יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית לעסק- אם אתה לא שם אתה לא קיים!
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים


צריך להבין שהעולם השתנה!

נראה שעדיין יש יצרנים של ציוד, שלא הפנימו שהעולם השתנה. הם עדיין מתנהגים כאילו המוצרים שהם מייצרים נמצאים בחנויות, ואנשים מגיעים לחנות וקונים אותם. זה כבר מזמן לא העולם הנוכחי. הכל עבר לאינטרנט. עוד הרבה לפני שלקוחות קונים ציוד חדש, הם קודם כל לומדים את הנושא, ואיפה לומדים על נושא חדש, או על מוצר חדש? כמובן- רק בגוגל. כמעט כל חיפושי המידע כיום הם באינטרנט. אחריי שלקוחות הבינו בדיוק מה הם צריכים, ובדקו את ההיצע בשוק, הם מקבלים החלטת קנייה, וכיום- גם רוב הקניות נעשות באינטרנט, ברכישות אונליין. הדור שלומד נושא חדש, או רוכש מוצר חדש רק אחריי שראה אותו בחנות, ובחן אותו מקרוב, הולך ונעלם. את זה חייב כל בעל עסק להפנים, ובכלל לא משנה על איזה מוצרים מדובר. זה נכון לגביי מוצרים החל ממוצרי צריכה ועד למוצרים הכי מתוחכמים. אתה כיצרן רוצה להעביר מידע ללקוחות פוטנציאלים- תדאג לפרסם את המוצרים דרך כל אחד מאמצעי המדיה החדשה (האינטרנט), כי קודם כל זה הפרסום הכי זול שיש, אבל יותר חשוב כי 'אם אתה לא שם (באינטרנט) אתה לא קיים'. אם לקוחות לא יכולים ללמוד על המוצרים שלכם דרך חיפוש בעולם הדיגיטלי- הם לעולם לא ידעו עליכם. 

 

אז איך נכון לפרסם מוצרים חדשים?

עולם המדיה החדשה והדיגיטלית, פתח בפני יצרנים של ציוד עולם שלם של אפשרויות פרסום, חלקם בחינם וחלקם בעלות מסויימת, ובדרך כלל לא יקרה, בוודאי בהשוואה לפרסום בעולם המדיה הישנה, קרי- עתונות, רדיו וטלוויזיה. מומלץ לכל בעל עסק להכיר את מגוון האפשרויות, ובמיוחד האפשרויות שמזהות את קהל היעד ומפרסמות בעיקר לו, מה שמכונה 'טרגוט לקוחות'. חייבים להתאים לכל סוג מוצר, את צינור הפרסום הכי רלוונטי, או שילוב של מספר אפשרויות, שמתאימות לאותו מוצר. זו בדיוק ההתמחות הנדרשת ממנהלי שיווק בעולם הדיגיטלי. הם מכירים הכי טוב את הלקוחו7ת שלהם, והם אלה שמכוונים את מסעות הפרסום דרך האמצעים השונים, שלכל אחד מתאימים את המידע שנועד עבורו. 

אבל, באופן לא מפתיע, לא משנה באיזה ערוץ פרסום השתמשתם, ולא משנה כמעט איזה מוצר אתם מנסים לקדם, בעולם הדיגיטלי הכלי השיווקי היעיל ביותר, ומסתבר גם הזול ביותר, הוא סרט תדמית לעסק או סרטי תדמית למוצרים השונים. סרט תדמית לעסק דואג לחיזוק התדמית של העסק, המיתוג שלה כמובילה בתחומה, ולכל מוצר מכינים גם סרט תדמית נפרד, לצורך קידום של אותו מוצר. את הסרטים מעלים בדרך כלל ליוטיוב, ומטמיעים אותם גם באתר של העסק, וגם בערוצי השיווק השונים שבחרתם במסגרת מסע הפרסום המתוכנן. חשוב שאם לקוח הקליק על אחד מהפרסומים שלכם, שהדרבר הראשון שהוא יחשף אליו לא יהיה מלל אינסופי על כמה העסק והמוצרים נפלאים, אלא סרט תדמית ממוקד שיענה לו במדויק על הצורך שלו, ויצור עבורו חוויה חיובית כאילו הוא כבר רכש את המוצר. 

 

על מה הכי חשוב לשים דגש בהפקת סרט תדמית לעסק או סרט תדמית למוצר?

יש הרבה דברים חשובים בהפקה של סרט תדמית לעסק, או סרט תדמית למוצר חדש שאתם רוצים לקדם, אבל אם אני צריך לענות על מה הכי חשוב לשים דגש? התשובה היא: חייבים לשים דגש עיקרי על הבידול של העסק ושל המוצרים!. לא משנה אם אתה מציג עסק או מציג מוצר, בגלל התחרות האגרסיבית שקיימת כיום כמעט בכל תחום, לקוחות תמיד שואלים את עצמם: למה כדאי לי לקנות דווקא מספק שמציג לי עכשיו את סרט התדמית? מאוד נדיר שיצרנים מגיעים כיום עם פתרונות שאין להם מתחרים או פתרונות חליפיים שעושים את אותו דבר בשינויים מסויימים. לכן, בכל הפקה חייבים לרכוש את אמונו של הלקוח, ולבדל הן את העסק והן את המוצרים מהתחרות, באופן הכי ברור שיכול להיות, תוך הצגת הבידול בערך שהלקוח יכול לקבל מהמוצר החדש, וערך מוחשי וברור. אל תספרו ללקוח על מפרטים חשמליים שלא אומרים לרוב הלקוחות כלום, ובאמת לא צריך להיות להם איכפת. הם מבינים ערכים. לדוגמא: אל תגידו שלטלפון החדש שאתם מציעים יש סוללה של 4,000 מיליאמפר. תגידו שניתן להשתמש בטלפון 24 שעות ללא צורך בטעינה חוזרת. השפה צריכה להיות ברורה ללקוח, שיבין למה באמת זה טוב עבורו, ולמה כדאי לו לקנות דווקא ממי שמציג לו עכשיו את סרט התדמית. זו המהות של הבידול. 

בנוסף, אל תבלבלו את הלקוח עם המון הבדלים בינכם לבין התחרות, או הפתרונות החליפיים. לא צריך להיות יותר טובים מהמתחרים בעשרות דברים. זהו את 2-3 הדברים שהם באמת הכי חשובים ללקוח, ורק עליהם שימו את הדגש בהפקה של סרטי התדמית, גם אם יש עוד המון תוכנות נהדרות שמקנות ללקוח ערכים רבים נוספים. תהיו ממוקדים במה שהכי חשוב באמת ללקוח.

 ראו סרט תדמית למכונת חירור מהפכנית שהפקנו לאחרונה

מדובר על מכונת חירור שנועדה לבצע חורים זעירים בשקיות לאריזת מזון, כך שיאפשרו לו 'לנשום', מה ששומר אותו לאורך זמן מרגע השיווק של המזון ועד לשימוש בו. מכונות כאלה נמצאות בקוויי ייצור של יצרנים של השקיות, ובהרבה מקרים מדובר על מכונות שעובדות 24/7. לקוויי ייצור כאלה, היצרנים יהססו להכניס מכונות חדשות, כי תקלות או ביצועים לא מספקים, יכולים למוטט את היצרנים. חייבים להבין הכי טוב שאפשר למה באמת כדאי לי כיצרן שקיות צחוררות להכניס את המיכשור החדש? למה זה טוב עבורי? ואם כן- למה דווקא מהספק שמציג לי את המכונה הזו? אלה בדיוק היו ההנחיות בהפקה של סרט תדמית זה למכונת החירור, ואכן- הסרט מספק את הסחורה. לא מרתיע את הלקוחות הפוטנציאלים, ובהחלט משכנע ביתרונות הברורים, שלא קיימים אצל אף יצרן אחר, או שלא מתאפשר במכונות חירור בטכנולוגיות קיימות. את כל זה השגנו בסרט באורך של פחות מ- 2 דקות.

מאמרים נוספים בבלוג זה, שאולי יעניינו אתכם:מאוד מומלץ לא לעשות קיצורי דרך בהפקת סרטי תדמית

                              
מה הקשר בין הונאות ברשת והפקת סרטי תדמית?

 ראו סרט תדמית לחטיבה העסקית של חברת טימנט שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית לאחת החטיבות של חברת טימנט, חברת שינוע בינלאומית. סרט תדמית זה מציג את החטיבה העסקית של החברה, אשר אחראית לשינוע בינלאומי של מערכות כבדות ויקרות, אשר מחייבות אריזות מיוחדות שמיוצרות באופן בלעדי בחברה טימנט. בכדי שלקוחות יוכלו להיות שותפים ליכולות המיוחדות של החברה, סרט תדמית לעסק זה בעצם מלווה בצילומי וידאו משלוח של מערכת הנדסית מאוד יקרה לחו"ל. המצלמה מלווה את הפעילות, החל מהתכנון של האריזות המיוחדות הנדרשות, דרך ייצור האריזות, אריזה בפועל והשילוח. באופן כזה הלקוחות הפוטנציאלים שצופים בסרט התדמית יכולים להתרשם באופן בלתי אמצעי מיכולות החברה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות