יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית לגיוס משקיעים מוסדיים

הכלי היעיל ביותר כיום לפתיחת דלתות של משקיעים מוסדיים הוא סרט תדמית לגיוס משקיעים

לכל משקיע פונים כיום אלפי יזמים מכל העולם, ולא רק שהתקציב של המשקיע מוגבל, גם הזמן שהם מוכנים לפנות לכל יזם הוא אפסי. רוב היזמים מכינים מצגת Power Point ושולחים אותה למגוון משקיעים מוסדיים, בתקווה שיוזמנו להציג את הפתרון המיוחד שלהם. אבל, אין סיכוי שמשקיעים מוסדים יקדישו זמן רב לצפייה במצגת, בכדי להבין על מה מדובר.  לכן, נדרש סרט תדמית מאוד ממוקד ומדויק, באורך של 2-3 דקות, יכול להגדיל את הסיכוי לפגישה עם המשקיע.

מעוניין לגייס מימון לפיתוח טכנולוגיה חדשנית ממשקיע מוסדי?

צריך מימון להשלמת פיתוח ושיווק מוצר חדשני?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

צפו במקבץ מתוך סרטי תדמית שהופקו השנה

ראו תחילה סרט תדמית לגיוס משקיעים מוסדיים, שגייס בתחילת השנה

מהן החלופות לגיוס מימון?

החלופות לגיוס מימון לצורכי פיתוח ושיווק מוצרים טכנולוגיים הם משקיעים מוסדיים, קרנות הון סיכון ואנג'לים. ניתן גם להכניס שותף אסטרטגי, שמביא איתו גם מימון.
 

יהב הפקות – רואים תוצאות בעסקים! 

הפקת סרט תדמית לגיוס משקיע מוסדי, מחייבת עבודה עם חברת הפקה שעשתה את זה בעבר, ובעלת צוות הפקה הכולל את היכולות השיווקיות וההפקתיות המתאימות. ליהב הפקות ניסיון בהפקה של סרטים למשקיעים, החל מיזמים צעירים ועד לחברות הייטק מצליחות. כל סרט שלנו הוא תוצאה של תחקיר החברה והטכנולוגיה החדשנית, ניתוח התחרות והמיצוב השיווקי, שמובילים לבידול העסקי ולמסר הברור.

 

תכירו את הצוות

הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם, ומציע פתרון כולל להפקת סרטים לעסק שלכם. אנחנו נלווה אתכם משלב הרעיון ועד לקבלת סרט איכותי ומקצועי שמביא תוצאות.

סרטי תדמית וסרטי מוצר של יהב הפקות

עקב הרגישות הגדולה של יזמים בשמירת הסודיות של המוצרים שהם מתכננים לפתח, לא נוכל לשתף אתכם בדוגמאות נוספות של סרטי תדמית לגיוס משקיעים שהפקנו (גם מהסרט לדוגמא למעלה, השמטנו את החלק השיווקי). אבל, אם אתם רוצים ללמוד על היכולות וסגנונות ההפקה של יהב הפקות, אתם מוזמנים להיכנס לקישורים הבאים:

צפו בסרט תדמית לגיוס משקיעים שהפקנו לאחרונה

 

מדובר על סרט תדמית לגיוס משקיעים מוסדיים, עבור טכנולוגיית בנייה מודולרית חדשנית, שבמסגרתה רוב הבנייה של האלמנטים של הבניין נבנים במפעל טכנולוגי מתקדם, כך שהבנייה בשטח מתקצרת בצורה משמעותית, והעלות מופחתת משמעותית. סרט התדמית מציג את הטכנולוגיה, את המפעל שמאפשר זאת, כולל התוכנה המתקדמת שמתרגמת תוכניות בנייה לתיקי ייצור בתוך דקות. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות