יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט תדמית- איש המכירות החדש שלך!

אנשי מכירות- המשאב החשוב ביותר בעסק!

בישראל יש את אנשי הפיתוח הכי טובים בעולם. זו לא הגזמה. לא במקרה ישראל נקראת 'אומת הסטארט-אפ'. הפיתוחים הישראלים נחשבים המתקדמים ביותר בתחומם ובחדשנותם, ולא מעט חברות בין לאומיות לוטשות עיניים לתעשייה בארץ, שבסופו של יום מסתיימת ברכישה, והעברת הפיתוח והטכנולוגיה לחו"ל. זה בהחלט חבל, אבל ברוב המקרים זה נובע מכך שאנחנו מצויינים בפיתוח, אבל לא מספיק טובים במכירות, מה שגורם לרכישת החברה על ידי ענקים בין לאומיים, שהם אלה שבסופו של דבר מבצעים את השיווק והמכירות של מוצרי החברה.

אבל, כיום אנחנו בעולם חדש. רוב המכירות מבצועות דרך האינטרנט, וצורת המכירה השתנתה לחלוטין. כיום, כמעט ואין צורך באנשי מכירות שינסו למכור את המוצרים, באמצעות קידום המוצרים, מפגשים עם לקוחות, הדגמות פרונטליות וכן הלאה.

מנהל שיווק- צריך להגדיל את מערך המכירות?

מעוניין לחשוף מוצרים חדשים לשווקים חדשים ולקהלים חדשים?
 

ראו תחילה סרט תדמית לטלפון חכם של חברת LG

מה מייחד סרט תדמית זה?

מדובר על סרט תדמית קצר של פחות מדקה וחצי, בו פריזנטורית מסבירה על היתרונות המיוחדים של הטלפון, כך שניתן לראות איך בדיוק מיושמת כל תכונה מיוחדת. באופן כזה, בתוך שניות ספורות אני יכול לקבל החלטת קנייה, בלי לטרוח ולנסוע לנקודת מכירה, לשוחח עם איש המכירות, ולקבל הדגמת הפעלה של המוצר.  


מה היתרונות של שימוש בסרט תדמית לצורך מכירות? 

אין ספק, סרט תדמית שעשוי בצורה טובה, יכול להוות תחליף מאוד יעיל של איש מכירות.

מהם אם כך היתרונות של סרט תדמית לקידום מכירות:

1. סרט התדמית זמין 24 שעות, ומכול מקום בעולם. אין צורך להגיע לחברה

2. אם הסרט בנוי בצורה נכונה, כזו שמציגה את הבידול של המוצר, כלומר- במה הוא יותר טוב מהתחרות, אני כלקוח יכול לקבל החלטת קנייה מהירה 

3. אם בסרט התדמית למוצר מדגימים את התכונות העיקריות של המוצר, אני כלקוח מרגיש כאילו הייתי בנקודת המכירה, וראיתי את ההדגמה
 

4. אם בסרט צולמו גם אנשי החברה, וצולם העסק והתשתיות, הצופה מפתח קשר רגשי למקום, והאמון בקיום המוצר מתחזק

5. אם הסרט דובר בשפת המקום, כלומר אם בדרום אמריקה אני צופה בסרט בו הקריינות בספרדית, רוב הסיכויים שהצופה בסרט התדמית לא ינטוש במהירות, ושוב יתחזק הקשר הרגשי לחברה, שעשתה מאמץ עבורי בכדי שאבין את הסרט שאני צופה בו. כל ההשקעה הנדרשת היא בסך הכול קריינות נוספת.

 

האם סרט תדמית מתאים לכל דבר לצורך קידום מכירות?

התשובה היא כמובן כן, אבל צריך לעשות את זה נכון. חשוב שהלקוח יקבל בתוך שניות ספורות מענה לשאלות העיקריות והחשובות שעולות בראשו, ואנשי שיווק טובים יודעים להגדיר מהן אותן שאלות לגביי המוצרים השונים של החברה, ועם מידע זה המוצג לחברת הפקת סרטי תדמית לעסקים, ניתן להפיק לכל עסק ולכל מוצר את הסרט המתאים ביותר עבורו, כך שיהווה מקדם מכירות מצוין באינטרנט, ויחסוך את אנשי המכירות הרבים והיקרים. צריך לזכור- השקעה בסרט תדמית היא חד פעמית, בעוד שאנשי מכירות הם הוצאה קבועה. 

לסיכום, סרט תדמית הוא מקדם המכירות הטוב והיעיל ביותר למכירות מבוססות אינטרנט, שהן כיום רוב המכירות. סרט תדמית שהופק בצורה נכונה, יכול לחסוך לעסק אנשי מכירות רבים.אולי יעניין אותך גם:    איך הפך סרט תדמית לצורך חיוני לעסק?


                                 סרטי תדמית- שיווק הוא שם המשחק
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745-440 ; 03-6775922

Yahav,Video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן