יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרטי קידום מכירות (סרטי קד"מ)
כיום, האמצעי השיווקי היעיל והזול ביותר לקידום מכירות של מוצרים, הוא סרט קידום מכירות (סרט קד"מ). מדובר על סרטים מאוד ממוקדים, שפותחו במכוון למטרה אחת: להגדיל מכירות!
 

חשיבות סרט לקידום מכירות (קד"מ)

עסקים מתקיימים רק בזכות היכולת להגדיל מכירות ויצירת ריווחיות לעסק. השאיפה היא להגדיל מכירות של מוצרים קיימים, כניסה לשווקים חדשים, ופיתוח מוצרים חדשים שאותם ימכרו כמשלימים למוצרים קיימים, ובכך יגדילו את נתח השוק של העסק. לצורך כך חייבים להשקיע משמעותית בשיווק. במידה ורוצים לשפר את המיתוג של העסק, ובכך בעקיפין להגדיל מכירות, בדרך כלל מפיקים סרט תדמית לעסק. אבל, אם המטרה העיקרית היא הגדלת מכירות ובזמן קצר- האמצעי השיווקי היעיל ביותר הוא סרט קידום מכירות.  סרטים אלה מאוד ממוקדים, אשר שמים דגש על היתרון השיווקי של קו המוצרים, כלומר- הבידול שלו ביחס לתחרות. זהו אתגר לא פשוט, ומחייב תסריטים מאוד מתוחכמים, והצגה גרפית מעניינת שתשמור את הצופה (הלקוח הפוטנציאלי) בסרט. 
 

תכירו את הצוות

הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם, ומציע פתרון כולל להפקת סרטים לעסק שלכם. אנחנו נלווה אתכם משלב הרעיון ועד לקבלת סרט איכותי ומקצועי שמביא תוצאות.

מנהל עסק - מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר?

מעוניין לפתח שווקים חדשים למוצרים קיימים?
 

צפו במספר סרטי קידום מכירות למוצרים שונים

ראו תחילה סרט קידום מכירות שהופק ליצרן עגלות-אופניים מתוחכמות לילדים

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
צרו קשר עם עוזי יהב

054-7745-440

03-6775-922

 
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות