יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מתכנן סרטון תדמית לעסק? לא יותר מ- 90 שניות!

אין ספק- סרטון תדמית לעסק הוא האמצעי היעיל ביותר לקידום העסק

כיום ברור לכל בעל עסק, שהאמצעי השיווקי היעיל והזול ביותר לקדם את העסק, גם תדמית וגם שיווקית, הוא באמצעות סרטוני תדמית לעסקים. עלות הפקת סרטוני תדמית ירדה משמעותית, כך שהנושא נהיה כלכלי אפילו עבור עסקים קטנים. הם מאוד אוהבים לצפות בסרטים, אבל הם גם מאוד קצרי רוח. אנשים לא מוכנים לצפות בסרטי תדמית ארוכים, מה גם שהם בדרך כלל מקבלים החלטות די מהר.
 

אם כך, מהו האורך המומלץ לסרטון תדמית לעסק?

לגבי אורך סרטון התדמית המומלץ, זה מאוד תלוי באיזה סוג סרט, וידאו או אנימציה, ובצורך השיווקי. מניסיוננו, זמן צפייה ממוצע של אנשים בסרטים, נע בסביבות ה 45 שניות. כלומר, יש הרבה אנשים שנוטשים את הסרט אחרי 60 שניות, אבל גם הרבה שנוטשים אחריי 30 שניות, כך שהממוצע הוא כ 45 שניות. לכן, ההמלצה שלנו היא:
לתכנן סרטון תדמית לעסק של כ- 60 שניות, אבל שלא יעלה על 90 שניות!
לסיכום, אנשים כיום מחפשים פתרונות אשר מוצגים להם באמצעות סרטוני תדמית. אבל, אנשים הם קצרי רוח, ומוכנים להקדיש זמן קצר יחסית לכל פתרון, לפני שהם מקבלים החלטה. לכן ההמלצה שלנו היא לתכנן סרטון תדמית לעסק באורך של כ- 60 שניות, ולא לעבור את ה- 90 שניות.אולי יעניין אותך גם:     הפקת סרטון תדמית לעסק באנגלית


                                  חשיבות הבמאי בהפקת סרטוני תדמית לעסקים
                               

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטון תדמית עבור העסק?

מעוניין להגדיל מכירות של מוצר חדש?
 

ראה תחילה סרטון תדמית בוידאו לעסק

מדובר על עסק שמפתח ומייצר מכלולים מכנים זעירים, אשר נועדו לעמוד בתנאי סביבה מאוד קשים. סרטון התדמית הוא באורך של כ- 90 שניות, שלאחר הפקתו והטמעתו באתר החברה, הביא להגדלת החשיפה והמכירות של החברה בצורה מאוד משמעותית. עדיין, למרות שמדובר על סרטון תדמית מאוד דינאמי, עשיר בגרפיקה דינאמית, ומעניין עבור אנשי מקצוע בתחום, זמן הצפייה הממוצע בסרט הוא כ- 65 שניות.
 

ראו לדוגמא סרטון תדמית באנימציה לחברה טכנולוגית

מדובר על חברה אשר מפתחת ציוד לטעינת מצברים המבוסס על אנרגיית השמש, שהוא די ייחודי בתחום. מכיוון שמדובר על קונספט חדשני, הכי מתאים להציג את הפתרון באמצעות סרטון תדמית באנימציה. גם כאן האנימציה מאוד עשירה, והתוכן בהחלט מעניין אנשי מקצוע מהתחום, ועדיין- זמן הצפייה הממוצע עומד על 50 שניות.
 

ראו סרטון תדמית למערכת ניהול הגידול של קנאביס רפואי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית לעסק, שפיתח מערכת מתוחכמת לניהול גידול של קנאביס רפואי, שהותקן בהצלחה בעשרות חממות גידול קנאביס בישראל, ועכשיו מעוניינות לקדם את השיווק של המערכת גם בחו"ל. סרט תדמית זה מבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו של המערכת, כפי שהיא מותקנת בחממה בישראל, כך שלקוחות פוטנציאלים בחו"ל יכולים לראות בדיוק כיצד המערכת משתלבת בכל אחד משלבי הגידול של הקנאביס. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית לחברה שפיתחה ומייצרת מכונת חירור מיוחדת שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית לחברת סטארט-אפ, באורך של כ- 90 שניות, אשר מציג את המכונה העיקרית שהסטארט-אפ פיתח ומייצר. סרטון התדמית שם דגש על הייחוד והבידול של המכונה, אשר מבוססת על טכנולוגיה ייחודית, שמאפשרת ביצועים שאף טכנולוגיה קיימת לא מאפשרת. סרטון התדמית מבוסס כולו על צילומי וידאו, בהם ניתן לראות איך המכונה נראית, ואת זה שהיא עובדת בפועל ומספקת את הביצועים שהתחייבה. אין ספק- אין טוב ממראה עיניים ווידאו עושה את זה בצורה הכי טובה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות