יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרט תדמית באנימציית תלת ממד

קמפיין שיווקי- להמם את הצופה


אין כיום עסק שלא משקיע בשיווק, ועיקר המשאבים כיום מופנים לקמפיינים שיווקיים באינטרנט. כל עסק מנסה למשוך מקסימות תשומת לב, ולצורך כך מוכנים להשקיע סכומי כסף גדולים. אבל, למרות ההשקעות הגדולות, בשל ריבוי הקמפיינים מאוד קשה למשוך תשומת לב. הרבה קמפיינים נראים מאוד דומים, והלקוח הפוטנציאלי מתקשה לראות את הייחוד של העסקים שמאחרויי הקמפיינים.
 
 

אנימציית תלת ממד- שיווק 'שומט לסתות'
 

לכולם כיום ברור, שההוצאה השיווקית היעילה והזולה ביותר היא הפקת סרט תדמית לעסק, אותו מפיצים במדיה החדשה. קיים מגוון גדול מאוד של סרטים, החל מסרטי וידאו, סרטי גרפיקה דינאמית וסרטי אנימציה. את כולם אבל כבר ראינו, ובאמת כבר קשה כיום להרשים עם 'עוד סרט'.

אבל, ירידת העלויות בהפקת סרטי אנימציית תלת ממד, הפכו אותם לכלי חשוב לצורך קמפיינים שיווקיים, כי 'אין כאלה סרטים'. עדיין, מעט מאוד חברות מחוכנות להשקיע בהפקה של כאלה סרטים, כך שחברות שכן מוכנות להשקעה שכזו, זוכות כמעט מיד לחשיפה מצויינת. לקוחות פוטנציאלים שצופים בסרט המדהים שהופק בתלת ממד, לא רק שמקבלים החלטת רכישה, הם גם משתפים את הסרט לחבריהם, מה שעוד יותר מגדיל את החשיפה של העסק.

הפקה של סרטי אנימציית תלת ממד אורכת כ- 6-8 שבועות, ועלות הפקת הסרט היא בסביבות ה- 20 אלף ש"ח לדקה, אבל התוצאה מהממת. ניתן ליצור עולם דימיוני שלם בצורה ריאליסטית, ולאפשר לצופה לחוות את העוצמה של העסק שמאחוריי הקמפיין. מניסיוננו, כל עסק שהפיק סרט תדמית באנימציית תלת ממד, לא רק שחיזק בצורה משמעותית את המיתוג של העסק, אלא גם זכה לחשיפה מטורפת, והגדיל בטווח קצר את המכירות בצורה משמעותית.

לסיכום, הדרך היעילה ביותר לקדם כיום שיווקית את העסק, הינה באמצעות הפקת סרט תדמית באנימציית תלת ממד. בתוך כחודשיים, ובעלות של כ 20 אלף ש"ח, ניתן להפיק סרט שיהמם את הלקוחות הפוטנציאלים, יחזק את המיתוג של העסק, יגדיל משמעותית את החשיפה ויקדם מכירות בזמן קצר יחסית.


למאמרים נוספים בנושא:   איך מומלץ לבחור חברת הפקת סרטי תדמית לעסקים?                                      הפקת סרטון תדמית- למה דווקא עכשיו?

 

מנהל שיווק- מתכנן לבצע קמפיין שיווקי?

מעוניין לקדם מכירות של מוצרים חדשים?
 

ראו סרט תדמית למערכת ניהול הגידול של קנביס רפואי שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד להציג פתרון חדשני ומתקדם עבור מגדלי קנביס רפואי. גידול הקנביס הרפואי הינו תחום גידולים חדש, שנבנה בימים אלה. כמות המגבלות והדרישות של הרגולטורים בכל מדינה, מאוד מקשים על ניהול ובקרה של הגידול, לעמידה בכל הדרישות. סרט תדמית זה מציג את הפתרון דרך צילומי וידאו, ובעיקר- הצגה של הפתרון כפי שהותקן אצל לקוח מרוצה. בכדי חהציג את המכלולים של המערכת בצורה דינאמיטת ומעניינת, המכלולים מוצגים באמצעות הדמיות תלת ממד. את מבנה המערכת מציגים בצורה פשוטה באמצעות גרפיקה דינאמית.

ראו סרט תדמית למחם פתרונות לתעשיה, הכולל הדמיות תלת-ממד

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר מציג את תחומי הפעילות של חברת מחם פתרונות לתעשייה. החברה מפתחת ומייצרת מכלולים מכניים ואלקטרומכניים, שרובם סטטיים. הצגה בוידאו של המכלולים יכולה להיות די משעממת. אבל, תוך שימוש בהדמיות תלת ממד, כמו שניתן לראות בסרט תדמית זה, ניתן להציג את הצכלולים בצורה דינאמית, כולל פירוק והרכבה שלהם, מה שגם מעשיר את סרט התדמית מבחינה ויזואלית, וגם מציג לצופה את הפתרונות המורכבים בצורה פשוטה וברורה.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות