יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית- התוכן הוא המלך!

סרט תדמית הוא הכלי השיווקי היעיל ביותר!

בשנה האחרונה קצב הפניות להפקת סרט תדמית לעסק, מגיע כמעט מכל סוג עסק, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות. כולם מדברים על החיוניות של סרטי התדמית עבור העסק שלהם. לכולם גם ברור שהסרט הוא הכלי היעיל ביותר לקידום העסק, ומדברים על 'איך הוא יראה'?. 

אבל, כשאני מסביר ללקוחות ש'איך הוא יראה' צריך להיות הדאגה האחרונה שלהם, הם די מתפלאים. הגישה שלנו היא שהדבר הכי חשוב בסרט התדמית היא 'מה הוא אומר'? ורק אחריי שמבינים לעומק מה הוא צריך לומר, אפשר להתחיל לבחון איך ליישם אותו, כלומר 'איך הוא יראה'?

ראו תחילה שני סרטי תדמית, בהם הדגש היה התוכן, כאשר היישום היה שונה לחלוטין, ונקבע בהתאם למה שרצינו להעביר.

מנהל עסק - מעוניין לחזק את המיתוג של העסק?

מעוניין להיכנס לשווקים חדשים עם קו מוצרים מתקדם?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראה תחילה סרט תדמית למערכת ניהול חדשנית של קווי ייצור

מדובר על סרט תדמית של כ 1.5 דקות, אשר מציג בצורה ויזואלית בעיה קיימת אצל לקוחות, ומראה בוידאו איך נראה הפתרון אצל לקוח מרוצה אחר.

סרט תדמית לעסק של מיחזור אלקטרוניקה 

מדובר על סרט תדמית של כדקה וחצי, אשר מציג את החברה עם הקונספט החדשני שהיא מייצגת, מבוצע באמצעות אנימציה של גרפיקה דינאמית (Motion Graphics).

מה זה אומר התוכן של סרט התדמית?

 
בכדי שסרט תדמית יצליח ויניב תוצאות, חשוב שהלקוחות הפוטנציאלים שצופים בסרט ישתכנעו שמה שהם רואים עונה להם על בעיה אמיתית קיימת, ושהוא יותר טוב מהמתחרים. את זה ניתן להשיג רק אם תוכן הסרט אכן מדבר אליהם. 

בניית התוכן של הסרט תלויה בשני נושאים עיקריים:

1. תחקיר

2. כתיבת תסריט


זה גם הסדר הנכון של העבודה. קודם כל מבצעים מעמיק בחברה, ורק לאחר הבנת היכולות, ניתן לעבור ולהכין תסריט עבוסרט התדמית. 

 

מהו תחקיר עבור הפקת סרט תדמית?


תחקיר הינו השלב הראשוני של הפקת סרט תדמית. התחקיר מתבצע באמצעות מפגש של כמה שעות בין נציג חברת ההפקות, אשר צריך להיות בעל ניסיון בשיווק, עם נציגי העסק. במסגרת התחקיר, צריך להבין את הנושאים העיקריים הבאים:

- מה היכולות של העסק?
- איזה בעיה אמיתית הם יכולים לפתור?
- מה הסביבה התחרותית בה הם פועלים?
- איזה ערך הם נותנים ללקוח?
- במה הם יותר טובים מהמתחרים?

אלה הדברים העיקריים שאיש השיווק של חברת ההפקה חייב להבין ולעבד, על מנת שניתן יהיה להתקדם בהפקת סרט התדמית.

 

מהו תסריט של סרט התדמית?


כל המידע המעובד מפגישת התחקיר נמסר לקופירייטר, שתפקיד להכין את התסריט של סרט התדמית. התסריט הוא בדרך כלל מסמך המתאר במילים את מהלך הסרט בכל רגע נתון. כלומר, מה שומעים בסרט (הקריינות) ומה רואים (הויז'ואל). בפועל, מדובר על סוג של 'סיפור', בו הקופירייטר רותם את הצופה בסרט לבעיה קיימת, ומוכיח לו איך החברה פותרת את הבעיה בצורה הטובה ביותר עבורו, ובוודאי יותר טוב מהמתחרים. מכיוון שבכל נושא קיימת תחרות, ולכל בעיה מוצגים הרבה מאוד פתרונות חלופיים, שצופה בסרט צריך להשתכנע שלא רק שהפתרון הוא טוב עבורו, אלא גם במה הוא יותר טוב מהמתחרים, בלי שצויינו המתחרים, אלא רק הודגשו הדברים המיוחדים בהם הפתרון שמוצג בסרט מצטיין. חשוב שהיתרונות יוצגו בערך שניתן ללקוח, ולא ביתרונות טכנולוגיים או פרמטרים חשמליים בהם הלקוח בדרך כלל לא כל כך מבין. 

 

מהו עיצוב של סרט התדמית?


אחריי שיודעים 'מה רוצים להציג', מומלץ לקיים דיון עם הלקוח על הנראות של הסרט, כלומר- איך מומלץ ליישם את סרט התדמית באופן שיעביר את המסרים השיווקיים בצורה הטובה ביותר. האם כדאי סרט המצולם בוידאוסרט אנימציה או סרט המבוסס על צילום מתוך מאגרים. יש מגוון גדול של אפשרויות, יש כלל אצבע שאנחנו משתמשים בו, שהוכח כמאוד יעיל:

- הפקת סרט המבוסס על צילומי וידאו- בכל המקרים שיש משמעות לראות בעיניים את העסק או המוצרים. סרט וידאו מעביר זאתהכי אמינה, ויוצר קשר רגשי בין הלקוח הפוטנציאלי שצופה בסרט, לבין העסק והמוצרים.

- הפקת סרט המבוסס על אנימציה- כאשר מדובר על אפליקציה חדשה, או תוכנה מתקדמת, או עולם וירטואלי, מומלץ להפיק סרט באנימציה, כי כך ניתן להסביר בצורה הכי פשוטה מה המוצרים עושים.


לסיכום, הדבר החשוב ביותר בהפקה של סרט תדמית הוא התוכן, אותו בונים אחריי תחקיר מעמיק בחברה, וכתיבת תסריט על ידי קופירייטר. התוכן הוא מה שהופך סרט תדמית למצליח ומביא תוצאות בזמן קצר יחסית.למאמרים נוספים בנושא:   קידום אתרים? רק עם סרטי תדמית!


                                      עם סרט תדמית- רואים תוצאות בעסקים


 

ראו סרט תדמית למכונת חירור יריעות פלסטיק שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית קצר יחסית, באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מכונת חירור יריעות פלסטיק לעטיפת מוצרי מזון, שבנוי בטכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך. מכונות כאלה, רק יותר נחותות קיימות בקווי ייצור רבים, ואותם לקוחות לא מוטים להחליף אותן. חייבים לשכנע את אותם לקוחות, שלמכונה החדשה אכן יש פתרון מדהים שיכול לתת להם יתרון משמעותי, ביחס ליצרנים אחרים. את זה בדיוק סרט תדמית זה עושה, בעקבות תחקיר מעמיק שבצענו בחברה, וכתיבת תסריט שיווקי שמדגיש את הבידול של המכונה, ביחס לפתרונות קיימים.

ראו סרט תדמית לחברת אקולוג'יק שהפקנו לאחרונה

חברת אקולוג'יק, פיתחה תוכנה שמאפשרת סינכרון גלובלי של גידולים חקלאיים, כך שכל התהליך החל מהגידול אצל החקלאי הבודד, ועד להגעת המוצרים לרשתות השיווק בכל מקום בעולם יהיו מבוקרים ומסונכרנים. לכאורה, הכי מתאים לכזה פתרון הוא הפקת סרט תדמית באנימציה. אבל, מכיוון שבאמת התוכן הוא המלך, סרט תדמית זה מספר סיפור, ומציג את הבעיה הגלובלית, באמצעות צילומי וידאו מלווים בקריינות שמציגה את הבעיה שכולנו מתמודדים איתה. באופן כזה, סרט התדמית מציג את הבעיה בצורה מוחשית, שכל אחד יכול להתחבר לנושא. כמובן, סרט התדמית גם מציג את הפתרון התוכנתי באמצעות צילומי מסך אקטיביים מתוך התוכנה בפועל, מה שעוד יותר מוסיף אותנטיות להצגת הנושא במסגרת הסרט.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות