יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית- זמין תמיד!

הצלחה של עסק נמדדת בהגדלת מכירות

בכדי להגדיל מכירות צריך להשקיע בשיווק, תוך שימוש במקסימום אמצעי שיווק, ובכל עת. הכלי היעיל ביותר לשיווק של העסק והמוצרים הוא סרט תדמית לעסק. כמובן, לאחר הפקת הסרט, יש לדאוג לשלב אותה בכמה שיותר אמצעי מדיה אינטרנטיים (מדיה חדשה), מה שיגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים בכל מקום ובכל זמן.
החלטת קנייה של לקוחות כיום, היא ברוב המקרים ספונטנית. נתקלים בבעיה כולשהי, בבית או בעבודה, חשים בצורך מסויים, ואז באותו רגע נכנסים לגוגל ומחפשים בדחיפות פתרון. ברוב המקרים, פתרון שיהיה זמין באותו רגע, ויאפשר ללקוח להבין שפתרון זה עונה במדויק על הצורך שלו- זה יהיה הפתרון שירכש על ידי אותו לקוח.

איך אני כיצרן יכול להגיע למצב שהפתרונות שלי יהיו אכן זמינים ללקוחות בכל עת, ויענו במדויק על הצורך של הלקוח? לצורך כך אנחנו ממליצים להפיק סרט תדמית, אשר יענה בצורה מיטבית על ציפיות הלקוחות.

בהפקת סרט התדמית, מומלץ להקפיד על הנושאים הבאים:

1. להגדיר במדויק על איזה צורך הפתרון שלי עונה?

2. להגדיר במה הוא יותר טוב מהתחרות? שימו לב, זו לא בהכרח התכונה הכי חשובה של הפתרון, אבל- אם היא יותר טובה מהמתחרים, זה יגדיל את הסיכוי שהלקוח יבחר בפתרון שלי כיצרן

3. להפיק סרט תדמית לעסק, או סרט מוצר לקו המוצרים, תוך שימת דגש על שני הנושאים הראשונים.

4. ברגע שהסרט מוכן, חשוב להטמיע אותו במקסימום אמצעי מדיה חדשה (new media), כך שהסרט יהיה זמין בכל עת ובכל מקום שהמדיה מאפשרת.

5. לאפשר לקוחות לרכוש את הפתרון בצורה מכוונת (און-ליין). מכיוון שהחלטות רכישה רבות הן ספונטניות, חשוב שהלקוח יוכל לבצע את הרכישה ברגע שקיבל את החלטת הקנייה, ולא ימתין עד שיוכל ליצור עם החברה קשר לביצוע הרכישה. בזמן זה הוא עלול להתחרט, או לקבל החלטת קנייה של ספק שמאפשר רכישה של פתרון דומה בצורה מכוונת. 

לסיכום, יש לעשות כל מאמץ בכדי לאפשר ללקוח פוטנציאלי להבין בצורה פשוטה ונוחה כיצד הפתרון המוצע עונה על הצורך שלו, יותר טוב מהתחרות, וזמין בכל עת לרכישה. סרט תדמית לעסק, שהוטמע בכל מדיה חדשה, משפר את סיכויי הגדלת המכירות בצורה משמעותית.אולי יעניין אותך גם:    10 מיתוסים נפוצים על סרטי תדמית


                                 הפקת סרטון תדמית להצגה בתערוכה


 

מנהל עסק - מעוניין להגדיל חשיפה ללקוחות חדשים?

 

מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?

ראו תחילה סרט תדמית לחברת קניות מכוונות באינטרנט

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית מקצועי של משרד עורכי דין אשר הופק לאחרונה

מהרגע שסרט תדמית הועלה לאינטרנט, הוא שם 24/7. לא חייבים להגיע פיזית לעסק על מנת לראות את המוצרים. חשוב להבין, שסרטי תדמית יכולים להיות סרטים מקצועיים, בהם אנשי העסק נותנים טיפים לקהל היעד שמתעניין בנושא. סרט תדמית מקצועי זה הוכן עבור משרד עורכי דין, והוא אחד מתוך סדרה של מספר סרטי תדמית מקצועיים שהפקנו למשרד עורכי הדין. כל סרט תדמית נותן טיפים ועצות בנושא שונה, כולם נמצאים באינטרנט, עוזרים לקידום המקצועי של המשרד, וליצירת לידים.

ראו סרט תדמית למוצר חדשני של פיזור חום ממזגנים אשר הופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מוצר חדשני שפיתחה החברה, לצורך פיזור חום יותר יעיל ממזגנים. סרט התדמית מבוסס כולו על צילומי וידאו, הן של המוצר, והן של החברה שפיתחה את המוצר, כך שלקוחות יכולים להבין ולהתחבר לפתרון הטכנולוגי. בסרט התדמית משולבים גם הדמיות טרמיות של ביצועי המפזר חום, כך שניתן לראות את היתרון של המוצר ביחס למתחרים (בידול תחרותי).

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות