יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרט תדמית- להפוך תנועה באתר למכירות!
כל עסק חייב להשקיע בשיווק!

 הגדלת מכירות הוא תנאי הכרחי לקיום של כל עסק, וכמובן- אין כיום מוצרים ושירותים 'שמוכרים את עצמם'. התחרות כיום מאוד אגרסיבית, ומי שלא משקיע בשיווק, נשאר מאחור ומעמיד את העסק בסכנה קיומית. עדיין, מנהלי עסקים מנסים לצמצם למינימום את ההוצאה השיווקית, אשר מכבידה על התזרים של החברה.

כיום, לכל עסק יש אתר אינטרנט, המהווה את הפנים של העסק, ודרכו מתבצעות חלק משמעותי מהמכירות, כך שהאתר הוא הבסיס השיווקי העיקרי של העסק. אבל, מחקרים מראים שכיום זמן שהייה ממוצע של לקוחות בדף אינטרנט, וכמעט לא משנה באיזה תחום, הוא שניות ספורות, בעוד שבמידה ובדף קיים סרט תדמית- זמן השהייה הממוצע עולה לעשרות שניות, וגם יחס ההמרה גדל משמעותית. כלומר, הוספת סרט תדמית לדף אינטרנט של העסק, מהווה גורם מהותי בהפיכת תנועה באתר לקידום מכירות.

אז איזה סרטי תדמית מומלץ לשלב באתר העסק?

שימו לב, שאלתי איזה סרטי תדמית מומלץ לשלב באתר, ולא איזה סרט תדמית. הדבר החשוב ביותר מבחינת חיזוק המיתוג של העסק, הוא שילוב סרט תדמית על העסק, אותו משלבים בדף הבית של העסק. סרט תדמית זה מציג את העסק, הטכנולוגיה העיקרית שלו, איזה ערך הוא יכול לספק ללקוחות, ובמה הוא מיוחד ביחס לתחרות (כלומר- מה הבידול שלו ביחס לתחרות). 

אבל, אם רוצים גם לקדם מכירות דרך האתר, מומלץ להפיק סרט תדמית לכל אחד מהמוצרים של החברה. סרט תדמית למוצר הוא סרט המתמקד בהצגת בעיה קיימת, איך המוצר של החברה פותר את אותה בעיה, מה היתרון שלו ביחס לפתרונות חלופיים (הבידול), וקריאה לפעולה. את סרט התדמית למוצר משלבים בדף המוצר שבאתר החברה. 

במידה ואתר החברה מקודם אורגנית, יגיעו אל דפי המוצרים דרך חיפשו בגוגל. אבל, אם האתר לא מופיע בדף הראשון בחיפוש בגוגל, מומלץ להשקיע בקידום ממומן, כמו Adwords בגוגל, או דבקידום דרך רשתות חברתיות, וטרגוט של לקוחות לפי חיתוכים המתאימים לעסק.לסיכום, כל עסק חייב להשקיע בשיווק על מנת להתקדם. סרט תדמית המשולב באתר החברה, מהווה כלי שיווקי יעיל, אשר מקדם מכירות בזמן קצר יחסית. מאמרים נוספים בנושא:   קידום אתרים באמצעות סרטי תדמית                                    עם סרט תדמית- רואים תוצאות בעסקים
 

מנהל עסק - מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית, ובהשקעה נמוכה?

מעוניין להגדיל חשיפה של מוצר חדש, או לחדור לשווקים חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטי תדמית לעסקים

ראה תחילה סרט תדמית למוצר טכנולוגי באמצעות וידאו

מדובר על סרט תדמית למוצר טכנולוגי בארוך של כדקה וחצי, בו פריזנטורית מציגה את התכונות העיקריות של המכשיר המתקדם של חברת LG, תוך כדי כך שהצופה נחשף לנראות היוקרתית של המוצר, ולנוחות השימוש. לכאורה, ניתן היה לפרט את התכונות במלל טכני רב, ולשלב צילומים של המסכים העיקריים, אבל אין ספק שצורת ההצגה בסרט הרבה יותר משכנעת ומושכת. בפועל, מאז שהועלה סרט התדמית לדף האתר של המפיץ, המכירות גדלו בצורה משמעותית.
 

ראה לדוגמא סרט תדמית לקונספט חדש המוצג באנימציה

חוק מיחזור אלקטרוניקה נחקק בישראל כבר בשנת 2012, ובעצם מחייב בעלי עסקים למחזר את ציוד האלקטרוניקה שיוצא משימוש, ולא להשליך אותו לאשפה. למרות שהנושא נחקק לפני זמן כה רב, בעלי עסקים לא מכירים אותו, ובעצם גורמים נזק לסביבה. חברת שורו הייתה מראשוני החברות אשר מבצעות את מיחזור האלקטרוניקה, אך מצאו את עצמן משקיעות זמן רב בחינוך השוק שלא הכיר את הנושא. לאחרונה, הפקנו עבורם סרט תדמית באנימציה חביב, אשר מציג בתוך 2 דקות את הקונספט, ואת היתרונות של שורו ביישום החוק. בתוך זמן קצר יחסית, הנושא הופץ לעסקים, והמכירות של שורו גדלו משמעותית.
 

ראו סרט תדמית למתחם נדל"ן חדש בחדרה שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית מקיף, באורך של כ- 4 דקות, אשר נועד לקדם מכירות של מתחם נדל"ן חדש בחדרה, אשר מקודם על ידי קבוצת נדל"ן ישראלית. סרט תדמית זה אמור לשמש בעיקר להצגה ללקוחות פוטנציאלים, שמעוניינים לרכוש קרקע במתחם, ומעוניינים לקבל פרטים נוספים. כמובן שסרט כזה לא מתאים להצגה ברשתות חברתיות, כי הוא ארוך מידי. לכן, לצורך קידום בפייסבוק, הפקנו סרטון קצר של כדקה, מתוך סרט תדמית זה.

ראו סרט תדמית לאתר הזמנות קרוזים אונליין שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית קצר יחסית, באורך של כ- 1.5 דקות, אשר מציג שינוי תפישה: הזמנת קרוזים (הפלגות נופש) אונליין, במקום ארחיי שיחה עם סוכן נסיעות. מכיוון שמדובר על שינוי תפישה, היה חשוב להפיק סרט כייפי ומשכנע, כזה שיגרום לאנשים להזמין את ההפלגות ברשת, בלי לדבר קודם עם סוכן נסיעות. לכן גם סרט התדמית מצולם בוידאו, תוך הצגה של כל היתרונות והכייף שבספינות הקרוזים, וכן צילומי וידאו של כל המקומות המדהימים אליהם מפליגים. בזכות סרט התדמית, עלה משמעותית מספר ההזמנות אונליין בחברה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות