יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטון תדמית לאפליקציה חדשה

אחד התחומים שמתפתחים כיום בקצב המהיר ביותר הן האפליקציות

אפליקציה היא על תוכנה אשר מתוכננת לרוץ על מכשירים ניידים (סמארטפונים), וכן על גבי מחשבים ניידים וטאבלטים, ומאפשרת ביצוע שירות מסויים (שיכול להיות גם משחק). ההתפתחות בתחום מאוד מהירה, כי על מנת לפתח אפליקציה חדשה לא נדרשים תשתיות גדולות, או כוח אדם רב, כמו שנדרש בפיתוח מוצרים.
 

איך הכי נוח להסביר אפליקציה חדשה?

אפליקציות בדרך כלל מציגות קונספט חדש לביצוע תהליכים קיימים, כשהדרך הפשוטה והנוחה ביותר על מנת להסביר אותן, היא באמצעות אנימציה. לכן, האמצעי השיווקי החשוב ביותר לקידום אפליקציות חדשות הוא סרטון תדמית לאפליקציה, אשר בעיקר מיושמת באנימציה מסוג גרפיקה דינאמית, או יד רושמת (WhiteBoard).

מה מייחד סרטון תדמית באנימציה זה?

זוהי דוגמא מצויינת לסרטון תדמית לאפליקציה חדשה, שמאפשרת השכרת דירות אונליין. לכאורה, אפשר להפיק גם סרטון וידאו שיציג את הקונספט המיוחד, אבל אין ספק שסרטון תדמית באנימציה, מציג את הקונספט החדשני בצורה מאוד פשטנית, שאתה שואל את עצמך: איך לא חשבו על זה קודם? וזו בדיוק המטרה של סרטוני תדמית באנימציה: להציג בצורה הפשוטה ביותר את הקונספט, ולעודד משתמשים באפליקציה להשתמש בה. 

אבל, החסרון של סרטוני תדמית באנימציה היא שהלקוח פחות מתחבר לנושא רגשית, כי מדובר רק בדמויות אנימטיביות. בנוסף, המסכים המוצגים של האפליקציה הם לא המסכים בפועל, אלא מסכי אנימציה שכוללים את עיקר הדברים שהאפליקציה מאפשרת. שוב, זה לא מחבר את הצופים לאפליקציה, כי אין להם באמת מושג איך האפליקציה תוצג להם בפועל. 


 

דרך חדשה להפקת סרטון תדמית לאפליקציה

מכיוון שאנחנו נמצאים כיום בסביבה בה קיימות הרבה מאוד הונאות ברשת, אנשים שצופים בסרטוני תדמית ברשת הפכו לסקפטים. הם חוששים מתרגילי הונאה, ומצפים לקבל הוכחות שמה שמציגים להם הוא אמיתי. מה שיכול מאוד לעזור בנושא, זה שסרטון התדמית לאפליקציה יכלול צילומי וידאו, שהם כמו מראה עיניים, ושמה שמציגים להם מהאפליקציה יהיו צילומי מסך אקטיביים (Dynamic Screen Shots) של האפליקציה בפועל, כמו שתוצג ללקוח שירכוש את האפליקציה. זה הכי בונה את האמון של הלקוחות בקיום האפליקציה.

ראו למטה שתי דוגמאות של סרטוני תדמית לאפליקציות שונות, שהופקו בדרך החדשה:

 

מנהל שיווק- מעוניין להשיק אפליקציה חדשה שפתחתם?

מעוניין לפרוץ לשווקים חדשים ולקהלי יעד חדשים?
 

ראו תחילה סרטון תדמית באנימציה שהופק לאפליקציה מתקדמת

ראו סרטון תדמית מבוסס צילומי וידאו לתוכנה של חברת אקולוג'יק

חברת אקולוג'יק, פיתחה תוכנה שמאפשרת סינכרון גלובלי של גידולים, בכדי לפתור את מצוקת הרעב העולמית. בכדי לחבר רגשית את קהל היעד לפתרון התוכנתי, סרטון תדמית באנימציה לא היה משיג את המטרה. לכן, הפקנו סרטון תדמית זה, המבוסס על צילומי וידאו הן בהצגת הבעיה הגלובלית, והן בהצגת חברת אקולוג'יק, כולל תשתיות הפיתוח ואנשי הפיתוח, כך שלקוחות יכולים לראות ולהתחבר לבעיה ולפתרון. בנוסף, מסכי התוכנה מוצגים באמצעות צילומי מסך אקטיביים, כך שלקוחות יכולים לראות שהפתרון קיים ועובד, ואפילו איך הוא נראה אצל לקוחות אחרים.

ראו סרטון תדמית מבוסס Stock Footage לאתר הזמנות קרוזים אונליין

זהו סרטון תדמית שנועד לעודד לקוחות להזמין קרוזים (הפלגות נופש) ישירות מאתר החברה, ולא רק אחריי שיחת טלפון עם סוכן נסיעות, כמו שהיו רגילים לבצע בעבר. בכדי לעודד את הלקוחות לבצע את ההזמנה באופן הזה, ולחבר אותם ריגשית לחוויה החיובית שהייתה להם בעבר בקרוזים, סרטון תדמית זה מבוסס על קטעי וידאו מתוך מאגרים שנקראים Stock Footages, שמציגים את ספינות הפאר בהם מפליגים, עם כל הצ'ופרים שהספינות מציעות. בנוסף, שילבנו קטעי וידאו מתוך אתרי נופש מדהימים, אלהם בדרך כלל מפליגים, כך שחוויית ההזמנה מתעצמת. אכן, סרטון תדמית קצר זה העלה משמעותית את כמות ההזמנות אונליין.
לסיכום, סרטון תדמית באנימציה הוא הכלי השיווקי היעיל ביותר להציג ולהסביר אפליקציה חדשה. אבל, אם רוצים ליצור חיבור רגשי בין קהל היעד לאפליקציה, מומלץ להפיק סרטון תדמית המבוסס על צילומי וידאו, או קטעי וידאו מתוך Stock Footage, ולבצע צילומי מסך אקטיביים של האפליקציה בפועל.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למיזם בשוק האמריקאי שהפקנו לאחרונה

מדובר על מיזם לגיוס השקעות בשוק האמריקאי, דרך נוצרים מאמינים בתמיכה בישראל, ובמיוחד לעסקים קטנים שבקו העימות. לצורך כך, נדרש היה ליצור קשר רגשי בין קהל היעד לבין המיזם. לכן, סרטון תדמית זה, מבוסס על צילומי וידאו של ישראל במצב 'נורמלי', עם כל היופי שבה, לצד צילומים של ירי קסאמים, והתוצאות הטרגיות של הירי. בהמשך, מוצגים כמה עסקים קטנים שמשתתפים במיזם, שוב בכדי ליצור קשר רגשי. את האפליקציה בפועל, מציגים בסרטון התדמית דרך צילומי מסך אקטיביים של האפליקציה, כך שקהל היעד יכול לראות בפועל איך האפליקציה נראית, ומה הם יכולים לקבל מהמיזם שבו הם מתבקשים להשקיע.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות