יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית- איש המכירות החדש שלך!

אנשי מכירות- המשאב החשוב ביותר בעסק!

בישראל יש את אנשי הפיתוח הכי טובים בעולם. זו לא הגזמה. לא במקרה ישראל נקראת 'אומת הסטארט-אפ'. הפיתוחים הישראלים נחשבים המתקדמים ביותר בתחומם ובחדשנותם, ולא מעט חברות בין לאומיות לוטשות עיניים לתעשייה בארץ, שבסופו של יום מסתיימת ברכישה, והעברת הפיתוח והטכנולוגיה לחו"ל. זה בהחלט חבל, אבל ברוב המקרים זה נובע מכך שאנחנו מצויינים בפיתוח, אבל לא מספיק טובים במכירות, מה שגורם לרכישת החברה על ידי ענקים בין לאומיים, שהם אלה שבסופו של דבר מבצעים את השיווק והמכירות של מוצרי החברה.

אבל, כיום אנחנו בעולם חדש. רוב המכירות מבצועות דרך האינטרנט, וצורת המכירה השתנתה לחלוטין. כיום, כמעט ואין צורך באנשי מכירות שינסו למכור את המוצרים, באמצעות קידום המוצרים, מפגשים עם לקוחות, הדגמות פרונטליות וכן הלאה.

מנהל שיווק- צריך להגדיל את מערך המכירות?

מעוניין לחשוף מוצרים חדשים לשווקים חדשים ולקהלים חדשים?
 

ראו תחילה סרט תדמית לטלפון חכם של חברת LG

מה מייחד סרט תדמית זה?

מדובר על סרט תדמית קצר של פחות מדקה וחצי, בו פריזנטורית מסבירה על היתרונות המיוחדים של הטלפון, כך שניתן לראות איך בדיוק מיושמת כל תכונה מיוחדת. באופן כזה, בתוך שניות ספורות אני יכול לקבל החלטת קנייה, בלי לטרוח ולנסוע לנקודת מכירה, לשוחח עם איש המכירות, ולקבל הדגמת הפעלה של המוצר.  


מה היתרונות של שימוש בסרט תדמית לצורך מכירות? 

אין ספק, סרט תדמית שעשוי בצורה טובה, יכול להוות תחליף מאוד יעיל של איש מכירות.

מהם אם כך היתרונות של סרט תדמית לקידום מכירות:

1. סרט התדמית זמין 24 שעות, ומכול מקום בעולם. אין צורך להגיע לחברה

2. אם הסרט בנוי בצורה נכונה, כזו שמציגה את הבידול של המוצר, כלומר- במה הוא יותר טוב מהתחרות, אני כלקוח יכול לקבל החלטת קנייה מהירה 

3. אם בסרט התדמית למוצר מדגימים את התכונות העיקריות של המוצר, אני כלקוח מרגיש כאילו הייתי בנקודת המכירה, וראיתי את ההדגמה
 

4. אם בסרט צולמו גם אנשי החברה, וצולם העסק והתשתיות, הצופה מפתח קשר רגשי למקום, והאמון בקיום המוצר מתחזק

5. אם הסרט דובר בשפת המקום, כלומר אם בדרום אמריקה אני צופה בסרט בו הקריינות בספרדית, רוב הסיכויים שהצופה בסרט התדמית לא ינטוש במהירות, ושוב יתחזק הקשר הרגשי לחברה, שעשתה מאמץ עבורי בכדי שאבין את הסרט שאני צופה בו. כל ההשקעה הנדרשת היא בסך הכול קריינות נוספת.

 

האם סרט תדמית מתאים לכל דבר לצורך קידום מכירות?

התשובה היא כמובן כן, אבל צריך לעשות את זה נכון. חשוב שהלקוח יקבל בתוך שניות ספורות מענה לשאלות העיקריות והחשובות שעולות בראשו, ואנשי שיווק טובים יודעים להגדיר מהן אותן שאלות לגביי המוצרים השונים של החברה, ועם מידע זה המוצג לחברת הפקת סרטי תדמית לעסקים, ניתן להפיק לכל עסק ולכל מוצר את הסרט המתאים ביותר עבורו, כך שיהווה מקדם מכירות מצוין באינטרנט, ויחסוך את אנשי המכירות הרבים והיקרים. צריך לזכור- השקעה בסרט תדמית היא חד פעמית, בעוד שאנשי מכירות הם הוצאה קבועה. 

לסיכום, סרט תדמית הוא מקדם המכירות הטוב והיעיל ביותר למכירות מבוססות אינטרנט, שהן כיום רוב המכירות. סרט תדמית שהופק בצורה נכונה, יכול לחסוך לעסק אנשי מכירות רבים.אולי יעניין אותך גם:    איך הפך סרט תדמית לצורך חיוני לעסק?


                                 סרטי תדמית- שיווק הוא שם המשחק

ראו סרט תדמית לחברת ריוסול שהפקנו לאחרונה

חברת ריוסול פיתחה מערכת ניהול גידול של קנאביס רפואי, ויישמה את המערכת בעשרות חממות גידול קנאביס רפואי בישראל. לאחרונה הם החליטו לשווק את המערכת בחו"ל למגוון גדול של חממות גידול קנאביס רפואי. לצורך כך, הפקנו סרט תדמית זה, אשר מבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו של המערכת, כפי שהיא משולבת בחממת גידול בארץ. באופן כזה, קהל היעד יכול לראות בדיוק איך נראית המערכת, וכיצד היא משתלבת כבר בפועל בחממות אחרות, מה שמגדיל את הביטחון של קהל היעד בקיום הפתרון, ובכך שיש כבר לקוחות מרוצים. אין ספק שסרט תדמית שכזה מתפקד כאיש מכירות לכל דבר.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לחברת דן-דנט שהפקנו בשנה שעברה

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר מציג את תחומי הפעילות של החברה, ובכל תחום מה היתרונות המיוחדים שהחברה מספקת באותו תחום. סרט התדמית מבוסס על שילוב של גרפיקה דינאמית ואינפוגרפיקה. הוא מאוד חביב וזורם, ואין ספק שלקוחות פוטנציאלים שהם רופאי שיניים ומעבדות רנטגן, שצריכים כאלה מוצרים בהחלט צופים בסרט התדמית כמעט לכל אורכו. הסרט משמש את החברה במגוון של ערוצי שיווק, החל מאתר החברה ורשתות חברתיות, וכן במפגשים עם לקוחות פוטנציאלים, ובתערוכות בתחום הרפואה בהן היא משתתפת. כך שסרט תדמית אחד משמש את החברה 24/7, ובמגוון ערוצי שיווק. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות