יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרט תדמית והקשר לערכים חברתיים
נכתב: ינואר 2024
לסרט תדמית יש יכולת השפעה גם בתחום החברתי
סרט תדמית הוא כלי יעיל להעברת מסרים ובניית תדמית כמעט לכל סוג עסק. בעידן הדיגיטלי הנוכחי, יחד עם גל הרשתות החברתיות, נראה כי הקשר בין סרטי תדמית לערכים חברתיים הוא מפתיע וחשוב מאי פעם. מאמר זה יתרכז בניתוח ההשפעה של סרט תדמית על הקהל ואיך הם משפיעים על ערכים חברתיים.

ראו תחילה סרט תדמית בתחום החברתי

מה ההשפעה של סרט תדמית על הקהל והקשר לערכים חברתיים?
הקשר בין סרטי תדמית לערכים חברתיים נובע מהיכולת של סרטים להשפיע על רגשות ותחושות של הצופים. בעידן שבו אנו חשופים למגוון של תוכן בכל יום, סרט תדמית יכול לבלוט ולהשפיע בצורה מרוכזת. הוא יכול ליצור קשר עם הקהל על רקע של ערכים חברתיים, כגון התעקשות על סביבה ירוקה, שיוויון חברתי ולעודד את קהל הצופים לפעול.


כמו כן, יש לקחת בחשבון את האפשרות של הפיקוח החברתי שהתפתח בעידן הדיגיטלי. כמו שסרט דמית יכול לשפר את התדמית של עסקים ומותגים, כך גם הקהל יכול להשפיע בצורה ישירה על ההפקה של סרטים. רשתות חברתיות הופכות לפורום בו הצופים יכולים לבטא את דעתם ולשתף פעולה נגד סרטים שלא עומדים בערכים חברתיים, או שנעשתה בהם שימוש לא תיקני.

ההשפעה של סרטי תדמית על הקהל מתרחשת באמצעות תהליכים פסיכולוגיים ורגשיים. סרט תדמית מצליח ליצור חיבור עם הצופים דרך הצגת סיפוריפ מרגשים ומרתקים, שממוקדים בערכים חברתיים מסויימים על פי הצורך. זהו מנגנון עוצמתי המאפשר לסרט להשפיע על התפיסה והתחושות של הצופים, מקנה להם זהות ותחושה של שייכות לערכים המוצגים בסרט. 

האתגרים שנוצרים עם הקשר בין סרטי תדמית לערכים חברתיים כוללים את הצורך באחריות חברתית מקודשת מצד היוצרים, וכן את הזהות הפובליציסטית של המותג או העסק. המותג חייב לשמש כגוף אמיתי המצפה לערכים חברתיים, ומתחייב לפעול בהתאם. כמו כן, עם הפיקוח החברתי הגובר, חשיבותם של סרטי תדמית להתאים לתחום החברתי, ולא להתנגד לערכים הכלליים המתקרבים אליו עלולה להשתנות. 

אלה הנושאים העיקריים בהם סרט תדמית יכול להשפיע על ערכים חברתיים:

1. כלי לקידום שוויון וזכויות אדם- סרט תדמית יכול להשפיע על דעת הציבור, ולהפיק שינוי חברתי בקרבם על ערכים כמו שוויון, צדק חברתי וזכויות אדם. ההשפעה היא על התודעה החברתית של הצופים בסרט.

2. התמודדות עם חופש הביטוי- האתגרים וההזדמנויות שבהפקת סרט תדמית שמתמודד עם חופש הביטוי, דרך פעילות יצירתית וחדשנית בסרט, תוך התחשבות במגבלות האתיות והחוקיות הקיימות.
 
3. כמדד להתקדמות חברתית- סרט תדמית יכול לשמש כמדד להתקדמות חברתית, על ידי שיפור דיברוים חברתיים, קידום הבנה טובה יותר של זכויות, והפקה של תחושת יחידות וחיבור בין אנשים.

3. כלי לקידום שינויים בתרבות- שינויים בתרבות יכולים להתרחש בעקבות השפעה חזותית מצד הצופים בסרט תדמית. סרט תדמית שמתמודד עם הנושא, יכול לבע טרנספורמציה בתרבות הציבור.

4. השפעה על תודעה חברתית- סרט תדמית, ככלי יצירתי וחזותי, יכול להשפיע לעיתים קרובות על דעות ותודעה חברתית, באמצעות בניית קשר עמוק עם הקהל, יצירת ערכים חברתיים חיוביים, וקידום של שינוי חברתי.

 
לסיכום,  סרט תדמית הוא לא רק כלי פרסומי, אלא גם כלי יצירתי וחברתי שיכול לשנות דעות, לקדם ערכים חברתיים חיוביים, להתמודד עם נושאים כגון שוויון וזכויות אדם, ולהשפיע על יתר התחומים בחברה. 
מאמרים נוספים בנושא:     דווקא בתקופת אי וודאות חיוני להפיק סרט תדמית                                       נראה שנדרשת חשיבה מחדש בנושא סרט תדמית

מנהל עסק- האם אתם פועלים בתחום החברתי?

האם אתה מעוניין לחזק את הקשר לתחום הפעילות החברתי שלכם?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו תחילה סרט תדמית למרכז עוצמה בעכו

מדובר על סרט תדמית ארוך יחסית, באורך של כ- 4 דקות, אשר מציג את מרכז עוצמה בעכו. המרכז פועל בתוך הקהילה של עכו, במטרה לחזק ולהעצים את האנשים בעלי פוטנציאל, אבל נמצאים מאחור מבחינה חברתית. בסרט שומעים ורואים הן את אנשי המרכז, והן את המטופים, על השיוני החברתי המשמעותי שאנשים אלו עוברים במסגרת הפעילות במרכז עוצמה.

ראו סרט תדמית לעמותת קידום- בית כינרת אשדוד

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2.5 דקות, אשר מציג את עמותת קידום לפרוייקטים חברתיים, עם אחד ממרכזי הקהילה התומכת שלהם באשדוד. הסרט מבוסס על צילומים במקום, כולל ראיונות קצרים עם מובילי המקום המקצועיים, וכן עם האנשים שנמצאים במקום, תוך רגישות מירבית. העמותה מפעילה מספר רב של כאלה מקומות לטיפול באנשים שזקוקים לתמיכה חברתית.

ראו סרט תדמית לעמותת קידום- הוסטל בית יהושוע

 עוד סרט תדמית עבור עמותת קידום, באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד להציג את ההוסטל בית יהושוע לחולים בבריאות הנפש והתמכרויות. גם כאן הסרט מבוסס על צילומי וידאו במקום, תוך ראיונות הן עם הצוות והן עם החוסים במקום, תוך רגישות מירבית, ושמירה על פרטיות לאלה שביקשו. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות