יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית לעסק- עם פרזנטור

אין הזדמנות שנייה, ליצירת רושם ראשוני!


כאשר אנחנו מפיקים סרטי תדמית לעסקים, אנחנו בהרבה מקרים מעודדים את אנשי העסק לייצג את העסק שלהם, ולהשתתף בצילומי הוידאו של הסרט. אבל, האנשים המקצועיים מתקשים לעמוד מול מצלמה, ולהעביר בצורה מוצלחת את המסרים. הצגה לא מקצועית עלולה במקרים רבים לסמן את החברה כלא מקצועית, ולגרום ללקוח פוטנציאלי להפסיק לצפות בסרט התדמית. 

למנוע מצבים אלה, לאותם מקרים אנחנו ממליצים להפיק סרט תדמית לעסק באמצעות פרזנטור, שייצג את העסק.
 
 

היתרונות בהפקת סרט תדמית לעסק עם פרזנטור

הפרזנטור הוא למעשה שחקן, או שחקנית, עם הרבה מאוד יכולות שאין בדרך כלל לאנשי העסק. קודם כל, הם בעלי נוכחות, עם ניסיון בעמידה מול מצלמה. הדבר השני החשוב ביותר הוא הדיקציה הנכונה והמדוייקת, כך ששפת ההצגה ברורה לחלוטין, והצופה בסרט התדמית מתעמק בתוכן הנאמר, ולא עסוק בלנסות ולהבין דברים שנאמרו לא בצורה מדויקת, או עם מבטא זר. פרזנטור יכול גם להקרין שמחה והתלהבות מהמוצר, לעומת הצגה 'יבשה' ולא סוחפת של אנשי העסק.

מנהל שיווק- מעוניין בהפקת סרטים לעסק לצורך קמפיין שיווקי?

מעוניין להגדיל את החשיפה של העסק והמוצרים ללקוחות ולשווקים חדשים?
 

צפו בדוגמאות נוספות של סרטי תדמית לעסקים עם פרזנטור

ראו תחילה סרט תדמית שהופק עבור LG עם פרזנטורית

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לחברת יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים- Showreel 2020

סרט תדמית זה של יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים, נקרא גם Showreel 2020, מכיוון שמבוסס כולו על קטעים קצרים מתוך מגוון גדול של סרטי תדמית לעסקים שונים שהפקנו בשנה האחרונה. ניתן לראות את המגוון הגדול של סוג העסקים עבורם הפקנו סרטי תדמית, עם המגוון הגדול של סגנונות הפקה של הסרטים, החל מסרטי תדמית המבוססים על צילומי וידאו, סרטי תדמית באנימציה ובגרפיקה דינאמית, וסרטים המשלבים גם צילומי וידאו וגם אנימציה. לכל עסק אנחנו מתאימים את סרט התדמית שהכי מתאים להעביר את המסרים השיווקיים של אותו עסק.