יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרט תדמית בסגנון סיפור הצלחה

אין כמו מראה עיניים ומשמע אוזניים!


אנחנו בדרך כלל ממליצים ללקוחות שלנו, להפיק סרט תדמית מצולם בוידאו, שכן אז הלקוח הפוטנציאלי שצופה בסרט יכול לראות במו עיניו את החברה, המוצרים, האנשים וכד. אנחנו גם מאמינים, שלקוחות פוטנציאלים היו שמחים לקבל החלטה אחריי שהם שמעו לקוח שכבר התנסה בפתרון, והוא מרוצה ממנו.

סרט תדמית בסגנון של סיפור הצלחה הוא משהו שמשלב בין השניים: גם רואים בוידאו את הפתרון, וגם שומעים לקוח מרוצה שמעיד על החברה הומוצרים. 

 

על מה להקפיד בהפקת סרט תדמית בסגנון סיפור הצלחה?


על מנת שסרט התדמית שמפיקים, יהיה אמין ויעזור בקידום השיווקי, מומלץ להקפיד על הנושאים הבאים:

- להתחיל עם תיאור הבעיה- חשוב שהסרט יתחיל בתיאור הבעיה, עבורה יש לחברה מה להציע, אבל- מאוד בקצרה. כמעט במשפט בודד

- לעבור להצגת המוצר- עכשיו, צריך להציג בקצרה את החברה, או את המוצר, שפותר את הבעיה שהוצגה בתחילת הסרט. גם כאן התיאור חייב להיות קצר ותמציתי, רק שאנשים יוכלו להבין איך המוצר פותר את הבעיה.

- עדות לקוח מרוצה- אחריי שהוצגה הבעיה, והמוצר שאמור לפתור אותה, עוברים לראיון קצר עם לקוח שכבר משתמש במערכת תקופה מסויימת (רצוי מעל שנה), אשר יש לו תובנות גם לגביי איך המערכת עוזרת לו, ואפילו מעיד על החברה שהקימה את המערכת ותמכה בו. רצוי שהצילום יהיה בצורת 'ראיון', בו הדובר כאילו משוחח עם מראיין, בלי לשמוע את השאלות של המראיין אלא רק את התשובות, ולא בהסתכלות ישירה אל המצלמה. אם יש כמה עדויות של לקוחות מרוצים, אז חשוב שהם לא יחזרו אחד על דברי השני, אלא יוסיפו פרטים שונים, כמו- אחד מעיד על המערכת, והשני מעיד על החברה. העדויות המוצלחות ביותר הן אלה המסופקות מהצגה אובייקטיבית כמו: הרצאה בכנס, או ראיון לטלוויזיה.

בדיוק באופן הזה מוצגים הדברים בסרט למעלה, כך שמוצגת בעיה, מוצגת בקצרה המערכת שאמורה לפתור את הבעיה, מעט היסטוריה על ההתקנה הראשונה בארצות הברית, ולאחריה עדות של לקוחות מרוצים. העדויות כולן מבוססות על צילומי וידאו של הלקוחות, כפי שהעידו בראיונות טלווזיונים, או בהרצאות בכנסים בין לאומיים. אלה העדויות הכי אמינות.
 

לסיכום, ניתן להפיק סרט תדמית לחברה, אשר מתבסס על עדויות של לקוחות מרוצים, ולהפיק את הסרט בסגנון של סיפור הצלחה. כאשר זה נעשה בצורה נכונה, התרומה של הסרט לחברה מאוד גבוהה.

 

מנהל שיווק - מעוניין לקדם את העסק?

מתכנן קמפיין שיווקי?
 

ראו תחילה סרט תדמית בסגנון סיפור הצלחה

ראו עוד סרט תדמית בסגנון סיפור הצלחה מתחום הפונדקאות

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית בסגנון סיפור הצלחה למשרד עורכי דין שהפקנו לאחרונה

לישכת עורכי הדין הטילה מגבלות רבות על משרדי עורכי דין, בהקשר של פרסום. זה כולל גם פרסום בדיגיטל. לכן, הפקנו עבור משרד עורכי דין זה סדרה של סרטי תדמית בסגנון סיפור הצלחה וטיפים מקצועיים. כאלה סרטי תדמית לא נחשבים 'פרסום אסור', ובהחלט ממתגים את משרד עורכי הדין כגף מקצועי בתחומו, ובנוסף מכיוון שכל הסרטים מבוססים על צילומי וידאו של עורכי הדין של המשרד, נוצר חיבור אישי בין המשרד ללקוחות פוטנציאלים שצופים בסרטי תדמית אלו.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות