יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית- להילחם בהסחות הדעת של הצופה

לקוחות פוטנציאלים 'מופצצים' במידע בכל המדיה

כל יצרן של ציוד, או ספק של שירותים, מבין שבכדי לשווק את הפתרונות שלו ללקוחות פוטנציאלים, הוא צריך להשקיע בשיווק וקידום המוצרים. האינטרנט פתח אופציות רבות לשיווק פתרונות לכולם ובכל מקום, וברוב המקרים אפילו בחינם, מה שעודד כמעט כל בעל עסק לקדם את מוצריו באינטרנט. ומכיוון שכולם כיום באינטרנט, או לצורך חיפשו מידע, או בכדי לרכוש מוצרים ושירותים, כל מה שגולש באינטרנט 'מופצץ' בכמויות עצומות של מידע ופרסומים, ברמה שממש קשה להתרכז בדבר ספציפי. מיד נשלחים אל כל 'מתעניין' עשרות פרסומים שונים, הן כבנרים, הודעות קופצות, המלצות לאתרים בתחום המבוקש, פרסומים בגוגל או ברשתות חברתיות, ועוד ועוד הסחות דעת.

 

סרט תדמית- הפתרון הכי יעיל לקידום ושיווק פתרונות באינטרנט

היום זה כבר ברור וידוע, שסרט תדמית שמפיקים למוצרים או לשירותים, או אפילו סרט תדמית לעסק, הוא הכלי היעיל ביותר באינטרנט, לקדם שיווקית את הפתרונות השונים. אבל, מכיוון שכבר כולם מבינים את זה, אנחנו רואים יותר ויותר עסקים שמפיקים סרטי תדמית לקידום העסק והמוצרים. ולקוחות שמחפשים פתרון ספציפי, נתקלים בעוד ועוד סרטי תדמית שמנסים כל אחד בתחומו לקדם את המוצרים של העסקים המתחרים. בכזו אוירה של תחרות, מי שמנצח וזוכה בצופה, ומצליח להפוך אותו ללקוח פוטנציאלי, הוא אותו סרט תדמית שהצליח להילחם בהצלחה בהסחות הדעת של הצופה. 

לפני שנסביר איך עושים את זה בצורה הכי יעילה, ראו שתי דוגמאות של סרטי תדמית שהצליחו לקדם את העסקים או המוצרים:

מנהל שיווק- מעוניין להפיק סרטי תדמית לצורך קמפיין שיווקי?

מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?
 

ראה תחילה סרט תדמית לרשת מוסכי אלומה

לכל בעלי הרכבים יש המון פגיעות ברכב, אבל הם נרתעים מהתהליך הארוך והיקר לתיקוני צבע ופחחות, וחשש מהורדת ערך הרכב אחריי התיקון. רשת מוסכי אלומה הביאה לארץ טכניקה של תיקון פח 'יבש', שלא מחייב תיקוני צבע אחרי תיקון הפח, ואין פגיעה בערך הרכב מבחינת הביטוח. סרט תדמית זה הצליח למשוך את תשומת הלב של הלקוחות הפוטנציאלים, שאכן צפו בעיניין בסרט התדמית, התרשמו מהפתרון, ויצרו קשר עם אלומה לביצוע תיקוני הפחחות ברכב שלהם. הסרט הצליח מכיוון שכולל 'סיפור נחמד' שמעלה חיוך מכל צופה בסרט, ויוצר מיד הזדהות על ידי כל בעל רכב, כי לכולם הבעיה קיימת וברורה, והסרט תדמית מעביר בצורה משכנעת את צורת הפתרון.

סרט תדמית לפתרון תוכנה של חברת אקולוג'יק

חברת אקולוג'יק הישראלית, פיתחה תוכנה שאפשרת סינכרון גלובלי של גידולים חקלאיים, באופן שיבטיח תיאום מלא לאורך כל שרשרת האספקה של גידולים חקלאיים, החל מהמגדל הבודד ועד לרשתות השיווק וההפצה, כך שמובטח שגם אין בזבוז של משאבים, ושגם מצליחים להזין את העולם בצורה הכי יעילה. אלה הבעיות שהכי מטרידות את כל שרשרת האספקה של גידולים חקלאיים. סרט תדמית זה שהפקנו עבור חברת אקולוג'יק, זכה להצלחה עצומה, והחברה הצליחה להחדיר את המוצר במדינות רבות, שהטמיעו את התוכנה במערכות השונות, והביטחו אספקה סדירה ומסונכרנת בכל המקומות. ההצלחה העיקרית של הסרט תדמית נבעה מכך שהסרט מציג את הבעיה דרך צילומי וידאו, וכן את הפתרון. זה יוצר הזדהות רבה, הברה יותר ממה שמצליחים לעשות סרטי תדמית באנימציה, שזה מה שמקובל בהצגת תוכנות חדשות.

איך ניתן להילחם בהסחות הדעת של הצופים בסרטי תדמית?

בכול הפקה של סרטי תדמית, אנחנו ממליצים להקפיד על הנושאים הבאים, שהם אלה שמצליחים להילחם בהסחות הדעת של הצופים בסרטים:

1. זהו בצורה הכי מדוייקת את הבעיה שהכי מטרידה את קהל היעד של הפתרון המוצע, ותציגו אותה בתחילת סרט התדמית.  

2. תרבו בצילומי וידאו בהצגת הבעיה. צילומי וידאו נותנים למי שצופה את התחושה הכי ריאלית, כאילו מדברים על הבעיה האישית שלו. שמי שמציג את הסרט תדמית כאילו מבין מה מטריד אותו. זה כמובן מעורר ציפיה שלמי שמציג את הבעיה יש אולי גם פתרון שיכול לעניין אותו, ולכן הוא ממשיך לצפות בסרט. 

3. חוש הומור הוא כלי נהדר, אבל יש להשתמש בו בהכי זהירות. מה שמצחיק מישהו אחד, עלול לפגוע במישהו אחר. לכן, לא צריך לנסות ולהצחיק ברמות. מספיק שמי שצופה בסרט התדמית יחייך. זה הכי יוצר הזדהות, בלי ליצור שום נוגדנים, ובהחלט מגרה להמשיך ולצפות בסרט שגורם לצופה לחייך בכייף.

4. בהצגת תוכנה, או אפליקציה, מאוד מומלץ להציג צילומי מסך אקטיביים (Dynamic Screen Shots) מתוך מסכי התוכנה בפועל, ולא ציורים סכמטיים באנימציה שמציגים רק את הפונקציונליות של התוכנה. חשוב שמי שצופה בסרט יקבל תחושה אמיתית של איך הפתרון נראה באמת.

5. בהצגת מוצר שימושי, או שירות מכל סוג, עדיף להציג אותו בצילומי וידאו, כך שלקוחות יוכלו לראות בפועל איך הדברים נראים, לראות אנשים אחרים משתמשים ונהנים מהמוצרים או השירותים, כך שהם בעצם יחוו את ההרגשה כאילו הם כבר רכשו את המוצר או השירות, והבעיה שהייתה להם נפתרה. זה הכי מעודד ליצור קשר עם החברה שמציגה את סרט התדמית.

6. מאוד מומלץ שכל סרט התדמית יכלול סיפור מעניין עבור קהל היעד. כזה, שמי שמתחיל לצפות בסרט יצעניין בסיפור המוצג, וישאר להמשיך ולצפות בסרט. ככול שזמן הצפייה בסרט התדמית ארוך יותר, כך גם יש סיכוי שהלקוח יחליט להמשיך ולהתקדם בתהליך הרכישה של המוצר שמוצג לו בסרט.

7. תעודדו את הצופים לפעול מיד בסוף סרט התדמית. העידוד צריך להיות מאוד ידידותי, ובטח לא אגרסיבי בסגנון: 'אתה חייב לרכוש את הפתרון'. ההנעה לפעולה צצריכה להשימע כמו עצה ידידותית של חבר.


לסיכום, סרט תדמית הוא הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום שיווקי של מוצרים ושירותים. חשוב להפיק את סרט התדמית באופן שהכי ילחם בהסחות הדעת של הצופה, כך שימשיך לצפות בסרטי התדמית. 
למאמרים נוספים בנושא:  איך הפך סרט תדמית לעסק לצורך חיוני?                                      סרטי תדמית- שיווק הוא שם המשחק

 

ראו סרט תדמית למוצר רפואי של חברת אוקסיטון שהפקנו לאחרונה

חברת אוקסיטון פיתחה ומשווקת מוצר רפואי, אשר נמכל לאוכלוסיה מבוגרת, לצורך מעקב רפואי על מספר מדדים חשובים לאוכלוסיה המבוגרת. על מנת להגדיל את החשיפה של המוצר לקהל היעד, הפקנו סרט תדמית זה, אשר מציג באמצעות צילומי וידאו את המוצר, ואנשים אחרים שמשתמשים במוצר, כאשר את המדדים השונים שהמכשיר מבצע מציגים בגרפיקה דינאמית נחמדה ופשוטה. הקריינות הינה באנגלית, בהתאם לקהל היעד. כאשר החברה רצתה לשווק את המוצר בדרום אמריקה, שילבנו בסרט קריינות בספרדית.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לחטיבה העסקית של חברת טימנט שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית ארוך יחסית, באורך של כ- 2.5 דקות, אשר נוע לחזק את התדמית של חברת ההובלות טימנט. למרות הסרט הארוך, הוא זכה לאלפי צפיות, כאשר רוב הצופים נשארו כמעט עד לסוף הסרט. זה מאוד נדיר, כאשר יש כל כך הרבה הסחות דעת לצופי סרטוני תדמית באינטרנט. הסיבה להצלחה של סרט תדמית זה היא הסיפור היפה שמאחורי הסרט. הסיפור של העברת ציוד אלקטרוני מתוחכם ויקר, מישראל אל מדינת היעד, והתהליך המורכב שהוא עובר, כאשר הכל מוצג בצילומי וידאו איכותיים. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות