יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית לעמותה או למלכ"ר

קיימים בישראל אלפי עמותות ומלכ"רים לסיוע לאוכלוסיות מוחלשות

ישראל היא מדינה עם חשיבה חברתית, או לפחות הייתה כזו עד לבחירות האחרונות בשנת 2022. קיימים בארץ אלפי עמותות ומלכ"רים (מקום ללא כוונת רווח), כשעיקרם סיוע לאוכלוסיות מוחלשות. גופי אלה מקבלים תקציב קטן מהמדינה, אבל רוב ההכנסות שלהם הם מגיוס תרומות. הצלחה בגיוס תרומות היא ברוב המקרים להיות או לחדול. לכן, כל עמותה ומלכ"ר חייבים להשקיע בשיווק, על מנת לגייס תרומות. הכלי היעיל ביותר לעמותות ולמלכ"רים לגיוס תרומות הוא סרט תדמית

לפני שנציג מה נדרש מסרט תדמית שמפיקים לעמותה, ראו סרט תדמית לעמותת הוסטלים בישראל שהפקנו לאחרונה:

מנהל עמותה לקידום ולחיזוק אוכלוסיה מוחלשת?

מעוניין לגייס משאבים לעמותה, שהיא גם מלכ"ר?
 

ראו סרט תדמית לבית כנרת באשדוד שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, שמציג את אחד ההוסטלים של קידום- ניהול פרוייקטים, שנמצא באשדוד. הסרט מבוסס כולו על צילומי וידאו במקום, מצולם במקסימום רגישות, כולל מניעת חשיפה ממי שלא היה מעוניין להחשף בסרט. הסרט מלווה בראיונות קצרים עם אנשי המקום.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטי תדמית לעסקים

 

מה מייחד סרט תדמית לעמותה או למלכ"ר? 

מה שמייחד את סרט התדמית שמפיקים עבור עמותה או מלכ"ר, הם הנושאים הבאים:

1. קודם כל- הסרט צריך לרגש- על מנת שניתן יהיה לגייס תרומות לקיום העמותה, חייבים לרגש את מי שאמור לצפות בסרט התדמית. לצורך כך, נדרש לעשות תחקיר מעמיק בעמותה, או במלכ"ר, להבין מה בדיוק נותן המקום למי שנמצא בו, או מטופל על ידו, ומה ההיקף של הפעילות. בעקבות התחקיר, קופירייטר של חברת ההפקות, צריך להכין תסריט שידבר בשפה שתרגש את מי שצופה בסרט התדמית, שזהו הצעד החשוב ביותר לצורך גיוס תרומות. 

2. שימוש מירבי בוידאו- על מנת לגייס תרומות, המשקיעים צריכים לראות במו עינייהם 'לאן הולך הכסף'. לפעמים ישנה תחושה של אלה שתורמים, שעיקר התרומה הולכת לצורך משכורות לאנשי העמותה. על מנת למנוע חשיבה שכזו, יש להראות את המקומות בהם העמותה פועלת, לראות על מה היא מוציאה כספים, כך שיהיה ברור שהשכר הוא חלק קטן מההוצאות של העמותה. 

3. להראות ולראיין את מנהלי העמותה והעובדים המשמעותיים- במסגרת צילומי הוידאו במקומות בהם פועלת העמותה, חשוב מאוד להראות מי העובדים העיקריים שבעמותה. לצורך כך, צריך להכין שאלות משמעותיות שיישאלו האנשים המובילים בעמותה, עליהם הם יענו בסרט התדמית, כך שמי שצופה בסרט יתחבר לאנשים, וירגיש יותר בנוח להשקיע בעמותה או במלכ"ר. 

4. שהסרט יהיה כמעיין סיכום פעילות שנתי- עוד דבר שהוא חשוב מבחינת גיוס תרומות, זה הרצון של נותני התרומות להבין מה עושים במקום. לכן, מומלץ שסרט התדמית יבנה כמו 'סיכום פעילות שנתית', מה שיבהיר לתורמים שתרמו בפעם הקודמת שאכן היקף הפעילות הוא משמעותי, ויסכימו לתרום שוב, וכן לתורמים חדשים שיראו שהסכפים הולכים למטרות ראויות, והיקף הפעילות הוא משמעותי.

ראו עוד סרט תדמית לעמותת הוסטלים בישראל

גם כאן מדובר על סרט תדמית קצר, באורך של כ- 1.5 דקות, אשר מציג 'בית מאזן' לפגועי נפש. גם סרט תדמית זה מבוסס על צילומי וידאו במקום, וראיונות קצרים עם מנהלי ועובדים משמעותיים במקום, וכן הצגה של מה ניתן לקבל במקום מהצוות. סרט תדמית זה בנוי בעיקר לגיוס תרומות. אבל, בסרט גם פונים לאותם אנשים שמרגישים שהם צריכים את המקום, ומעודדים אותם להגיע ולהתייעץ. 

ראו דוגמת הפקת סרט תדמית לעמותת הוסטלים בישראל

מדובר על סרט תדמית קצר, באורך של כ - 1.5 דקות, אשר מציג את אחד ההוסטלים שבניהול העמותה, שנקרא בית הדרור. הסרט מבוסס כולו על צילומי וידאו במקום, בלי שניתן יהיה לזהות את האנשים שמתגוררים במקום. אבל, כן רואים ושומעים את מנהלי המקום, והעובדים במקום, משתפים בחוויה שלהם להיות שם עבור האנשים שבמקום. 

ראו סרט תדמית לתחלואה כפולה

מדובר על סרט תדמית נוסף שהופק לעמותת קידום, שלה רשת הוסטלים בכל הארץ. סרט תדמית זה מציג את ההוסטל תחלואה כפולה, דרך צילומי וידאו במקום, עם ראיונות רבים עם חלק מהדיירים והמנהלים המקצועיים שבמקום. הכל מצולם ברגישות רבה, תוך התחשבות בכל המעורבים.

ראו סרט תדמית להוסטל לבית יהושוע

מדובר על סרט תדמית שהופק לעמותת קידום, שלה רשת הוסטלים בכל הארץ. סרט תדמית זה מציג את אחד ההוסטלים שבבית יהושוע. הסרט מבוסס כולו על צילומי וידאו במקום, כולל ראיונות קצרים עם שוהים במקום ועם חלק מהמטפלים שעובדים איתם

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות