יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית לאולמות תצוגה

מהו קהל שבוי?

חלומו של כל איש שיווק הוא לשווק את המוצרים של העסק לקהל היעד שנמצא במקום סגור. קהל שבוי הוא קהל שנמצא במקום העסק, הגיע לצורך משהו הקשור לעסק, ממתין בסבלנות לתורו, ובמקום שבו הוא נמצא הוא יחסית פנוי להסתכל סביב (כמובן, בהנחה שהוא לא שוקע לשיטוט באינטרנט דרך הטלפון החכם שברשותו. זה קהל שבוי. חלומו של כל איש שיווק הוא לשווק את המוצרים של העסק לקהל היעד שנמצא במקום סגור. ואם הקהל הוא קהל שבוי שנמצא במקום העסק, זה הכי נכון לשווק לו את החברה בצורה הכי חיובית. הכלי היעיל ביותר לכך הוא סרט תדמית לאולם תצוגה.

מנהל עסק, מעוניין להציג את העסק בחלל כניסה, או חדר המתנה?

מתכנן להקים אולם תצוגה מרשים?
 

ראו תחילה סרט תדמית לאולם תצוגה של חברת כארמור

צפו בדוגמאות נוספות של סרטי תדמית שהופקו לאולמות תצוגה

 

על מה להקפיד בהפקת סרט תדמית לאולם תצוגה?
 

כאשר מתכננים להפיק סרט תדמית לאולם תצוגה, חשוב להקפיד על הנושאים הבאים:

1. הסרט צריך להציג בתוך כ- 2-3 דקות את הפעילות העיקרית של החברה, והמוצרים העיקריים עם דגש על היתרונות המיוחדים של כל מוצר ביחס למתחרים.

2. אם לעסק יש טכנולוגיה ייחודית וחדשנית, מומלץ להציג אותה. אותו דבר במידה ולעסק יש תשתיות מיוחדות, או מכונות מתקדמות.

3. מומלץ לשלב בסרט התדמית כמה שיותר צילומי וידאו, ולא אנימציה, כי זה משדר יכולות בצורה הכי טובה ויעילה.

4. הסרט בדרך כלל רץ ללא סאונד, אז אין צורך לשלב בסרט התדמית קריינות מקצועית, או ראיונות, וגם אין צורך לשלב מוזיקה. במידה וכן רוצים לשלב מוזיקה, ולהפעיל אותה בצורה שקטה ברקע ריצת הסרט, המוזיקה חייבת להיות מסוג Royalty Free, אחרת יידרש לשלם זכויות יוצרים לבעלי הזכויות של המוזיקה (גם אם המוזיקה מופעלת במקום העסק)

5. הסרט צריך לרוץ על מסך גדול של לפחות "42, ולחזור על עצמו בצורה מחזורית, כלומר- ברגע שהסתיים שיתחיל לרוץ באופן אוטומטי מהתחלה
 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לתערוכה שהפקנו לאחרונה

סרט תדמית זה אמנם הופק עבור תערוכה, אבל מיושמות בו כל ההמלצות לסרט תדמית לאולם תצוגה. מדובר על מערכת מתקדמת להתקנה ברכבים, המבוססת על ענן כמערכת עיבוד מרכזית. סרט התדמית מציג את הבעיה איתה מתמודדים ברכבים, ואת הפתרון שהחברה מציעה, כאשר כל המידע מועבר רק דרך הויז'ואל (מה שרואים), כלומר דרך צילומי הוידאו והכותרות הדינאמיות הגדולות. בסרט תדמית זה אין קריינות, כי לא באולם תצוגה ולא בתערוכה אסור להפעיל סאונד (שמע).  אמנם סרט התדמית מלווה במוזיקת רקע, אב זה רק למקרה שמעלים את הסרט לאתר אינטרנט, בו אין מגבלה על הפעלת סאונד.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות