יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית- כלי ייחודי למטרות מגוונות
עודכן: פברואר 2024
סרט תדמית- אחד הכלים הכי משמעותיים בקידום העסק!
כבר לא צריך לשכנע אף בעל עסק, מהקטנים ביותר ועד לחברות ענק, בחיוניות של הפקת סרט תדמית עבור העסק. כולם כבר יודעים שסרט תדמית יכול לקדם את העסק שיווקית, ולכן כמעט כל עסק דואג להכניס לכלי השיווק של העסק גם תקציב להפקת סרט תדמית עבור העסק. אבל, לא כולם מכירים את המגוון הגדול של המטרות שבהן סרט תדמית יכול לתרום כמעט לכל עסק. מטרת מאמר זה היא להציג את מגוון המטרות שבהן סרט תדמית יכול לתרום עבור העסק. מומלץ לקרוא, לכל מי ששוקל בימים אלו להפיק סרט כזה עבור העסק.
 
ראו תחילה סרט תדמית שנועד לחשוף טכנולוגיה מהפכנית שפיתחה חברת הייטק ישראלית:

מהן המטרות האפשריות של סרט תדמית, שהופק עבור עסק?

אלה המטרות העיקריות עבורן מומלץ להפיק סרט תדמית עבור עסק:

1. כלי לחשיפת טכנולוגיות מתקדמות- חברות הייטק מתמקדות בפיתוח של טכנולוגיות מתקדמות ליישומים שונים ומגוונים. במטרה לחשוף את הטכנולוגיות שלהן, ואת היישומים עבורן הן מיועדות, סרט תדמית קצר, שמציג את הנושא, את הבידול של הטכנולוגיה ביחס לפתרונות קיימים, או מתחרים בתחום, עושה את זה בצורה הכי משכנעת.

2. כלי לגיוס מימון לפיתוחים חדשניים- חברות הייטק בכדי שיוכלו לפתח את אותן טכנולוגיות מתקדמות, צריכות לגייס מימון ממשקיעים. סרט תדמית, שהופק בכדי לגייס מימון ממשקיעים, תוך הצגת הייחוד של הפיתוח, מול גודל השוק הצפוי, עושה את זה בתורה הכי יעילה, וגם אם לא מאפשר גיוס מיידי, הוא יכול לפתוח דלתות של משקיעים, ובפגישה של פנים-אל-פנים ניתן להתקדם בנושא גיוס המימון.

3. אמצעי לבניית מותג לעסק- סרט תדמית שמציג את העסק, את המובילים שבעסק, את התשתית הטכנולוגית והמדעית, ויצירת זיכרון חיובי של העסק, בהחלט יכול לחזק את המיתוג של העסק בתחום הפעילות שלו.

4. אמצעי להשפעה על קהל היעד- סרט תדמית מצליח להעביר מסרים מורכבים בצורה פשוטה ויעילה. הסרטים יכולים לעורר רגשות, לספק מידע בצורה נוחה ומרתקת, וליצור קשר אמוציונלי עם הצופים. בכך הסרט יכול להשפיע על קהל היעד בצורה ייחודית וחדשנית.

5. כלי שיווקי לקידום עסקים- סרט תדמית שהגיע אל קהל היעד מהווה פרסומת ישירה לעסק, יוצר חשיפה של העסק והמוצרים, ומעודד את קהל היעד ליצור קשר עם העסק לקבלת פרטים נוספים, או במקרים רבים אפילו לקנייה ישירה (במידה והעסק מאפשר זאת).

6. כלי לטירגוט לקוחות בדיגיטל- סרט תדמית ממוקד, שהופץ באמצעים השונים שקיימים בדיגיטל, וטירגט את הלקוחות הפוטנציאלים, מעודד רכישה של המוצרים שפותרים בעייה קיימת אצל אותם לקוחות, שבעצם חיפשו פתרונות לבעיה קיימת.  היכולת למדוד תוצאות בדיגיטל, מאפשר לשפר את סרטי התדמית, כך שיהיו עוד יותר יעילים מבחינת שיווקית.

7. אמצעי להשפעה על חויית הלקוח- חוויית לקוח היא אבן יסוד בבניית הקשר בין לקוח לעסק. לכן, סרט תדמית שנבנה לכך, יכול לשפר את חוויית הלקוח דרך חידוש, התחברות עם ערכי המוצג, יצירת חווייה חיובית, שבסופו של דבר מגדילה את הסיכוי ליצירת קשר עם העסק, ובהמשך להגדלת מכירות.

8. אמצעי להשפעה על התודעה של הלקוחות- סרט תדמית הוא חווייה ויזואלית רב חושית, שיכולה להשפיע באופן פסיכולוגי על התודעה של לקוחות, ולגרום להם להתחבר לנושאים חדשים, להסיר מגננות, ולקבל החלטות לטובת העסק.


לסיכום, סרט תדמית הוא כלי יעיל ומגוון, שמספק ערך מוסף לעסק ולמטרות מגוונות, כגון: חשיפת טכנולוגיות חדשות, גיוס מימון ממשקיעים, בניית מותג, טרגוט לקוחות בדיגיטל ועוד. צריך לתכנן נכון את סרט התדמית, כך שיספק את מגוון המטרות.
  


מאמרים נוספים בנושא:     עלות הפקת סרט תדמית לעסק                                       יישום תובנות מתורת המשחקים בסרט תדמית

מנהל עסק- מעוניין לקדם את העסק שיווקית?

מעוניין לדעת במה יכול לתרום לעסק הפקה של סרט תדמית?

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית למכונת חירור מהפכנית בטכנולוגיה מתקדמת

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד להציג לקהל היעד מכונת חירור יריעות פלסטיק לעטיפת מוצרי מזון, שפותחה בטכנולוגיה מהפכנית, מבוססת פטנט רשום. היצועים המדהימים של המכונה, מאפשרים יכולות שלא קיימות בטכנולוגיות הנוכחיות, וסרט תדמית זה מציג תוך כדי פעולה של המכונה, את היכולות המרשימות. הסרט הופץ ישירות לקהל היעד, בכדי לעודד שינוי טכנולוגיה בייצור.

ראו סרט תדמית לגיוס מימון ממשקיעים

מדובר על סרט תדמית לגיוס מימון ממשקיעים, לצורך השלמת פיתוח של פתרון לבנייה מודולרית חדשנית. זוהי אחת המטרות החשובות של סרט תדמית. בסרט מציגים את השוק הפוטנציאלי של הנושא, ואת הפתרון עצמו שמאפשר הוזלת עלויות בנייה בצורה משמעותית, וכן קיצור זמן הבנייה בשטח. הסרט מבוסס על צילומי וידאו, הן של התשתיות שבעסק, והן דוגמאות של בניינים שנבנו באותה שיטה.

ראו סרט תדמית לחברה שמספקת מערכת ניהול חינוך

מדובר על סרט תדמית  באורך של כדקה, אשר נועד להציג לקהל היעד מערכת ייחודית לניהול חינוך, שפותחה על ידי חברה ישראלית. למרות שמדובר על חבילת תוכנה, הסרט מבוסס בעיקר על צילומי וידאו, מה שמחבר ריגשית את הצופה בסרט, עם צילומי מסך אקטיביים של המסכים העיקריים של התוכנה, כך שלקוחות יכולים לראות איך התוכנה מתפקדת בפועל, והיתרונות עבורם.

ראו סרט תדמית לחיזוק המיתוג של בינייני האומה

מדובר על סרט תדמית קצר יחסית, שנועד לחיזוק המיתוג של בינייני האומה בחו"ל. לכן, סרט התדמית כולו באנגלית, כולל כל הכותרות, והקריינות היא של קריין מקצועי שהוא American Native Speaker. הסרט מציג בעיקר את הבידול של בינייני האומה, כך שקבוצות שמחפשות לעשות כנסים, יכולות מהסרט להתרשם ביכולות במגוונות שבמקום.

ראו סרט תדמית לקידום שיווקי של בית ספר אורט דפנה

גם בית ספר צריך 'להילחם' בכדי לשכנע תלמידים להגיע לבית הספר. לצורך כך, מקובל להפיק סרט תדמית שיווקי לבית הספר. כאן מוצג לדוגמא סרט תדמית שיווקי לבית ספר אורט דפנה. הסרט מבוסס על צילומי וידאו בבית הספר, הצגה של כל הנושאים הייחודיים שישנם בבית הספר, וראיונות קצרים עם תלמידים שמשתפים למה כדאי ללמוד באורט דפנה.