמית באתר החברה, הם מתקשים להשיג לקוחות חדשים. השאלה היא, האם ניתן להפיק סרטים בעלות מאוד נמוכה?

מה מייחד סרט תדמית לעסק זה?

מה שעשינו עבור חברה זו, אשר הייתה צריכה בדחיפות סרט תדמית לעסק בעלות מאוד נמוכה, הוא שהשתמשנו בחומרים קיימים בחברה: תמונות סטילס מאירועים, קטעי וידאו שצולמו באירועים שונים, הודועות לעיתונות שהעסק הוציא, ועדויות לקוחות מרוצים. באמצעות שימוש בחומרים קיימים, ותכנון עריכה מתוכחם, תוך שילוב מוזיקת רקע קיצבית וכייפית, וכן אפקטים קוליים, יצרנו קליפ קצר המציג את העוצמה של העסק.
 

מה אנחנו ממליצים לעסקים קטנים?

לעסקים קטנים, שמתקשים לעמוד בעלויות הפקה גבוהות של סרט תדמית לעסק, וצריכים סרט בסיסי שישמש אותם באתר הבית, או ברשתות החברתיות, אנחנו ממליצים:

1. להכין תסריט מינימלי קצר, שיציג את הייחוד והשונות של העסק ביחס לתחרות

2. שירכזו את כל חומרי הגלם שקיימים בחברה, ואשר ניתן לשלב אותם בסרט התדמית לעסק

3. להשלים צילומי סטילס, אפילו באמצעות שימוש בטלפון חכם (סמארטפון), שהוא בעל יכולות צילום מצויינות

4. למידע חשוב, שאינו נתמך בחומרי גלם ויזואליים, ניתן להציג דרך כותרות דינמיות שמחזקות את המסר

לסיכום, לא חייבים לשהקיע אלפי שקלים רבים בהפקת סרט תדמית לעסק. במידה ובחברה קיימים חומרי גלם, כגון: תמונות סטילס וקטעי וידאו, ניתן בעלות מאוד נמוכה להפיק סרט תדמית מקצועי לעסק.אולי יעניין אותך גם:    הפקת סרט תדמית- מצחיק או מרגש?


                                יחס עלות תועלת בהפקת סרט תדמית לעסק

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרט תדמית לעסק?

 

חשוב לך שההוצאה תהיה נמוכה?

ראו תחילה סרט תדמית לעסק שהופק בעלות מאוד נמוכה

ראו סרט תדמית לחברת הייטק שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית מאוד קצר (כ- 40 שניות), אשר נועד לקדם שיווקית חברת הייטק דרך פרסום הסרט בלינקדאין. הסרט מבוסס על חומרי גלם שהיו בחברה, שהם בעצם תוצרים של המערכת שהחברה פיתחה, עם קטעי וידאו קצרים מתוך stock footage. באופן כזה ניתן להפיק כאלה סרטי תדמית בזמן מאוד קצר, ובעלות נמוכה יחסית, להפקה של סרט תדמית רגיל.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לתוכנה יישומית לרכבים שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית חברה שפיתחה תוכנה יישומית לרכבים. הסרט נראה מאוד מקצועי, ושימש בהצלחה את החברה במהלך תערוכה בין לאומית שהתקיימה לפני כמה חודשים בצרפת. למרות המראה הכל כך מקצועי של סרט תדמית, עלות ההפקה הייתה נמוכה יחסית. הסיבה היא מכיוון שכמעט כל הסרט מבוסס על קטעי וידאו שנרכשו מתוך מאגרים לרכישה באינטרנט (Stock Footage), ומעט חומרי גלם שהיו בידי החברה. צורת הפקה זו היא גם מאוד מהירה, וגם יחסית לא יקרה. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות