יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית לחברות בתחום החקלאות (אגריטק)

ישראל נחשבת מעצמה בתחום החקלאות (אגריטק)

בישראל חברות רבות בתחום החלקאות, ומוצרים לחקלאות, ונחשבת מובילה בתחומים רבים. לכן גם ניתן לראות פעילות רבה בנושא בחו"ל, במטרה לקדם מוצרים ושירותים בתחום האגריטק. חלק ממאמצי השיווק הם באמצעות הפקת סרט תדמית לחברה שבתחום, וחלק באמצעות סרטים המיועדים לתערוכות בתחום. כמעט בכל תערוכה בתחום האגריטק, תוכל למצוא מספר חברות ישראליות שמציגות את היכולות שלהם בתחום.

לפני שנציג מה נדרש מסרט תדמית שמפיקים לחברות בתחום החקלאות, ראו סרט תדמית לכזו חברה שהפקנו לאחרונה:

מנהל שיווק של חברה בתחום החקלאות, ומתוכננת תערוכה בינלאומית?

מעוניין להתחיל ולשווק במדינה חדשה בחו"ל?
 

ראו סרט תדמית להצגת היכולות של ישראל בתערוכת אגריטק בינלאומית

מדובר על סרט תדמית מקיף, באורך של כ- 5 דקות, אשר נועד לקדם את החברות הישראליות שהציגו בתערוכת אגריטק בינלאומית. בסרט מוצגות היכולות המגוונות של ישראל בכל תחומי החלקאות, ובעיקר- היכולת להשביח גידולים חקלאיים דרך מגוון טכנולוגיות מתקדמות מישראל. על פי ידת ההתעניינות של מי שצפה בסרט- החברה הישראלית שבתחום ציגה את הפתרון שלה בנושא.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטי תדמית לעסקים

 

מה מייחד סרט תדמית לחברה בתחום החקלאות (אגריטק)? 

מה שמייחד את סרט התדמית שמפיקים עבור חברה בתחום החקלאות, הם הנושאים הבאים:

1. להציג את הערך ללקוח- סרט תדמית שאמור להציג חברה בתחום החקלאות, לא צריך להיות קצר כמו סרטון שיווקי באינטרנט, כי מדובר על סרט שמיועד לקהל בתחום, שמחפש כל הזמן פתרונות חדשניים שיעזרו לו להפיק מהחקלאות שלו יותר, במטרה להגדיל את הרווחים. לכן, הכי חשוב בהפקה של כזה סרט תדמית זה לזהות בעיות בתחום, ולהציג איזה ערך יכול החקלאי לקבל ממה שמוצג לו בסרט.  לצורך ההפקה של הסרט, חייבים לבצע תחקיר מעמיק בחברה, להבין לעומק עם איזה בעיות מתמודד החלקאי בתחום הפעילות של החברה, ואז להבין לעומק מה הפתרון של החברה בנושא, במה הוא מקדם את החלקאי, ומה היתרון של הפתרון ביחס למוצרים קיימים, ובעיקר- מה היתרונות ביחס לחברות מתחרות (מה הבידול בתחום)? אחריי שבוצע כזה תחקיר, קופירייטר של חברת ההפקות של סרטי התדמית, אמור להכין תסריט מפורט, כולל תסריט קריינות, ולקבל את אישור הלקוח לתסריט, לפני שמתקדמים בהפקת סרט התדמית.

2. שימוש מירבי בוידאו- על מנת שחקלאים שצופים בסרט התדמית יתחברו לחברה שמציעה את הפתרון החקלאי, מומלץ לבסס את סרט התדמית על צילומי וידאו, בהם קהל היעד יוכל לראות את כל מה שעומד מאחורי הפתרון, החל מהחברה שמציעה את הפתרון, דרך התשתיות שלה, ואפילו לראות ולשמוע את מנהלי החברה, ולהבין עד כמה הם מחוייבים לפתרון, ולהמשך תמיכה וצמיחה בחקלאים לאורך זמן. 

3. התאמת סרט התדמית לתערוכות- חלק מהותי משיווק בתחום החקלאות, הוא השתתפות בתערוכות אגריטק בארץ ובעולם. הדרך הכי יעילה לקדם את החברה בץערוכה, היא באמצעות הפקת סרט שירוץ בתערוכה בצורה מחזורית, וימשוך לקוחות פוטנציאלים. כיום, רוב סרט התדמית מבוססים על צילומי וידאו מלווים בקריינות מקצועית. אבל בתערוכות לא ניתן להפעיל סאונד, כי בכל מקרה גם לא ישמעו את הקריינות באעש שקיים בתערוכה. לכן, חייבים להתאים את סרטי התדמית באופן כזה שניתן יהיה להבין את כל המסרים השיווקיים גם ללא ערוץ הסאונד. ניתן לעשות זאת על ידי הוספת כתוביות לכל הקריינות שלא מושמעת, אבל עדיף להוסיף כותרות גדולות ומודגשות של כל המסרים השיווקיים החשובים, כך שניתן יהיה אפילו מרחוק לקרוא את הכותרות, ולהבין מה מוצע, גם בלי האזנה לקריינות.

4. להפיץ את סרט התדמית לקהל היעד- לאחר ההפקה של סרט התדמית, חשוב מאוד להפיץ אותו בצורה אקטיבית לקהל היעד. צריך להבין איפה החקלאים מחפשים מידע, ולטרגט אותם דרך מילות החיפוש בתחום. את זה גוגל עושה בצורה הכי יעילה, וקמפיין ממומן בגוגל, עם טרגוט של קהל היעד היא הדרך הכי יעילה להגיע לקהל היעד, ובעלויות סבירות. 

ראו סרט תדמית לחברת דשן גת בגרסה לתערוכה בישראל

לצורך תערוכת אגריטק שהתקיימה בישראל, הפקנו עבור חברת דשן גת את סרט תדמית זה, שהוא בעצם סרט התדמית המקורי של החברה, עם תוספת של כותרות גדולות ומודגשות בעברית, כך שכל אדם שצועד במסדרונות התערוכה, יכול לצפות בסרט ולהבין את כל מה שהחברה מציעה בתחום, ומה היתרון של לעבוד איתה. הכותרות בעצם החליפו את הקריינות, אותה לא ניתן להשמיע בתערוכה.

ראו דוגמת הפקת סרט תדמית לחברת הדשנים דשן גת

מדובר על סרט תדמית , באורך של כ - 3 דקות, אשר מציג את היכולות המגוונות של חברת הדשנים דשן גת. הסרט מבוסס כולו על צילומי וידאו, בהם ניתן לראות את התשתיות המגוונות והרבות של החברה, ולהבין את הייחוד שלה בתחום החקלאות, עם הניסיון הרב שצברה בעשרות שנות פעילות בארץ ובעולם. הסרט כולל קריינות מקצועית באנגלית.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות