יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט עדויות לקוחות מרוצים
בעבר, היה מקובל להפיק סרטי עדויות של לקוחות מרוצים, ולהציג אותם ללקוחות קיימים או חדשים. אבל, בשנים האחרונות זה נעשה נדוש ומלאכותי, כך שלקוחות חדשים הטילו ספק בסוג כזה של סרטים, עד שהם די נעלמו.

עסקים עושים בין אנשים ולא בין עסקים

לצערי, אנשים די שכחו שבעצם כל העסקים, ולא משנה באיזה תחום מבוצעים על ידי אנשים ובין אנשים. לא רק שזה נכון, זה גם טבעי. בסופו של יום מי שמקבל את החלטת הקנייה הוא האיש שבעסק, ולא "העסק". וזה גם טבעי, שמי שמקבל את החלטת הקנייה ירצה לקבל גם המצלות מאנשים אחרים שכבר משתמשים באותו מוצר, או עבדו מול אותה חברה ומרוצים. בכך, מקבל ההחלטה מקטין את הסיכון שהוא לוקח על עצמו. 

חשיבות סרט עדות לקוחות מרוצים
מכיוון שעסקים עושים בין אנשים, מקבלי ההחלטות רוצים לקבל עדות מלקוחות מרוצים, בכדי לתמוך בהחלטות שלהם. אבל, העדויות חייבות להיות מאוד אמינות וכנות, המבוצעות על ידי משתמשים בפועל, ולא על ידי שחקנים. חשוב שמי שממליץ על חברה או עסק, יהיה אלה שבעצמם קיבלו את החלטת הקנייה, ולא שחקנים שאומרים בשמם את אותו מידע. גם אם המידע נכון ומדוייק, חשוב שיגיע ממקורות הכי אמינים שאפשר, בכדי להסיר את הספקנות הטבעית שקיימת כנגד "סרטי עדויות". זהו אתגר לא פשוט, ומחייב ביצוע תחקיר מעמיק של העסק ובדיקת מספר רב של עדים פוטנציאלים, עד לבחירת 2-3 עדים הכי אמינים להשתתף בסרט העדויות. סרט הדוגמא למעלה, שבוצע עבור חברת דשן גת הוא דוגמא מייצגת מצויינת, ואפילו מוכחת בשטח. למרות שהפקנו עבור חברת הדשנים הרבה מאוד סוגי סרטים, הן סרטי תדמית, סרטי מוצר, סרטים לתערוכות בארץ ובחו"ל, בסופו של יום מה שהכי השפיע על המכירות של אותה חברה, הם סרט העדויות הכל כך אמין ומדוייק. 
 

תכירו את הצוות

הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם, ומציע פתרון כולל להפקת סרטים לעסק שלכם. אנחנו נלווה אתכם משלב הרעיון ועד לקבלת סרט איכותי ומקצועי שמביא תוצאות.

מנהל עסק - מעוניין להציג את העסק והמוצרים ללקוחות חדשים?

מעוניין לפרוץ לשווקים חדשים?
 

ראו תחילה סרט עדויות לקוחות מרוצים שהופק עבור חברת דשנים ישראלית

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לחברת יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים- Showreel 2020

סרט תדמית זה של יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים, נקרא גם Showreel 2020, מכיוון שמבוסס כולו על קטעים קצרים מתוך מגוון גדול של סרטי תדמית לעסקים שונים שהפקנו בשנה האחרונה. ניתן לראות את המגוון הגדול של סוג העסקים עבורם הפקנו סרטי תדמית, עם המגוון הגדול של סגנונות הפקה של הסרטים, החל מסרטי תדמית המבוססים על צילומי וידאו, סרטי תדמית באנימציה ובגרפיקה דינאמית, וסרטים המשלבים גם צילומי וידאו וגם אנימציה. לכל עסק אנחנו מתאימים את סרט התדמית שהכי מתאים להעביר את המסרים השיווקיים של אותו עסק.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות