יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט למשקיעים מוסדיים
הכלי היעיל ביותר כיום לפתיחת דלתות של משקיעים מוסדיים הוא סרט למשקיעים. לכל משקיע פונים כיום אלפי יזמים מכל העולם, ולא רק שהתקציב של המשקיע מוגבל, גם הזמן שהם מוכנים לפנות לכל יזם הוא אפסי. לכן, נדרש סרט מאוד ממוקד ומדויק בכדי להגדיל את הסיכוי לפגישה עם המשקיע.

מהן החלופות לגיוס מימון?


החלופות לגיוס מימון לצורכי פיתוח ושיווק מוצרים טכנולוגיים הם משקיעים מוסדיים, קרנות הון סיכון ואנג'לים. ניתן גם להכניס שותף אסטרטגי, שמביא איתו גם מימון.
 

יהב הפקות – רואים תוצאות בעסקים!

 
הפקת סרט למשקיע מוסדי, מחייבת עבודה עם חברת הפקה שעשתה את זה בעבר, ובעלת צוות הפקה הכולל את היכולות השיווקיות וההפקתיות המתאימות. ליהב הפקות ניסיון בהפקה של סרטים למשקיעים, החל מיזמים צעירים ועד לחברות הייטק מצליחות. כל סרט שלנו הוא תוצאה של תחקיר החברה והטכנולוגיה החדשנית, ניתוח התחרות והמיצוב השיווקי, שמובילים לבידול העסקי ולמסר הברור.

 

תכירו את הצוות

הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם, ומציע פתרון כולל להפקת סרטים לעסק שלכם. אנחנו נלווה אתכם משלב הרעיון ועד לקבלת סרט איכותי ומקצועי שמביא תוצאות.

מעוניין לגייס מימון לפיתוח טכנולוגיה חדשנית ממשקיע מוסדי?

צריך מימון להשלמת פיתוח ושיווק מוצר חדשני?
 

ראו תחילה סרט למשקיעים מוסדיים, שגייס בתחילת השנה

סרטי תדמית וסרטי מוצר של יהב הפקות

עקב הרגישות הגדולה של יזמים בשמירת הסודיות של המוצרים שהם מתכננים לפתח, לא נוכל לשתף אתכם בדוגמאות נוספות של סרטים למשקיעים שהפקנו (גם מהסרט לדוגמא למעלה, השמטנו את החלק השיווקי). אבל, אם אתם רוצים ללמוד על היכולות וסגנונות ההפקה של יהב הפקות, אתם מוזמנים להיכנס לקישורים הבאים:
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

צפו במקבץ סרטים שהופקו השנה


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
צרו קשר עם עוזי יהב

054-7745-440

03-6775-922

 
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות