יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט מוצר- להסביר על איזה צורך הוא עונה

הפקת סרט מוצר לקידום מכירות של המוצר

הפקת סרט מוצר הינו בדרך כלל תהליך ארוך ומורכב, המעורבים בו הרבה מאוד בעלי מקצוע מגוונים, ומשך ההפקה הינו שבועות רבים. חשוב שהלקוח יכיר את התהליכים השונים, בכדי לדעת על מה לשים דגש בתהליך ההפקה. 

על מה לשים דגש בהפקת סרט מוצר?


בסרט מוצר של 2-3 דקות, מאוד מומלץ בעד 30 שניות ראשונות להסביר על איזה צורך המוצר עונה. חשוב שממש בתחילת הסרט, תיווצר הזדהות של הלקוח עם בעיה אמיתית שהוא מכיר. כשזה קורה, הסיכוי שהלקוח הפוטנציאלי ימשיך ויצפה בסרט הוא הרבה יותר גדול, מאשר סרט מוצר שנפתח בתראו את המוצר שלי וכמה שהוא טוב.

טיפים חשובים לפתיח של סרט מוצר:

1. חשוב מאוד להכיר את התחום בו המוצר מוצע, מה השפה המקובלת, ואיזה בעיה אמיתית קיימת בתחום, שיש סיכוי שהמוצר שלכם פותר.

2. יש להציג את הבעיה הכי מהר שאפשר, ועד 30 שניות, תוך שימוש בשפה המקובלת בתחום בו פועל המוצר

3. חשוב שהשפה הגרפית בתיאור הבעיה, תהיה זו שתמשיך בסרט המוצר עצמו, על מנת שיווצר חיבור ישיר בין הבעיה, לבין הפתרון שהמוצר מציע

 

ומה עושים עם סרט המוצר שהופק?


סרט מוצר אמור לסייע בקידום המכירות של מוצר מסויים, או של קו מוצרים, לכן המקום החשוב ביותר להטמעת הסרט הוא בדף המוצר שבאתר החברה. כמובן למוצרים שונים יהיו סרטי מוצר שונים, כאשר כל סרט בדף המוצר המתאים. בנוסף, ניתן לקדם את המוצר במדיה החדשה, קרי- דפי נחיתה, רשתות חברתיות, רשתות עסקיות, בלוגים מקצועיים וכן הלאה.


לסיכום, חשוב שסרט מוצר יפתח בהצגת הבעיה הקיימת בתחום, אותה המוצר פותר. הצגת הבעיה חייבת להיות קצרה וממוקדת, ולא יותר מ- 30 שניות. אולי יעניין אותך גם:     דרכים שונות להפקת סרט מוצר


                                  סרטי מוצר- לחיזוק המיתוג של העסק

מנהל עסק - מעוניין להפיק סרט לקו מוצרים חדש?

 

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?

ראו תחילה סרט מוצר למערכת בקרה לתעשייה

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי מוצר, שהופקו למוצרים שונים ומגוונים, כאשר כל אחד מהם הוכיח את היעילות שלו בקידום המכירות של אותם מוצרים

יהב הפקות- סרטי מוצר שיווקיים

ראו סרט תדמית למוצר רפואי מתקדם שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית למוצר, או סרט מוצר, למערכת המבוססת על 'שעון', אותו מרכיבים על היד של חולה, ובאמצעותו מנטרים הרבה מאוד פרמטרים המשמעותיים לבריאותו של אותו חולה, כאשר כל הנתונים נאספים במערכת מרכזית ומנותחים בה. סרט מוצר זה מבוסס בעיקר על צילומי וידאו, כמו שמקובל במוצרים רפואיים. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות