יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית מסייע בשוק תחרותי
עודכן: דצמבר 2023

הקושי להתמודד בשוק תחרותי


עסקים תמיד הבינו, שבכדי לחשוף את החברה ללקוחות חדשים, ולהגדיל מכירות- הם חייבים לפרסם. בעבר, פרסום במדיה היה מאוד יקר, ורק העסקים הגדולים יכלו להרשות לעצמם לפרסם.

כיום, עם התפתחות המדיה החדשה (new media), כלומר פרסום באמצעות תשתיות האינטרנט, עלויות הפרסום ירדו משמעותית, מה שפותח את השוק לתחרות של יצרנים רבים.

בעקבות כך גם התחרות הפכה למאוד אגרסיבית. כצרכן, אני נחשף להרבה מאוד מוצרים, רובם נראים מאוד דומים, וממש קשה להחליט איזה מוצר לרכוש.

לכן, אנחנו ממליצים לעסקים לגבש אסטרטגיה של הובלה. לא לנסות לשדר לשוק "גם לי יש פתרון", אלא- אני המוביל בטכנולוגיה זו, או בקו מוצרים חדשני זה.

גיבוש אסטרטגיית הובלת שוק


בכדי להיתפש כמוביל שוק, העסק חייב לעבור מיתוג מחדש, כאשר השפה החדשה של העסק מתמקדת ביתרונות התחרותיים של העסק, ובונה סביבם את "סיפור העסק". המיתוג מחדש מתחיל בלוגו של העסק, ומערב טיפול בכל אחד מחלקי החברה, באופן שכולם ממוקדים בשפת ההובלה העסקית. 

מכיוון שאמצעי הפרסום החשובים ביותר כיום הם אמצעי המדיה החדשה, המקום המהותי לביצוכ המיתוג מחדש הוא אתר האינטרנט של החברה. כאן צריכה לבוא לידי ביטוי השפה החדשה והממוקדת מטרה, ולהיות אחידה בכל אתר העסק. ושוב, הדגש הוא היתרון התחרותי.

כאשר המלל אחיד וממוקד, מגיע תורם של סרטי התדמית. לקוחות כיום מעדיפים לראות סרט תדמית קצר המספר על החברה, על פני קריאת מלל מפורט. חשוב להפיק סדרת סרטי תדמית, כולם מאותו בית הפקת סרטים, עם פתיח אחיד, אבל כאלה שיסקרו את כל פעילויות החברה, תוך שימת דגש על היתרון התחרותי בכל תחום. חשוב שסרטי התדמית ישולבו אל תוך אתר החברה במקומות המתאימים.
 

מהם הסרטים החשובים להפקה כחלק ממיתוג מחדש?


הסרטים החשובים להפקה הם:

- סרט תדמית לעסק- סרט המדגיש את יכולות החברה, הטכנולוגיה העיקרית, והיתרונות התחרותיים שלה (כמובן, ללא התיחסות לתחרות, אלא באמצעות הדגשת היתרון של החברה). סרט זה הינו החשוב ביותר מבחינת המיתוג. צופה בסרט זה חייב להבין מתוך סרט זה שאתם מובילי שוק. סרט זה ישולב בדף הבית.

- סרט מוצר לכל קו מוצרים- סרטים נפרדים לכל אחד מקווי המוצרים של החברה, אשר משמים כמקדם מכירות עיקרי של אותו קו מוצרים. חשוב שסרטים אלה יצולמו בוידאו, ולא יבוצעו באנימציה, כי לקוחות מאמינים למה שהם רואים. תראו אנשים משתמשים במוצרים שלכם ונהנים, ותדגישו איזה ערך המוצר מספק ללקוח (במיוחד אלה שהתחרות לא מסוגלת לספק). כל סרט ישולב בדף של אותו מוצר.

- סרט הדרכה לכל קו מוצרים- אף אחד כיום לא קורא את ספר ההפעלה של המוצר/מכשיר. חשוב שלכל מוצר יהיה סרט הדרכה נפרד משלו. כל סרט ישולב בדף של אותו מוצר. 

- סרט לתערוכה/כנסים מקצועיים- סרט ייעודי, שיציג את החברה בצורה קצבית דינאמית מעניינת, תוך שמירה על הקו העיצובי הכללי. חשוב לשלב סרטים אלו באתר החברה, במקום בו מוצגות התערוכות והכנסים שהחברה מתכננת להשתתף בהם בשנה הקרובה.
 

לנצל בחוכמה את המדיה החדשה (New Media)


המדיה החדשה פתחה לכל עסק ערוצי פרסום רבים, חלקם בתשלום וחלקם חינמיים. מהרגע שהאתר מוכן, ואיתו כל הסרטים, ובעיקר סרט התדמית, חשוב להשתמש במקסימום אמצעים של המדיה החדשה. לא להסתפק בחלקם, ובוודאי שלא רק בללא תשלום, כי את זה כולם עושים. חשוב למנף כמה שיותר אמצעים, ובכללם: דפי נחיתה, פרסום בתשלום בגוגל, בלוגים מקצועיים, Re-Marketing, פרסום בטאבולה או אאוטבריין, וכן הלאה כיד הדימיון הטובה.

בנוסף, מכיוון שכיום עיקר החיפוש על ידי לקוחות מתבצע דרך חיפשו בגוגל, מומלץ מאוד לבצע קידום אורגני של העסק בגוגל, במטרה להביא את העסק לדף הראשון במילות חיפוש מהתחום שלכם. אף אחד לא יחשיב אתכם כמובילי שוק, אם לא ימצא את העסק בדף הראשון בחיפוש אורגני בגוגל.

לסיכום, בכדי להגדיל את המכירות של העסק, חשוב להשקיע במיתוג מחדש של העסק, במטרה להציגו כמוביל שוק. כמובן, זה מחייב השקעות רבות, אבל- שכרן בצידן. החברות שמצליחות הן אלה ששכנעו את הלקוחות שהן המובילות בתחום.


למאמרים נוספים בנושא:   סרט תדמית לעסק יצרני


                                       סרט תדמית- להעביר את המסר


 

מנהל עסק - מעוניין למתג מחדש את העסק?

מעוניין להגדיל חשיפה ללקוחות חדשים?
 

ראו תחילה סרט תדמית לחברה יצרנית של פתרונות מכניים מתקדמים

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לקידום מכירות של מתחם נדל"ן שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית מקיף, באורך של כ- 4 דקות, אשר מציג בצורה נרחבת את מתחם הנדל"ן שמעוניינים לקדם שיווקית. סרט התדמית מבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו מרחפן, כך שלקוחות םוטנציאלים יוכלו לראות את המתחם המדובר, ואת הדברים שנמצאים בקרבת מקום, ושיש להם משמעות, כמו: יער נרחב, חוף ים, וכן הלאה. הסרט באורך של כ- 4 דקות, ולכן משמש בעיקר באתר חברת הנדל"ן, ולהצגה ללקוחות פוטנציאלים במשרד ובפגישות. לצורך קידום שיווקי ברשתות חברתיות, הפקנו סרטון מקוצר, באורך של כדקה, שמציג את עיקריי ההיצע של חברת הנדל"ן לאותו מתחם.

ראו סרט תדמית לתוכנה שפיתחה חברת אקולוג'יק שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר מציג את פתרון התוכנה של חברת אקולוג'יק, לצורך סינכרון גלובלי של גידולים חקלאיים, ואספקתם מכל מקום בעולם ועד לצרכן הסופי ברשתות השיווק. בכדי להיתפש כמובילי שוק, ולא רק כעוד 'תוכנה', סרט תדמית זה מבוסס על צילומי וידאו של העסק ואת התשתיות הרבות של החברה. באופן כזה לקוחות פוטנצאלים, בכל מקום בעולם, מבינים שמדובר על חברה רצינית שפיתחה את התוכנה, ותוכל לתמוך בו לאורך זמן. כמובן את התוכנה מציגים דרך צילומי מסך אקטיביים (Dynamic Screen Shots) כך שהלקוחות גם יכולים לראות שהתוכנה כבר קיימת ועובדת, ואיך היא נראית.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות