יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט תדמית באנימציית תלת ממד

קמפיין שיווקי- להמם את הצופה


אין כיום עסק שלא משקיע בשיווק, ועיקר המשאבים כיום מופנים לקמפיינים שיווקיים באינטרנט. כל עסק מנסה למשוך מקסימות תשומת לב, ולצורך כך מוכנים להשקיע סכומי כסף גדולים. אבל, למרות ההשקעות הגדולות, בשל ריבוי הקמפיינים מאוד קשה למשוך תשומת לב. הרבה קמפיינים נראים מאוד דומים, והלקוח הפוטנציאלי מתקשה לראות את הייחוד של העסקים שמאחרויי הקמפיינים.
 
 

אנימציית תלת ממד- שיווק 'שומט לסתות'
 

לכולם כיום ברור, שההוצאה השיווקית היעילה והזולה ביותר היא הפקת סרט תדמית לעסק, אותו מפיצים במדיה החדשה. קיים מגוון גדול מאוד של סרטים, החל מסרטי וידאו, סרטי גרפיקה דינאמית וסרטי אנימציה. את כולם אבל כבר ראינו, ובאמת כבר קשה כיום להרשים עם 'עוד סרט'.

אבל, ירידת העלויות בהפקת סרטי אנימציית תלת ממד, הפכו אותם לכלי חשוב לצורך קמפיינים שיווקיים, כי 'אין כאלה סרטים'. עדיין, מעט מאוד חברות מחוכנות להשקיע בהפקה של כאלה סרטים, כך שחברות שכן מוכנות להשקעה שכזו, זוכות כמעט מיד לחשיפה מצויינת. לקוחות פוטנציאלים שצופים בסרט המדהים שהופק בתלת ממד, לא רק שמקבלים החלטת רכישה, הם גם משתפים את הסרט לחבריהם, מה שעוד יותר מגדיל את החשיפה של העסק.

הפקה של סרטי אנימציית תלת ממד אורכת כ- 6-8 שבועות, ועלות הפקת הסרט היא בסביבות ה- 20 אלף ש"ח לדקה, אבל התוצאה מהממת. ניתן ליצור עולם דימיוני שלם בצורה ריאליסטית, ולאפשר לצופה לחוות את העוצמה של העסק שמאחוריי הקמפיין. מניסיוננו, כל עסק שהפיק סרט תדמית באנימציית תלת ממד, לא רק שחיזק בצורה משמעותית את המיתוג של העסק, אלא גם זכה לחשיפה מטורפת, והגדיל בטווח קצר את המכירות בצורה משמעותית.

לסיכום, הדרך היעילה ביותר לקדם כיום שיווקית את העסק, הינה באמצעות הפקת סרט תדמית באנימציית תלת ממד. בתוך כחודשיים, ובעלות של כ 20 אלף ש"ח, ניתן להפיק סרט שיהמם את הלקוחות הפוטנציאלים, יחזק את המיתוג של העסק, יגדיל משמעותית את החשיפה ויקדם מכירות בזמן קצר יחסית.


למאמרים נוספים בנושא:   איך מומלץ לבחור חברת הפקת סרטי תדמית לעסקים?                                      הפקת סרטון תדמית- למה דווקא עכשיו?

 

מנהל שיווק- מתכנן לבצע קמפיין שיווקי?

מעוניין לקדם מכירות של מוצרים חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745-440 ; 03-6775922

Yahav,Video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן