יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט תדמית- להפוך תנועה באתר למכירות!
כל עסק חייב להשקיע בשיווק!

 הגדלת מכירות הוא תנאי הכרחי לקיום של כל עסק, וכמובן- אין כיום מוצרים ושירותים 'שמוכרים את עצמם'. התחרות כיום מאוד אגרסיבית, ומי שלא משקיע בשיווק, נשאר מאחור ומעמיד את העסק בסכנה קיומית. עדיין, מנהלי עסקים מנסים לצמצם למינימום את ההוצאה השיווקית, אשר מכבידה על התזרים של החברה.

כיום, לכל עסק יש אתר אינטרנט, המהווה את הפנים של העסק, ודרכו מתבצעות חלק משמעותי מהמכירות, כך שהאתר הוא הבסיס השיווקי העיקרי של העסק. אבל, מחקרים מראים שכיום זמן שהייה ממוצע של לקוחות בדף אינטרנט, וכמעט לא משנה באיזה תחום, הוא שניות ספורות, בעוד שבמידה ובדף קיים סרט- זמן השהייה הממוצע עולה לעשרות שניות, וגם יחס ההמרה גדל משמעותית. כלומר, הוספת סרט לדף אינטרנט של העסק, מהווה גורם מהותי בהפיכת תנועה באתר לקידום מכירות.
לסיכום, כל עסק חייב להשקיע בשיווק על מנת להתקדם. סרט תדמית המשולב באתר החברה, מהווה כלי שיווקי יעיל, אשר מקדם מכירות בזמן קצר יחסית. מאמרים נוספים בנושא:   קידום אתרים באמצעות סרטי תדמית


                                    עם סרט תדמית- רואים תוצאות בעסקים
 

מנהל עסק - מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית, ובהשקעה נמוכה?

מעוניין להגדיל חשיפה של מוצר חדש, או לחדור לשווקים חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

ראה תחילה סרט תדמית למוצר טכנולוגי באמצעות וידאו

מדובר על סרט תדמית למוצר טכנולוגי בארוך של כדקה וחצי, בו פריזנטורית מציגה את התכונות העיקריות של המכשיר המתקדם של חברת LG, תוך כדי כך שהצופה נחשף לנראות היוקרתית של המוצר, ולנוחות השימוש. לכאורה, ניתן היה לפרט את התכונות במלל טכני רב, ולשלב צילומים של המסכים העיקריים, אבל אין ספק שצורת ההצגה בסרט הרבה יותר משכנעת ומושכת. בפועל, מאז שהועלה הסרטון לדף האתר של המפיץ, המכירות גדלו בצורה משמעותית.
 

ראה לדוגמא סרט תדמית לקונספט חדש המוצג באנימציה

חוק מיחזור אלקטרוניקה נחקק בישראל כבר בשנת 2012, ובעצם מחייב בעלי עסקים למחזר את ציוד האלקטרוניקה שיוצא משימוש, ולא להשליך אותו לאשפה. למרות שהנושא נחקק לפני זמן כה רב, בעלי עסקים לא מכירים אותו, ובעצם גורמים נזק לסביבה. חברת שורו הייתה מראשוני החברות אשר מבצעות את מיחזור האלקטרוניקה, אך מצאו את עצמן משקיעות זמן רב בחינוך השוק שלא הכיר את הנושא. לאחרונה, הפקנו עבורם סרט אנימציה חביב, אשר מציג בתוך 2 דקות את הקונספט, ואת היתרונות של שורו ביישום החוק. בתוך זמן קצר יחסית, הנושא הופץ לעסקים, והמכירות של שורו גדלו משמעותית.
 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן