יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט מוצר כמקדם מכירות
לקוחות רבים מכירים את המושג "סרט תדמית", ומשתמשים בו כאשר מעוניינים להפיק סרט על החברה או מוצריה. אבל, פחות מכירים את המושג "סרט מוצר", שזהו לדעתנו הסרט החשוב ביותר להפקה, במיוחד אם רוצים לחשוף לציבור את מוצרי החברה, ולקדם את מכירתם. הראשונים שהביאו לעולם ההפקות את המושג היו חברות ההייטק, וכיום יותר ויותר עסקים מכירים בכך.
סרט מוצר שעשוי בצורה נכונה יכול לקדם מאוד את המכירות של אותו מוצר. הדבר החשוב ביותר בהפקה הוא: להציג את הערך שהמוצר נותן לי כלקוח. בעלי עסקים, שמאוד גאים במוצרים שלהם, נוטים לפרסם את התכונות והמפרטים של המוצרים, כמו: למכשיר יש 16G זיכרון, או 3 כניסות HDMI וכד. נכון שתכונות הם אלמנט חשוב ללקוחות בזמן בחירת המוצר. אבל, תכונות אינן השיקול העיקרי בבחינת מוצר חדש. השיקול העיקרי הוא מה הערך המוסף שהמוצר נותן לי, או איזה חסך הוא ממלא? אם אני כלקוח מזהה פתרון לבעיה שיש לי, מותנע תהליך קניה. ברור שההחלטה על הקניה תתקבל סופית רק אחרי בחינה מדוקדקת של המוצר, והשוואת מפרטים בין מוצרים מתחרים. לכן, המטרה העיקרית בהפקת סרט מוצר צריכה להציג ללקוח הפוטנציאלי בעיה קיימת, או חסך כלשהו, ואיך המוצר שלנו פותר בצורה טובה את הבעיה.

חשוב גם לזכור, שאני כלקוח מעוניין להבין במה המוצר המוצע טוב יותר מהתחרות. כמפיקי הסרט אסור לנו להשמיץ חלילה את המתחרים. זה לא אתי, ומאוד לא מקובל. אבל, בהחלט במסגרת הפקת הסרט חייבים להדגיש בצורה ברורה במה המוצר יותר טוב מהמתחרים, בלי להתייחס למתחרים. כאן כמובן אפשר להציג תכונות ומפרטים, כי בזה בדרך כלל טמון ההבדל בין מוצרים מתחרים. אבל, יש לעשות זאת רק אחרי שמציגים את הערכים הנוספים המוקנים למי שמשתמש במוצר.

בנוסף, במידה ולעסק יש מספר מוצרים שונים, מומלץ מאוד להפיק סרט לכל מוצר בנפרד, וכל סרט להטמיע בדף של המוצר הספציפי. זה לא מייקר בצורה משמעותית את ההפקה, אבל כך מאפשר לצופה לקבל מידע רק על המוצר שבו הוא מתעניין ובמהירות, ולא צפייה בסרט ארוך המציג מספר מוצרים. חשוב מאוד להיות ממוקדים ולענות בכך על הציפיות של הלקוחות. זה בוודאי מקדם משמעותית את תהליך המכירה.

לסיכום, סרט מוצר שעשוי נכון וממוקד בקו מוצרים מסויים, משמש כיום כמקדם המכירות העיקרי של קו המוצרים. מומלץ שלכל קו מוצרים יופק סרט מוצר נפרד.

מנהל עסק - מעוניין להפיק סרט לקו מוצרים חדש?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?
 

ראו תחילה סרט למוצר קוסמטי רפואי מתקדם

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי מוצר, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי צריכה ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות