יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מסתבר שהשנה ניתן להבחין בין שני סוגי לקוחות לסרט תדמית
מה יצרה הקורונה מבחינת סוגי הלקוחות?
הקורונה השפיעה על כל עסק. לפעמים לטובה, אך בהרבה מאוד מקרים השפיעה לרעה. אבל, דבר אחד הובהר לכולם: הדרך הכי נכונה לקדם שיווקית את העסק, היא להפיק עבור העסק סרט תדמית. סרט זה, ישולב בכל אמצעי המדיה החדשה, ששם נמצאים באמת כל הלקוחות הפוטנציאלים, ובכך ניתן יהיה לחזקק את התדמית של העסק, וכמובן- להגדיל מכירות בתוך זמן קצר יחסית, גם אם אפילו נמצאים בסגר, או במגבלות תנועה. 

אבל, ההבנה הזו גם יצרה שני סוגי לקוחות לסרטי תדמית:

1. לקוחות שמחפשים הפקת סרט תדמית הכי מהר והכי בזול- מדובר על לקוחות שנמצאים במצוקה כלכלית קשה, אין להם מספיק כסף להשקיע בשיווק, נמצאים במצב של חוסר מכירות מוחלט, כך שחייבים ליצור מכירות בזמן הכי מהר שאפשר, שיפתור להם בעיקר את בעיית תזרים המזומנים. 

2. לקוחות שמחפשים הפקת סרט תדמית שיציג בצורה הכי מדהימה ומושכת את הבידול של העסק ביחס למתחרים- מדובר על לקוחות עם הבנה עסקית ושיווקית, שמבינים שבכדי לנצח את המתחרים, וכמובן בכל תחום ישנם מתחרים, הם חייבים להשקיע בסרט תדמית כזה שיציג את הבידול שלהם ביחס למתחרים בצורה הכי ברורה, מובנת ומושכת.

נבחן עכשיו כל סוג לקוח בנפרד, ומה אנחנו מציעים לכל סוג לקוח
לסיכום, צריך להבין שהקורונה יצרה שני סוגי לקוחות להפקת סרט תדמית, וצריך לכל לקוח להתאים את הפתרון האופטימלי עבורו, תוך שמירת רמה גבוהה של הפקה, והעברת המסרים השיווקיים בצורה טובה ויעילה.למאמרים נוספים בנושא:   כמה עולה סרט תדמית לעסק?                                      סרט תדמית לעסק בעלות מאוד נמוכה

מנהל שיווק- מתכנן לקדם שיווקית את העסק?

מעוניין לחזק את התדמית של העסק, ולהגדיל מכירות בשנה הקרובה?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

סרט תדמית ללקוח שמעוניין בסרט תדמית מהיר וזול

מדובר על סרט תדמית באורך של כ 1.5 דקות, אשר מבוסס על חומרי גלם שנרכשו מתוך מאגרים (Stock Footage) בשילוב של חומרי גלם שהיו קיימים בחברה, שהם בעיקר תוצאות של ניסויים שרלוונטים למוצר אותו מנסים לקדם. סרט תדמית שכזה הוא בעלות נמוכה, וניתן לןהפיק אותו בתוך כשבוע עד 10 ימים.
איזה סרט תדמית אנחנו מציעים ללקוחות שרוצים 'הכי מהר והכי זול'?
על מנת להפיק סרט תדמית מקצועי בזמן מינימלי, אלה הדברים העיקריים שאנחנו ממליצים ללקוחות שזה חשוב עבורם:

1. תחקיר טלפוני על החברה- מטרת כזה תחקיר הוא בעיקר להבין מה בדיוק החברה רוצה להשיג באמצעות הסרט, מה היתרונות שלה, ואיזה חומרי גלם קיימים בחברה שיכולים לעזור בהפקה של סרט התדמית. 

2. כתיבת תסריט קצר, שמבוסס כולו על ויז'ואל- כלומר, כתיבת תסריט פשוט, ללא קריינות, שמסוגל להעביר את המסרים העיקריים דרך תמונות, קטעי וידאו וכותרות ראשיות. שילוב קריינות גם יותצר תסריט מורכב, שמחייב תחקיר מעמיק בחברה, וגם עלות הקלטת הקריינות, ושילובה בסרט התדמית מייקרת משמעותית את הפקת הסרט, ומאריכה את משך ההפקה. 

3. לא יותר מדקה- על מנת שהסרט לא יהיה משעמם, חייבים שהוא יהיה קצר מ- 60 שניות, כאשר עיקר המסרים נמצאים בשניות הראשונות של הסרט, אחרת- אנשים ינטשו את הסרט די מהר, במיוחד כשמדובר על סרט ללא קריינות שמושכת להמשיך ולצפות בסרט.

ראו סרט תדמית ליהב הפקות (Showreel 2021) שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כדקה, אשר מציג קטעים מתוך סרטי תדמית שהפקנו בשנת 2021, למגוון לקוחות ובמגוון סגנונות. לאורך הסרט גם משולבים בכותרות מסרים עיקריים בהקשר של הפקת סרטי תדמית יתרונות ושימושים. כמו שניתן לראות, רוב הסרטים מבוססים על צילומי וידאו, שאכן הוכיחו את עצמם בפועל כהכי יעילים שיווקית.

סרט תדמית ללקוח שמעוניין לכבוש את קהל היעד שלו ולהוביל שיווקית

מדובר על סרט תדמית באורך של כ 1.5 דקות, אשר מבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו של המערכת, כפי שהיא מותקנת אצל לקוח מרוצה. מה שמאפשר לכל לקוח פוטנציאלי לראות איך המערכת נראית, במה בדיוק היא יעילה, והניסיון הרב של החברה שמציעה את הפתרון. סרט תדמית כזה להפיק לוקח כ- 4-5 שבועות.
איזה סרט תדמית אנחנו מציעים ללקוחות שרוצים להוביל שיווקית?
על מנת להפיק סרט תדמית מקצועי שיציג את החברה באור הכי חיובי ומובדלת משמעותית מהמתחרים, אלה הדברים העיקריים שאנחנו ממליצים ללקוחות שזה חשוב עבורם:

1. תחקיר יסודי בחברה- קיום מפגש תחקיר של כחצי יום, בו תחקירן של חברת ההפקות יושב עם מובילי החברה, ומבין לעומק מה החברה עושה, ומתחקר מהם היתרונות העיקריים של החברה, ומה המסרים השיווקיים שמעוניינים להעביר לקהל היעד. 

2. כתיבת תסריט על ידי קופירייטר- בעקבות התחקיר, קופירייטר של חברת ההפקות לומד את התחקיר, ומייצר תסריט מקצועי ברמה גבוהה, כולל תסריט קריינות. 

3. תאום יום (או ימי) צילום וידאו בחברה- מאוד חשוב שקהל היעד של החברה יוכלו לראות את המוצר שהחברה מעוניינת לקדם, להבין מה הבידול שלו ביחס למתחרים, ולשמוע או לראות לקוחות אחרים מרוצים שמשתמשים במערכת. לכן, מומלץ גם לצלם בוידאו בתוך החברה, כך שלקוחות יוכלו לראות איך החברה נראית, ובנוסף לצלם במקום בו המערכת כבר מותקנת.

4. הקלטת קריינות- חשוב מאוד להקליט קריינות מקצועית ברמה גבוהה, ובשפה בה מעוניינים לקדם את המוצר. ברוב העולם אנגלית היא שפה מקובלת, אבל למקומות כמו דרום אמריקה חייבים להקליט קריינות בספרדית. אותו דבר למדינות אחרות בהן מקובל להקשיב רק לקריינות בשפת המקום. 

5. עריכה מקצועית- חשוב לבצע עריכה מקצועית, קצבית ומעניינת לסרט תדמית באורך של עד 90 שניות. מומלץ לשלב עריכה באפטר אפקט, על מנת להעשיר את הויז'ואל, ובסוף התהליך לבצע גם תיקוני צבע למראה מושלם.

ראו סרט תדמית לגיוס משקיעים שהופק בימי הקורונה

יזמים תמיד מחפשים משקיעים, לצורך גיוס כספים למיזם החדש שלהם. לצורך גיוס משקיעים, מקובל להפיק סרט תדמית קצר, אשר מציג את המיזם, כשלאחריו מתקיימת פגישה להצגה מפורטת. תהליך זה קיבל חיזוק בימי הקורונה, בהם היה יותר קשה לגייס כספים למיזמים חדשים. סרט תדמית זה הופק ממש לאחרונה, כאשר התחילה הקלה בקורונה, וניתן היה להיפגש מחדש עם משקיעים. כמובן, קודם לפגישה שולחים קישור לסרט תדמית שהופק על המיזם.