יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרט תדמית- להדגיש את המייחד
 

איך מומלץ להציג את הבידול של העסק או המוצרים בסרטי תדמית?


ראו להלן טיפים חשובים בהפקות של סרטי תדמית, לצורך בידול של העסק, והצגת הייחוד:

1. הדבר הכי חשוב בשלב הראשון של הפקת סרטי התדמית הוא להגדיר מה המטרה של סרט התדמית, כאשר האפשרויות מגוונות, כגון: חיזוק המיתוג של העס, קידום מכירות וכן הלאה.

2. חשוב מאוד להבין את הצרכים של הלקוחות, ואת הבעיות איתן הלקוח מתמודד, ולהדגיש את אותם נושאים החשובים ללקוחות, שבאמת נותנים ערך ללקוח.

3. בהצגת הפתרון ללקוחות, להשתדל לא לפרט טכנולוגיות חדשניות, או מפרטים חשמליים. לקוחות לא באמת מבינים בטכנולוגיות. אולי להיפך, טכנולוגיה חדשנית מרתיעה את הלקוחות שחוששים שהטכנולוגיה לא תעבוד כמו שמבטיחים. הרבה יותר חשוב להציג את היתרונות הבולטים של המוצרים, ואת הערך שהלקוח יכול לקבל בזכות המוצרים, ורק את זה להדגיש בסרטי התדמית.

2. לעולם לא להתיחס למתחרים. בעבר אחת הפרסומות הכושלות בישראל הייתה של חברת דיגיטל, שבפרסומת טענה: /אנחנו מספר 2 בישראל'. מיד זה העלה את השאלה, רגע אז מי מספר אחד, ולמה לא לקנות ממנו? לכן, לעולם לא להתייחס לתחרות, אלא רק להציג את היתרונות של המוצר המוצע ללקוחות, תוך הדגשת היתרונות ביחס למתחרים או לפתרונות חלופיים.

3. לשמור על המימד האישי בסרט התדמית, שיתבסס על צילומי וידאו, תוך הצגת החברה ואנשי החברה. זה מאוד מחזק את הבטחון של הלקוחות הפוטנציאלים, יוצר קשר רגשי, ובהחלט מקדם מכירות מספר אחד.

לסיכום, סרט תדמית הוא הכלי השיווקי החשוב והיעיל ביותר לקידום שיווקי של העסק. הכי חשוב שסרטי תדמית ידגישו את הבידול של העסק והמוצרים ביחס למתחרים.אולי יעניין אותך גם:   מה מייחד סרט תדמית לעסק?


                                סרט תדמית- להעביר את המסר השיווקי

 

מנהל עסק - מעוניין שציבור הלקוחות יכירו את הבידול העסקי שלך?

 

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה במגוון גדול של סרטי תדמית לעסקים שהופקו לאחרונה

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

לכל עסק יש משהו ייחודי!

כיום, לכל חברה יש תחרות מאוד אגרסיבית. לכל פתרון, מתוחכם ככול שלא יהיה, ישנם הרבה מאוד תחליפים. זה מחייב כיום כל חברה להיות מאוד יצירתית, בכדי שהמוצרים שלה יהיו באמת יותר טובים מהתחרות. עכשיו, זה התפקיד של אנשי השיווק להציג יתרונות אלה ללקוחות בצורה ברורה, כך שיבחרו בפתרונות שהעסק מציע. הכלי היעיל ביותר להציג את הייחוד של עסקים, ולקדם אותם שיווקית הם סרטי תדמית. לכן, מומלץ לכל עסק להגדיר לעצמו את המטרות השיווקיות, ולהפיק בהתאם סרטי תדמית שידגישו את הייחוד של אותו עסק ביחס לתחרות.

ראו סרט תדמית למתחם נדל"ן חדש בחדרה הפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית מקיף, באורך של כ- 4 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מתחם נדל"ן חדש בחדרה. סרט תדמית מקיף זה, למרות אורכו, מתמקד כמעט רק במה מייחד את המתחם החדש המוצע. הרי בכל יום מוצעים מתחמי נדל"ן חדשים, ובכדי שהשיווק של המתחם יצליח, מי שצופה בסרט התדמית חייב להבין מה מיוחד במתחם זה, ביחס למתחמים חלופיים. סרט תדמית כזה ארוך מקובל להציג ללקוח שכבר הביע עיניין ראשוני. קיימת גרסה מקוצרת של הסרט, באורך של כדקה, שהיא משמשת לקידום באינטרנט, תוך טרגוט קהל היעד.

ראו תחילה סרט תדמית שנועד לחזק את המיתוג של העסק

מדובר על סרט תדמית לחברה שמייצרת חלקים מכנים זעירים לשימושים מגוונים. רוב החברות שמתחרות בחברה זו, הם בעיקר בתי מאלכה קטנים, שלא מקפידים על נהלים מסודרים ואבטחת איכות. לכן, בהפקת סרט תדמית זה, המטרה הייתה בעיקר לחזק את התדמית של החברה, ולהציג אותה כחברה מסודרת ומאורגנת כמעט כמו חברת הייטק, החל מקבוצת הנדסה חזקה בחברה, ודרך אבטחת איכות של המוצרים הן בתהליך והן אבטחת איכות סופית. בסרט מוצגות כל אחת מהקבוצות השונות בחברה, כאשר הכל מצולם בוידאו, כך שלקוחו7ת פוטנציאלים יכולים לראות את המחלקות השונות בעיניים, ובכך לסמוך על החברה כאילו הוא ביקר בה.

ראו סרט תדמית שנועד לקדם מכירות של החברה

מדובר על מכונה לחירור יריעות פלסטיק, אשר אמורה להשתלב בקווי ייצור של יריעות פלסטיק מורר לעטיפת מוצרי מזון שונים. החברה שפיתחה את המכונה, זיהתה מספר בעיות משמעותיות בטכנולוגיות הקיימות בתחום, ובאמצעות טכנולוגיה חדשנית שהיא פיתחה, היא הצליחה לפתור את אותן בעיות מרכזיות. לכן, סרט תדמית זה לא מציג דווקא את הטכנולוגיה החדשנית, אלא רק את היתרונות ללקוח הסופי, כאשר הכל מצולם בוידאו, בכדי לחזק את הבטחון של הלקוח בקיום הפתרון. בכך, מתאפשר לקדם את המכירות של המכונה החדשנית, ולשלב אותה בקווי ייצור.

ראו סרט תדמית לבנייני האומה אשר הפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית לבנייני האומה בירושלים, באורך של כ- 2 דקות. סרט תדמית זה מדגיש בעיקר את המייחד והמבדל של בנייני האומה, ביחס לכל מרכז קונגרסים אחר בארץ ובעולם, שזה המגוון הגדול של 27 אולמות, החל מכמה עשרות מקומות ועד לאולם עם 3,000 מקומות. במקום ניתן לקיים מגוון גדול של כנסים, מכל תחומי התעשייה המתקדמת. בכדי לשקף את הניסיון הרב של בנייני האומה בניהול כנסים בהיקף גדול, משולבים בסרט התדמית עשרות צילומים מארועים שונים, שהתקיימו במקום בשנים האחרונות.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות